Προς το περιεχόμενο

"Blues Κάλεσμα" στους απανταχού μουσικούς του NOIZ


1_4_5 Alive

Προτεινόμενες αναρτήσεις

28 λεπτά πριν, geouoa είπε

Stevie Ray Vaughan από τα 18 μου

Καλα Εξυπακούεται 

 

Είχαμε μια ωραία συζήτηση πριν λίγες μέρες περί blues γι αυτό και κάποια αστειάκια που έκανα 

 

Στο άλλο σου ερώτημα,  βασικά απλά μ αρέσει το μεταλ περισσότερο, δεν είναι κάτι παραπάνω από αυτό 

  • Like 1

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 minutes ago, dimsonic said:

 

 

ε τότε να φτιάξεις και ένα jazz club....

 

(να μπω μέσα μη χώνομαι στα πόδια σας...)

 

Σίγουρα! Γιατί όχι!

 

Σαν νέος χρήστης του forum, έχω παρατηρήσει ότι δυσκολεύομαι να ψάξω αν κάτι που με ενδιαφέρει έχει υποθεί σε παλαιότερο topic. Αυτό δεν οφείλεται στην δομή του φόρουμ, κάθε άλλο. Αυτό που με δυσκολεύει είναι το μέγεθος του forum. Υπάρχουν άπειρα topics. Ίσως η δημιουργία μερικών Clubs (Blues, Jazz, Metal, Rock.. ) να βοηθήσει γενικότερα, ενώ ταυτόχρονα θα μάθουμε τελικά και ποιοί είναι οι περισσότεροι και οι ποιο ενεργοί 😅

  • Like 1

Γιώργος - Keep Blues Alive

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρίξε ένα τζαμάρισμα εδώ αν θες να σε ακούσουμε και μετά να φτιάξουμε κλουμπ... αβανα κλουμπ😆🤣

 

εγώ ακούω μπλουζ καθαρόαιμη 12/8😁😎

 

  • Like 1

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, stavros_d80 said:

Ρίξε ένα τζαμάρισμα εδώ αν θες να σε ακούσουμε και μετά να φτιάξουμε κλουμπ... αβανα κλουμπ😆🤣

 

 

Πολύ θα το ήθελα να τζαμάρω πάνω το backing track σου, αλλά δεν έχω τον εξοπλισμό.. ακόμα.. 

Μόλις πάρω μια κάρτα ήχου θα επανέλθω!

Γιώργος - Keep Blues Alive

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου