Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΓΓΕΛΙΑ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

βρε σεις με έφαγε η περιέργεια

τι πετάλι ήταν?

 

Επεξεργασμένο από dimsonic

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, dimsonic said:

βρε σεις με έφαγε η περιέργεια

τι πετάλι ήταν?

 

 

Ping pong delay.

Πωλητής αγοραστής πωλητής αγοραστής πωλητής αγοραστής ......

  • Χαχα 8

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Satanas said:

Ποτε θα περασεις να στο επιστρεψω??

 

Μερικές "πρόχειρες" απαντήσεις:

 

1. Φίλε δεν μπορώ να περάσω, θα στείλω ταχυδρομικό περιστέρι να το παραλάβει, δέστο στο πόδι του, προσεκτικά όμως, μην πέσει κατα τη διάρκεια της πτήσης.

2. Φίλε μια που θα ρθω, μήπως θες να φέρω και καμιά Τσεχίδα να σου κάνει "παρέα" αν... "παβλώσεις" ξαφνικά?

3. Φίλε τα ψώνια για το τραπέζι τα έκανες η αφού θα κάνω που θα το κάνω το δρομολόγιο να στα φέρω?

4. Φρεντ (sic) νταζ δε γουορντ "Δαφνί" ρινγκ ε μπελ??

  • Like 1
  • Χαχα 1

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Satanas είπε

οτι μονος μου προτεινα στο πρωτο τηλ που μου ειπε...δεν λειτουργει σωστα, τονα τ αλλο, volume drop, προθυμοποιηθηκα να παω ΕΓΩ ΠΑΛΙ να το παρω....Ελαβα ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΟΧΙ ΔΕΝ ΣΤΟ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ(αν παλι εχει καποιο θεμα θα το δωσω στον κατασκευαστη(που τον γνωριζω) να το δει life time guarantee)....

  

απ την πλευρά έκανες αυτό που θα ήθελα να κάνεις αν ήμουν εγώ ο αγοραστής σου . Οπότε και θεωρώ ότι το θέμα έληξε και απάντησες και μια χαρά δεδομένων των συνθηκών 

 

 

  • Like 1

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, S9F said:

μήπως θες να φέρω και καμιά Τσεχίδα να σου κάνει "παρέα" αν... "παβλώσεις" ξαφνικά?

 

χμμμ καλο είναι να αποφεύγονται εθνοτικές αναφορές σε αρνητικό πλαίσιο.

Επεξεργασμένο από rgxinap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου δινεις την δυνατοτητα για οση ωρα θελει ο αγοραστης (σε λογικα πλαισια παντα) και την δυνατοτητα τεχνικου ελεγχου πριν την αγορα, απαξ και φυγει το πεταλι (ή οτιδηποτε αλλο) τελειωσε το εργο.Οταν καποιος αγοραζει κατι μεταχειρισμενο περαν των προαναφερθεντων δεν μπορει να εχει απαιτησεις για τιποτα παραπανω.Δεν μιλαμε για μαγαζια που δινουν εγγυηση εδω μιλαμε για ιδιωτες που πουλανε (πολυ)μεταχειρισμενα πραγματα, οποτε ο αγραστης αναλαμβανει και το επερχομενο ρισκο.

Φαντασου να πουλησεις ενα αυτοκινητο και μετα απο μια εβδομαδα να ερθει ο αγοραστης και να σου πει οτι χτυπησε σασμαν, τι θα κανεις θα το παρεις πισω?ή θα πληρωσεις την επισκευη?τιποτα απο τα δυο, το ελενξε, το πηρε, ειναι δικο του παιδι τωρα παει και τελειωσε.

 

Μου εχει συμβει αρκετες φορες να παρω πραγματα (πεταλια-ενισχυτες κλπ) και μετα απο λιγο να αρχισουν τα βουισματα και τα τσακα τσακα, αλλα δεν πηρα ποτε τους πωλητες να ζητησω τα ρεστα.Τα ειδα, τα δοκιμασα, τα πηρα τελος.

Σε περιπτωση που το πηρε και "πειραματιστηκε" με αποτελεσμα να πειραχτηκε το πεταλι/ενισχυτης εσενα ποιος σε καλυπτει?ειδικα αν ξερεις οτι ειχες κατι που δουλευε μια χαρα μεχρι να το δωσεις?

 

Οποιος θελει εγγυηση υπαρχουν και τα καινουρια πραγματα που πωλουνται στο εμποριο

  • Like 1

Thank God for the rain....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, S9F είπε

1. Φίλε δεν μπορώ να περάσω, θα στείλω ταχυδρομικό περιστέρι να το παραλάβει, δέστο στο πόδι του, προσεκτικά όμως, μην πέσει κατα τη διάρκεια της πτήσης. 

Nα δω περιστέρι με δεμένο wah wah στο πόδι να πεθάνω απ' τα γέλια!

 

2 ώρες πριν, qesh είπε

Σε περιπτωση που το πηρε και "πειραματιστηκε" με αποτελεσμα να πειραχτηκε το πεταλι/ενισχυτης εσενα ποιος σε καλυπτει?ειδικα αν ξερεις οτι ειχες κατι που δουλευε μια χαρα μεχρι να το δωσεις?

Και επιπλέον, ο Jam δίνει εφ όρου ζωής εγγύηση, διότι περί τετοιου πρόκειται, έλεος δηλαδή, έχει δίκιο ο Σατανάς
 

9 λεπτά πριν, J's conspiracy είπε

καλα κι αυτος που εμενε και χρειαστηκε να κανεις 40χλμ;

Δύσκολο είναι; 40 χλμ από Αθήνα είναι οι Ελευσίνα, Βάρη/Γλυφάδα, Ραφήνα, Θρακομκεδόνες κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, J's conspiracy είπε

καλα κι αυτος που εμενε και χρειαστηκε να κανεις 40χλμ;

Εκει που ημουν με την εργασια του που μου ζητησε να συναντηθουμε ηταν αποσταση 40+χλμ να πάω...

Επεξεργασμένο από Satanas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο κεντρο Αθηνας ,πχ  η Βαρη ,επειδη παω συχνα λογω δουλειας ειναι κανα 20 χλμ .Μου κανει εντυπωση .Χαρας το κουραγιο σου

Επεξεργασμένο από J's conspiracy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου