Προς το περιεχόμενο

Νακας the mall


rgxinap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα 2-3 μαγαζιά του Νάκα που πήγα τα τελευταία 30 χρόνια, συμπεριλαμβανομένου και του Mall, ήταν μίζερα. Το μαγαζί που αξίζει για επίσκεψη είναι το πολυόροφο στη Ναυαρίνου στο κέντρο της Αθήνας. Πιστεύω ότι τώρα είναι καλύτερο παρά ποτέ, και σε τιμές και σε stock και σε εξυπηρέτηση/νοοτροπία υπαλλήλων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 hours ago, fusiongtr said:

 

Που 'σαι ρε Όθωνααααα.

 

Γύρισα στη βάση μου στη κεντρική ευρώπη. Ίσα ίσα που τσέκαρα Νάκα κι έφυγα. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ο Νάκας στον Κορυδαλλό επίσης έχει κλείσει και στον Πειραιά θεωρητικά λειτουργεί αν και κάποιες φορές που πάω (πχ Σαββάτο πρωί κατά τις δέκα) είναι κλειστός ή μερικά απογεύματα. Το μαγαζί στην Μαυρομιχάλη ζεί και βασιλεύει και να πω την αλήθεια νομίζω ότι είναι το μεγαλύτερο μαγαζί πώλησης μουσικών οργάνων στην Ελλάδα αυτή την στιγμή (πιστεύω ότι δεν κάνω λάθος). Δεν ξέρω ποιά είναι η πολιτική του με τα υποκαταστήματα (αν είναι φραντσαιζ ή αν τα διαχειρίζεται από τα κεντρικά) αλλά να πω την αλήθεια αρκετά που έχω πετύχει είναι μικρά και ημιψιλικατζίδικα. 

 

Γενικά πάντως νομίζω ότι τα καταστήματα οργάνων προσαρμόστηκαν απότομα στην Ελληνική πραγματικότητα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου