Προς το περιεχόμενο

Brain fart moments


Stoyo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

σιγα, άσχετο, αλλά εσάς σας έχει τύχει να πάραγγείλετε καφέ, να τον πληρώσετε και να φύγετε χωρίς να πάρετε τον καφέ?

  • Like 3
  • Χαχα 1

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι αλλα μου ετυχε να παω μάρκετ για να παρω κατι και τελικα να φυγω με ενα γεματο καλαθι αλλα χωρίς αυτο που αρχικα ηθελα

  • Like 4
  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, Πνοή και Νύξη said:

σιγα, άσχετο, αλλά εσάς σας έχει τύχει να πάραγγείλετε καφέ, να τον πληρώσετε και να φύγετε χωρίς να πάρετε τον καφέ?

 

Πλακα κανεις? Εγω μια φορα θυμαμαι εφυγα απο το ATM αφου πηρα την καρτα μου χωρις να παρω τα λεφτα, μιλαμε για κινουμενο liability. 

Oσο για live κλασσικο αγαπημενο το ξεκινημα με κλειστο volume / ανοιχτο κουρδιστηρι. 



Υ.Γ. Kate me τα Shubb ειναι ισως τα πιο βολικα capo, πανευκολα στο βαλε-βγαλε, adjustable ωστε να μην ξεκουρδιζει τελειως το οργανο (βεβαια μια μικροδιορθωση παντα χρειαζεται) και εχουν και μοντελα με διαφορετικα curvature ωστε να μην εχεις θεμα μεταξυ 7.5'' - 12'' radius.

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Το να σταματάς τη μηχανή σου στο φανάρι και να μην κατεβάζεις το πόδι, πως λέγεται;

  • Like 1
  • Χαχα 2

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, yameth said:

Το να σταματάς τη μηχανή σου στο φανάρι και να μην κατεβάζεις το πόδι, πως λέγεται;

στραμπούληγμα αστραγαλου

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, yameth είπε

Το να σταματάς τη μηχανή σου στο φανάρι και να μην κατεβάζεις το πόδι, πως λέγεται;


Αυτό είναι για το άλλο thread, με το πόσο καλά παίζετε όταν πίνετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dimsonic είπε

οχι αλλα μου ετυχε να παω μάρκετ για να παρω κατι και τελικα να φυγω με ενα γεματο καλαθι αλλα χωρίς αυτο που αρχικα ηθελα

Να το πάμε λίγο παραπέρα;

Πάω μάρκετ για να πάρω το πιο σημαντικό, πάνες για τα μωρά. Τις παίρνω κ πληρώνω κανονικά κ φεύγοντας, δεν τις βάζω στη σακούλα κ φεύγω και το παίρνω χαμπάρι μετά από καμιά ώρα που επέστρεψα σπίτι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος άλλος εκτός από μένα έχει βάλει την ζάχαρη και τα κλειδιά του αυτοκινήτου στο ψυγείο, γυρίζοντας από ψώνια, και να θέλει να φύγει και να μην βρίσκει τα κλειδιά, να το πει ελεύθερα.

 

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα δεν περίμενα τόση ανταπόκριση και μάλιστα βλέπω πολύ δυνατά entries, να πω ότι μικρός είχα πάει σχολείο χωρίς τσάντα και μια άλλη φορά ξεκίνησα να φεύγω με τις σαγιονάρες. Για βιβλία/στυλό/ασκήσεις/λάθος πρόγραμμα κτλ δεν αξίζει καν να αναφέρω... πλέον το πιο σύνηθες είναι όπου πάω να αφήνω κλειδιά, κινητό, χρήματα και γενικά ότι μπορεί να έχω στις τσέπες μου ή να κρατάω, "το αφήνω εδώ, θα το πάρω όταν φύγω".

 

Έχει δεν έχει μια βδομάδα, 3 άτομα, παιδιά θα περάσω να σας πάρω από τα σπίτια σας να πάμε στου τάδε, τάδε ώρα, καλά; Καλά.

Ε, 100 μέτρα πριν φτάσουμε συνειδητοποιώ ότι λείπει ένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου