Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΓΓΕΛΙΑ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, J's conspiracy είπε

απο κεντρο Αθηνα,ς η Βαρη ,επειδη παω συχνα λογω δουλειας ειναι κανα 20 χλμ


E, καλά, εγώ υπολογίζω και την επιστροφή μαν! Εσύ μείνε στη Βάρη αν θες! 😑


Όχι επειδή του Σ. του αρέσει να οδηγεί τη μηχανάρα του, να γίνει και delivery boy (no pun intended, κι εγώ πολλές φορές πάω ο ίδιος τα πετάλια που δίνω επειδή δεν εχω πρόβλημα να οδηγησω στην κόλαση της Αθήνας και μου έχει λείψει, αλλά όχι κι έτσι). Στο φινάλε, αν θες να κάνεις βόλτα για 40 χλμ, πάρε τον φίλο/φιλη σου και κανε το, όχι για τα καπρίτσια καποιου που δεν ξέρει τι θέλει.

5 λεπτά πριν, Satanas είπε

Εκει που ημουν με την εργασια του που μου ζητησε να συναντηθουμε ηταν αποσταση 40+χλμ


Ε, μην το κάνεις θέμα κι εσύ! Με 120 μ.ο. ταχύτητας, κάνα τεταρτάκι θα σου πήρε! 😎

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, J's conspiracy είπε

απο κεντρο Αθηνας ,πχ  η Βαρη ,επειδη παω συχνα λογω δουλειας ειναι κανα 20 χλμ .Μου κανει εντυπωση .Χαρας το κουραγιο σου

Το Λαυριο ποσο ειναι απ την Αγ,Παρασκευη??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Satanas
από περιέργεια, πόση ώρα το έκανες?
Εγω χειμώνα, από πλατεία Ραφήνας μέχρι Εξάρχεια που έμενα, έχω κάνει 20-25' με βροχή (και 150 χλμ maximum ταχύτητα σε φάσεις)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, J's conspiracy είπε

50+

Τόσα εκανα λοιπόν, και μολις γυρισα με παίρνει ενα αλλο παλικαρι(γι άλλη αγγελία) και μου λεει ..
Μπορεις να βρεθουμε Κατεχακη σε κανα δυωρο, να μου δωσεις το Zoom CDR 70 που εχεις αγγελία??
Κι εκει ηταν το πρωτο τηλ του φιλου που μου είπε οτι δεν δουλευει ,κανει volume drop κτλ κτλ και του λεω ερχομαι παλι Αθηνα να δωσω ενα πεταλι σ εναν αλλο φιλο Κατεχακη και να περασω ΠΑΛΙ Αγ.Παρασκευη να μου το δωσεις και μου ειπε ΟΧΙ σαν του Μεταξά ενα πράμα...

5 λεπτά πριν, Tamtam είπε

@Satanas
από περιέργεια, πόση ώρα το έκανες?
Εγω χειμώνα, από πλατεία Ραφήνας μέχρι Εξάρχεια που έμενα, έχω κάνει 20-25' με βροχή (και 150 χλμ maximum ταχύτητα σε φάσεις)

Με το Καβα κανα εικοσαλεπτο βαριά απο Αττικη οδό....
Πηγα με το αμαξι ομως κι εκανα πολυ λογω σεισμού...

Επεξεργασμένο από Satanas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Satanas said:

Τόσα εκανα λοιπόν, και μολις γυρισα με παίρνει ενα αλλο παλικαρι(γι άλλη αγγελία) και μου λεει ..
Μπορεις να βρεθουμε Κατεχακη σε κανα δυωρο, να μου δωσεις το Zoom CDR 70 που εχεις αγγελία??
Κι εκει ηταν το πρωτο τηλ του φιλου που μου είπε οτι δεν δουλευει ,κανει volume drop κτλ κτλ και του λεω ερχομαι παλι Αθηνα να δωσω ενα πεταλι σ εναν αλλο φιλο Κατεχακη και να περασω ΠΑΛΙ Αγ.Παρασκευη να μου το δωσεις και μου ειπε ΟΧΙ σαν του Μεταξά ενα πράμα...

Λαυριο μενεις ?πωπω .Δεν το στελνες με courier που λεει ο λογος .Φθηνοτερα θα σου εβγαινε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, J's conspiracy είπε

Λαυριο μενεις ?πωπω .Δεν το στελνες με courier που λεει ο λογος .Φθηνοτερα θα σου εβγαινε

Δεν μένω, βρισκόμουν εδώ με την οικογένεια....
Κι εντος Αθηνας προτιμω την προσωπικη επαφή....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα εγώ από αύριο θα είμαι για κανά δίμηνο Βερολίνο...αν θες μου το φέρνεις,το δοκιμάζω κανά μήνα και αν δεν μου αρέσει πετάγεσαι και το παίρνεις πίσω.

69 ευρώ έχει η Easy το return trip αν κλείσεις νωρίς.

Σύμφωνοι;

  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδής άμα πιώ μια heineken σε κάποιο μαγαζί και δεν μου αρέσει (την συχαίνομαι), να την κάνω εμετό, και να ζητήσω τα λεφτά μου πίσω (από την στιγμή που του επέστρεψα την μπύρα μέσω εμετού)?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου