Προς το περιεχόμενο

ΒΡΕΘΗΚΕ Κιθάρα σε ταξί στις 3/1


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, δεν ξέρω αν το έχω βάλει στην σωστή κατηγορία, αλλά είπα να προσπαθήσω και δω μπας και βρούμε τον ιδιοκτήτη.

Πριν κανά δίμηνο περίπου ξεχάστηκε ηλεκτρική κιθάρα στο πίσω κάθισμα ταξί. Πήγαμε πίσω στην περιοχή που αποβιβάστηκε ο ιδιοκτήτης αλλά δεν τον βρήκαμε. Εδώ είναι η τελευταία μας ελπίδα.

Προκειμένου να ταυτιστεί ο ιδιοκτήτης σωστά, αν νομίζει ότι είναι η κιθάρα του, να στείλει πμ με το μοντέλο και το χρώμα της κιθάρας καθώς και την περιοχή που αποβιβάστηκε.

Αν έχετε κάποιον γνωστό που έχει ξεχάσει την κιθάρα του, γνωστοποιήστε του το παρόν ποστ μπας και τον βρούμε. Ευχαριστώ!

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Geo_Wulf είπε

Αν έχετε κάποιον γνωστό που έχει ξεχάσει την κιθάρα του, γνωστοποιήστε του το παρόν ποστ μπας και τον βρούμε.

Είναι ένα παιδί που έχει βάλει αγγελία ότι έχει ξεχάσει μια κιθάρα σε ταξί αλλά δεν τη βρίσκω τώρα. Δεν ξέρω αν είναι το ίδιο άτομο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι να επιστρέψει στα χέρια του ιδιοκτήτη. Μπραβο σε ολους. Τρομερά γρήγορη αντίδραση απο μέλη και admin του site...  

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δυστυχως δεν ειναι αυτη η κιθαρα. Ειχα δει την συγκεκριμενη οταν εψαχνα μηπως εχει ποσταρει ο ιδιοκτητης αλλα δεν ειναι ουτε το ιδιο μοντελο ουτε χρωμα. 

Επισης στην περιπτωση μας ειχε ξεχαστει στο πισω καθισμα του αυτοκινητου. 

Επεξεργασμένο από Geo_Wulf
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε που απαντάτε άμεσα 

 

Κριμα  , μπορεί να βρεθεί ο κάτοχος της 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ποστάρω μερικές ακόμα λεπτομέρειες. 

Αρχές Γενάρη ο πατέρας του κολλητού μου (οδηγός) μετέφερε ένα παιδί με την κιθάρα του την οποία άφησε στο πίσω κάθισμα. Όταν αποβιβάστηκε την ξέχασε μέσα, ο οδηγός πήρε άλλον πελάτη ο οποίος του είπε για την κιθάρα στο πίσω κάθισμα. Οταν τον αφησε γυρισω στο σημείο που άφησε τον ιδιοκτήτη, ρωτησε στα γυρω μαγαζια αλλα δεν βρηκε καποιον.

Επειδή ο άνθρωπος είναι μεγάλος και δεν έχει σχέση με το ίντερνετ, αφησε την κιθάρα σε μένα μήπως βρω τον ιδιοκτήτη.

Ο λόγος που δεν ποστάρω μοντέλο και χρώμα είναι για να ταυτοποιηθεί σωστά ο ιδιοκτήτης και μην δωθεί η κιθάρα σε κανέναν άσχετο. Η κιθάρα είναι σε θήκη που γράφει απ'έξω RITTER.

Ποστάραμε σε facebook αλλά δεν βρήκαμε κάτι μέχρι που ένας γνωστός μου πρότεινε το συγκεκριμένο site και είπα να δοκιμάσω και δω.

Επεξεργασμένο από Geo_Wulf
  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα... εγώ εχω ξεχάσει περσυ σε ταξί στο πορτ παγκαζ στην Αγία παρασκευη Κοτνοπευκο Δερβενακίων 55 στο περίπτερο μια Gibson Les Paul Peace Modell σε περίεργη καφέ μου απόχρωση ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, kyfon είπε

Καλησπερα... εγώ εχω ξεχάσει περσυ σε ταξί στο πορτ παγκαζ στην Αγία παρασκευη Κοτνοπευκο Δερβενακίων 55 στο περίπτερο μια Gibson Les Paul Peace Modell σε περίεργη καφέ μου απόχρωση ... 

Δυστυχώς δεν έχω την δικιά σου φίλε. Αυτή που έχει ξεχάστηκε αρχες Γεναρη.

 

EDIT: παιδιά μια διόρθωση: η κιθαρα βρεθηκε 3 Γεναρη. Προ διμηνου βρηκαμε αλλη την οποια βρηκαμε αμεσα τον ιδιοκτητη (τι γινεται ρε παιδια με τις κιθαρες και τα ταξι). Οπότε ψαχνουμε καποιον που του ξεκινησε πολυ ασχημα ο χρονος. Αν γινεται να διορθωθει και ο τιτλος.

Σε περίπτωση που δεν βρεθεί άμεσα κάποιος θα ποσταρω και μοντελο, χρωμα και φωτογραφιες μιας και δεν θα εχω καποια αλλη επιλογη.

Επεξεργασμένο από Geo_Wulf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου