Προς το περιεχόμενο

Τιμές μεταχειρισμένων Synths


ggsaxman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ το Roland V-Synth που έχω, αν το βαλω αγγελία κάτω από 270.000 € δεν το δίνω. Τόση αξία έχει για εμένα, τόσο το κιστολογω. 

  • Like 1
  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Konstantinos Dritsas είπε

Εγώ το Roland V-Synth που έχω, αν το βαλω αγγελία κάτω από 270.000 € δεν το δίνω. Τόση αξία έχει για εμένα, τόσο το κιστολογω. 

Εδώ είναι το θέμα, σε όλα τα πράγματα υπάρχει και συναισθηματική αξία... Μην την υποτιμάμε...

 

🔇🔇🔇

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, John Tzinieris είπε

Εδώ είναι το θέμα, σε όλα τα πράγματα υπάρχει και συναισθηματική αξία... Μην την υποτιμάμε...

Πουλαω τα συναισθήματα μου για 270.000€. Τόσο φθηνός είμαι. 

  • Like 1
  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Konstantinos Dritsas είπε

Πουλαω τα συναισθήματα μου για 270.000€. Τόσο φθηνός είμαι. 

Καλά κάνεις... Δεν αξίζουν λιγότερο...

  • Like 1

 

🔇🔇🔇

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 minutes ago, Konstantinos Dritsas said:

Εγώ το Roland V-Synth που έχω, αν το βαλω αγγελία κάτω από 270.000 € δεν το δίνω. Τόση αξία έχει για εμένα, τόσο το κιστολογω. 

 Εσύ φίλε μου,ανήκεις στην κατηγορία "το όργανό μου τα σπάει και δεν το αποχωρίζομαι"! Respect ξανά και ξανά!

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, John Tzinieris είπε

Καλά κάνεις... Δεν αξίζουν λιγότερο...

Ολοι έχουν την τιμή τους. Χαχαχαχαχα 

Μόλις τώρα, ggsaxman είπε

 Εσύ φίλε μου,ανήκεις στην κατηγορία "το όργανό μου τα σπάει και δεν το αποχωρίζομαι"! Respect ξανά και ξανά!

Μόνο από το πτώμα μου θα το πάρουν το συγκεκριμένο και είμαι 91 κιλά μυώδης μποξέρ. Χαχαχαχα 

  • Like 3

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, Konstantinos Dritsas said:

Εγώ το Roland V-Synth που έχω, αν το βαλω αγγελία κάτω από 270.000 € δεν το δίνω. Τόση αξία έχει για εμένα, τόσο το κιστολογω. 

Πλάκα-πλάκα το συγκεκριμένο synth πράγματι έχει λόγο που δεν φτηναίνει (πολύ) στις αγγελίες καθώς έχει,κατά την ταπεινή μου άποψη,όλα τα χαρακτηριστικά για να γίνει συν τω χρόνω ένα vintage οργανο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
43 λεπτά πριν, ggsaxman είπε

Ξέρεις πολλούς να κάνουνε project με JV1080 στις μέρες μας?Ασε που υπάρχει και σαν VSTi,οπως όλα άλλωστε...

Τον Απρίλιο αγοράστηκε JV-1080, γυμνό χωρίς κάρτες, στα 500 ευρώ για project που έπρεπε να παραδωθεί έως αρχές Μαΐου.

Γι'αυτό σου λέω είναι θέμα ποιός το θέλει και γιατί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί αυτή να είναι 1/1.000.000 περίπτωση αλλά δεν αλλάζει τη γενική εικόνα.Μην τρελαθούμε τώρα..

9 minutes ago, Μανώλης Χναράκης said:

Τον Απρίλιο αγοράστηκε JV-1080, γυμνό χωρίς κάρτες, στα 500 ευρώ για project που έπρεπε να παραδωθεί έως αρχές Μαΐου.

Γι'αυτό σου λέω είναι θέμα ποιός το θέλει και γιατί.

 

Μπορεί αυτή να είναι 1/1.000.000 περίπτωση αλλά δεν αλλάζει τη γενική εικόνα.Μην τρελαθούμε τώρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
1 ώρα πριν, ggsaxman είπε

Μπορεί αυτή να είναι 1/1.000.000 περίπτωση αλλά δεν αλλάζει τη γενική εικόνα.Μην τρελαθούμε τώρα..

Περίπτωση 1/1.000.000 δεν είναι. Είναι όμως από τις πάρα πολύ ελάχιστες περιπτώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου