Προς το περιεχόμενο

Ε όχι, το Sultans of Swing δεν το βάζεις 20ο...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

...ρε συ Rick.

Για τα ενδιάμεσα το συζητάμε. Τον περίμενα στη γωνία για το πρώτο αλλά ευτυχώς συγκεντρώθηκε.

 

 

  • Like 1

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι προφανώς προκατειλημμένος αλλά να πω ότι άνετα γέμιζα αυτό τοπ 20 μόνο με Knopfler και θα είχα και ΤΡΟΜΕΡΟ πρόβλημα να επιλέξω μόνο 20.

  • Like 2

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, Jazzjoker said:

Εγώ είμαι προφανώς προκατειλημμένος αλλά να πω ότι άνετα γέμιζα αυτό τοπ 20 μόνο με Knopfler και θα είχα και ΤΡΟΜΕΡΟ πρόβλημα να επιλέξω μόνο 20.

to 19 δεν σου άρεσε?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xωρίς να δω το βίντεο, αλλά έχοντας δει τα άλλα τοπ20 του, να υποθέσω ότι και εδώ όπως και στα άλλα οι επιλογές του είναι εκτός της απολύτως υποκειμενικής προσωπικής του γνώμης και γούστου και "αμερικάνικης λογικής"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, VangelisV said:

 οι επιλογές του είναι εκτός της απολύτως υποκειμενικής προσωπικής του γνώμης και γούστου και "αμερικάνικης λογικής"

δηλαδή?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
1 ώρα πριν, Jazzjoker είπε

τοπ 20 μόνο με Knopfler

+20

To Αngel of Mercy είναι to καλύτερο σόλο που έχει γραφτεί από καταβολής σύμπαντος, και θα παραμείνει το Νο1 μέχρι το τέλος του κόσμου. ( όχι καθόλου προκατειλημμένος και biased )

Επίσης υπάρχει μια μικρή συνομωταξία καλλιτεχνών που δεν μπορώ (και δεν θέλω) να διαχωρίσω τα κομμάτια τους με τον συμβατικό τρόπο, παρά μόνο να τα δέχομαι ολιστικά -σαν το ποδόσφαιρο των Ολλανδών. (βλ. Jimi Hendrix)

Επεξεργασμένο από Πνοή και Νύξη
  • Like 2

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, Πνοή και Νύξη said:

( όχι καθόλου προκατειλημμένος και biased )

 

σε πιστεύω αφού

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου