Προς το περιεχόμενο

Νακας the mall


rgxinap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν από 10 μερες που πέρασα, γιατί μένω 5 λεπτα από εκεί στην Αθήνα, ηταν ανοιχτοτατο το μαγαζί στη Μαυρομιχάλη και Ναυαρίνου. Εχει μεσα τίγκα γκιμπσον, Φεντερ, τείλορ και δε συμμαζεύεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 minutes ago, otto## said:

Πριν από 10 μερες που πέρασα, γιατί μένω 5 λεπτα από εκεί στην Αθήνα,

 

Που 'σαι ρε Όθωνααααα.

  • Ευχαριστώ 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δρίτσα πατριώτη για το μαρούσι λέω, στο "the mall". Και το πιο σπαστικό η trap-ού πωλήτρια, όταν την ρωτησα τι απέγινε ο Νάκας, μου λέει μετακόμισε στην Αγια Παρασκευή...... φτου... πέσαμε σε ξεφτέρι πάλι...

 

Τεσπα, απο Νάκα έχουν κλεισει τα τελευταία χρόνια:

1) το guitar shop στο κέντρο (νομίζω χαρ Τρικούπη? ήταν ένα μαγαζί μόνο με κιθάρες)

2) Χαλάνδρι

3) The mall

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
8 ώρες πριν, Konstantinos Dritsas είπε

Πέρσι πήρα ακουστικά από εκεί. 

 Εχω καιρό να περάσω. 

 

 

 Μιλάμε για το κλασσικό στο κεντρο ε? 

Αχχχχχχχχχχχ

 

Είσαι κλασική περίπτωση παραπληροφόρησης και φάκ νιουζ, έτσι; 😂

The Mall γράφει στον τίτλο ο άνθρωπος.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, yameth είπε

 

Είσαι κλασική περίπτωση παραπληροφόρησης και φάκ νιουζ, έτσι; 😂

The Mall γράφει στον τίτλο ο άνθρωπος.

Ε, έτσι όπως είναι το μεγάλο με ορόφους σαν mall δεν είναι?

Ετσι μου πέρασε στο μυαλό με γρήγορη ανάδειξη. 

 

 Αν έγραφε ο τίτλος π.χ. Έκλεισε ο Nakas στο Τhe Mall στο Μαρούσι (όχι πως ήταν βεβαια και υποχρεωμένος ο OP) και δεν θα έγραφα έτσι αλλά και δεν θα στεναχωριομουν λόγω της.... βιωματικής σχέσης με το πολυοροφο κατάστημα. 

 

 Και την κιθάρα που πήρα από εκεί την πήρα και ήθελα να πάρω από εκεί και κάρτα ήχου. 

 Να πήγαινα πάλι με τον μπαμπά και τη μαμά να με έχουν από το χέρι να μου ψωνισουν. Η με τον παππού και τη γιαγιά. Αλλά αυτοί με πήγαιναν στον Γερμανό η το Μινιόν για ηλεκτρονικά. 

 

Τωρα ανοίγουμε με τα παιδιά μας σελίδα στο skroutz να ψωνίσουμε ηλεκτρονικά να μας τα φέρουνε σπίτι και αλγόριθμοι μελετούν τη διαδικτυακή μας συμπεριφορά για να μας για να μας πετάνε ανάλογες διαφημίσεις με εταιρείες. 

 

 Παρόλα αυτά υπάρχει κίνηση έξω με τα αυτοκίνητα και επιβαρύνουμε το περιβάλλον και η φύση αρχίζει να εκδικείται και έχουμε ακραία καιρικά φαινόμενα και σε λίγο από τις πυρηνικές δοκιμές θα ξυπνησει ο Γκοτζιλλα!!!!!!! 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Konstantinos Dritsas είπε

Ετσι μου πέρασε στο μυαλό με γρήγορη ανάδειξη. 

 

Καλά εσένα ΠΟΛΛΑ σου περνάνε από το μυαλό με γρήγορη ανάδειξη 🙂

Απο τη Μέρκελ και το ΔΝΤ που μας πήρανε τις κιθάρες και τις παραλίες μέχρι τους Ελ και το ξανθό γένος που θα μας σώσουν από τσι Γερμανοί 🙂🙂

  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

Καλά εσένα ΠΟΛΛΑ σου περνάνε από το μυαλό με γρήγορη ανάδειξη 🙂

Απο τη Μέρκελ και το ΔΝΤ που μας πήρανε τις κιθάρες και τις παραλίες μέχρι τους Ελ και το ξανθό γένος που θα μας σώσουν από τσι Γερμανοί 🙂🙂

Ανάγνωση έγραψα αλλά το λεξικό που κάνει διορθώσεις στο έξυπνο κινητό καμιά φορά κάνει εξυπνάδες

 

 Το τι συνωμοσίες παίζονται και το συμφωνίες κάτω από το τραπέζι και το χαοτικές συνέπειες έχουν στην αγορά και την κοινωνία τα ξέρω εγώ. Και ανησυχώ για αυτά που δεν φαντάζομαι.Ο άλλος θέλει να αγοράσει την Γροιλανδία. Πάλια τις αγόραζαν τις χώρες έμμεσα, κράταγα έστω τα προσχήματα. Σε λίγο θα τις πουλάνε ιδιοκτήτες στο ebay!!!!!! Χαχαχαχαχαχα. 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Superfunk είπε

O Νάκας που όλοι ξέρουμε στη Ναυαρίνου δεν έκλεισε πάντως.

Ούτε ήξερα ότι είχε μαγαζί στο Mall (κάπου στο Μαρούσι δεν είναι αυτό; πάντως Αθήνα δεν είναι)

Περιθωριακέ τυπε.

 

Δεν ασχολήθηκα ποτε με τα περιφερειακά καταστήματα μιας και ποτέ δεν είχαν στοκ. Κεντρικό κ μόνο. Θεωρώ ότι ειναι θέμα χρόνου να κλείσουν όλα κ το μαγαζί να δουλεύει μόνο ιντερνετικά.

Επεξεργασμένο από vagelism
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Ο Νάκας στο Mall έχει κλείσει κάμποσο καιρό τώρα.. Της Αγίας Παρασκευής είναι ανοικτό πριν καν ανοίξει το Mall, στο Χαλάνδρι δεν θυμάμαι να υπάρχει ποτέ (σαν κιθαρομάγαζο) και της Κηφησιάς παραμένει ανοικτό... Το κακό είναι

οτι εκτός κέντρου δεν έχουν Gibson προς επίδειξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου