Προς το περιεχόμενο

Boss Pedals replacement grommets -αναζητηση ανταλλακτικων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε ολους

 

1ο ποστ στο φορουμ, για να ζητησω τα φωτα σας : )

 

Ειμαι εδω και καιρο σε ψαξιμο για τις ροδελιτσες που εχουν φθαρει στα πεταλακια μου, ναι αυτες που εχουν ολα τα boss στο switch τους...προφανως και μπορω να τις παρω απο το E-bay, αλλα πιστευω οτι πρεπει να υπαρχει καποια συμβατη στο 1/10 της τιμης που εχουν στο ιντερνετ.Θελω να σας ρωτησω αν εχει βρει καποιος πριν απο εμενα την σωστη ροδελα- λαστιχενιο μπουντουζι για αυτη τη δουλεια, και επισης αν εχετε και εσεις κομμενες ροδελες, στα ποσα χρονια συνεβη ? εμενα στα 18 χρονια χρησης του πεταλιου.

 

 

σας ευχαριστω ολους εκ των προτερων για τις απαντησεις σας και τη βοηθεια σας.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να έχω ένα φακελάκι με πέντε έξι, αν θες στις χαρίζω. Δεν έχω πια ούτε ένα Boss πετάλι.
Παρασκευο-Σάββατο θα είμαι Αθήνα. Αν είσαι κι εσύ, στείλε pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Μανώλης Χναράκης είπε

Στο ebay τις έχουν περίπου στο ένα ευρώ τις δύο.

 

2 ώρες πριν, Tamtam είπε

Πρέπει να έχω ένα φακελάκι με πέντε έξι, αν θες στις χαρίζω. Δεν έχω πια ούτε ένα Boss πετάλι.
Παρασκευο-Σάββατο θα είμαι Αθήνα. Αν είσαι κι εσύ, στείλε pm

 

 

Σας ευχαριστω και τους 2 για τις απαντησεις σας παιδια, φιλε Τamtam δεν μπορεις καν να φανταστεις ποσο θα βοηθουσε αυτο, γιατι ειμαι φουλ στο Boss.Αλλα μου ακουγεται πολυ πολυ δικαιο και σωστο, να κανουμε καποιο τρειντ, η να μου τις πουλησεις, οχι χαρισμα, ειναι κριμα ! θα σου στειλω pm να τα πουμε, σ ευχαριστω πραγματικα πολυ για την προθεση σου να βοηθησεις.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου