Προς το περιεχόμενο

αντί "iReal pro" για android


npap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

έχει κάποιος φίλος να προτείνει οποιαδήποτε εφαρμογή για android που να υποκαθιστά επάξια το iReal pro και να προσφέρεται δωρεάν?...

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων...😎

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Σίγουρα θα έχεις δει τις εναλλακτικές στο Play store αλλά νομίζω πως είναι είτε readers, είτε players καθώς το iReal pro κάνει και τα δύο. 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ναι Γιάννη μ'... έριξα εννοείται μια ματιά αλλά απογοητεύτηκα... και επειδή είδα ότι είναι πάρα πολλές τελικά είπα μήπως κάποιος φίλος μας εδώ είχε ήδη βρει κάποια παρόμοια για να γλιτώσω χρόνο...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή ανάλογη σκέψη είχα κάνει και εγώ πριν λίγο καιρό, ψάχνεις εναλλακτική σε πρώτη φάση πριν δώσεις τα 15 που κάνει ή θεωρείς ότι δεν αξίζουν τα 15 ουτως ή άλλως?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
1 ώρα πριν, dimsonic είπε

επειδή ανάλογη σκέψη είχα κάνει και εγώ πριν λίγο καιρό, ψάχνεις εναλλακτική σε πρώτη φάση πριν δώσεις τα 15 που κάνει ή θεωρείς ότι δεν αξίζουν τα 15 ουτως ή άλλως?

 

όχι βρε... εμένα δεν με ενδιαφέρει ούτως ή άλλως και θεωρώ και λίγα τα 15€ για κάτι που θα χρησιμοποιούσα... απλά με ρωτάνε πολλοί τελευταία (κυρίως νέα παιδιά) για κάτι ανάλογο και δωρεάν, οπότε και το ψάχνω...

  • Like 1

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, npap said:

 

όχι βρε... εμένα δεν με ενδιαφέρει ούτως ή άλλως και θεωρώ και λίγα τα 15€ για κάτι που θα χρησιμοποιούσα... απλά με ρωτάνε πολλοί τελευταία (κυρίως νέα παιδιά) για κάτι ανάλογο και δωρεάν, οπότε και το ψάχνω...

και μένα μου φάνηκε παράξενο το ενδιαφέρον...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
1 ώρα πριν, gkourmoul1 είπε

Το βρηκα δωρεαν. Το εγκατεστησα και δουλευει.

 

https://appvn.com/android/download-ireal-pro-music-book-play-along-version-7-0-2-163389?latest=1

Οχι πως είναι για να το εμπιστεύεσαι τι κατεβάζεις. Δεν θα το πρότεινα σε κανένα για ασφάλεια δεδομένων.

Στα όρια, αν όχι πειρατεία καραμπινάτη.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαυτο το δοκιμασα πριν το ανεβασω.

Αφαιρεσε το λινκ εαν θες, και στελνω το installer σε οποιον επιθυμει. Κανενα θεμα!

Εαν εκτιμας πως τιθεται και θεμα ασφαλειας, αφαιρεσε ολα τα ποστ μου...

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου