Προς το περιεχόμενο

Δυο ακομα δικες μου δημιουργιες


Panos Kostagiannis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πρωτο ολοκληρωμενο,το δευτερο θελει δουλεια ακομα.Και στα 2 πρεπει να φτιαξω τα φωνητικα μιας και δεν ειμαι τραγουδιστης.Και τα δυο φτιαγμενα με το Renoise.Ελπιζω να σας αρεσουν.

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο μου άρεσε σαν ιδέα και εκτέλεση,μου έκανε σαν ψαλμός σε σημεία,στέρεο νόβα αλλού.

Παραγωγή μην με ρωτήσεις δεν ξέρω.

 

Το δεύτερο ο ήχος του ακούγεται παρωχημένος στα αυτιά μου,κάτι σαν Χατζηγιάννης απο το 2000(ελπίζω να καταλαβαίνεις τι εννοώ 😛)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 minutes ago, Nikos Aravanis said:

Το πρώτο μου άρεσε σαν ιδέα και εκτέλεση,μου έκανε σαν ψαλμός σε σημεία,στέρεο νόβα αλλού.

Παραγωγή μην με ρωτήσεις δεν ξέρω.

 

Το δεύτερο ο ήχος του ακούγεται παρωχημένος στα αυτιά μου,κάτι σαν Χατζηγιάννης απο το 2000(ελπίζω να καταλαβαίνεις τι εννοώ 😛)

 

Σε νιωθω αλλα σχετικα με τον ηχο του δευτερου τραγουδιου,μοδα ειναι και γυριζει ανα δεκαετια περιπου.Παντως εγω απλα κανω οτι μου βγαινει, δεν κοιταω τι παιζει γυρω ειμαι και νοσταλγος περασμενων δεκαετιων οποτε αναμενομενο να ακουγομαι παρωχημένος.Σ ευχαριστω που εκατσες και τα ακουσες,νασαι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Panos Kostagiannis said:

Σε νιωθω αλλα σχετικα με τον ηχο του δευτερου τραγουδιου,μοδα ειναι και γυριζει ανα δεκαετια περιπου.Παντως εγω απλα κανω οτι μου βγαινει, δεν κοιταω τι παιζει γυρω ειμαι και νοσταλγος περασμενων δεκαετιων οποτε αναμενομενο να ακουγομαι παρωχημένος.Σ ευχαριστω που εκατσες και τα ακουσες,νασαι καλα.

Οπως τα λες είναι,μπάλα είναι και γυρίζει,απλά δεν συμπάθώ και πολύ αυτόν τον ήχο/ενορχήστρωση.

Γούστα είναι αυτά,συνέχισε να κάνεις αυτό που γουστάρεις και κόσμος υπάρχει για να το εκτιμήσει. 😉

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καθένα έχει το υφος ζτου.Μου αρεσαν.Το πρωτο. πιο πολυ κοντα στα ακουσματα μου.Καλη συνεχεια.Επισης ωραίο sweep pad το πρωτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 minutes ago, loucas said:

Το καθένα έχει το υφος ζτου.Μου αρεσαν.Το πρωτο. πιο πολυ κοντα στα ακουσματα μου.Καλη συνεχεια.Επισης ωραίο sweep pad το πρωτο.

Ευχαριστω φιλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου