Προς το περιεχόμενο

FENDER American Ultra - new series


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru
11 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Επιτέλους!

Οι πρώτες fender που μου κάνουν κλικ ever!

Χαχαχαχα έχουμε ίδιο γούστο. Οι πρώτες Fender de-kav. Aς πούμε ότι θα ανεχόμουν το mocha-burst σαν πρόταση, με πολύ παρακάλι.

αλήθεια τώρα; Αυτά που έκαμνε ο Leo με τις MusicMan 40 χρόνια πριν και μετά όλοι οι μπουτικάδες μας το 'φερε η Fender για ULTRA?

 

  • Like 1

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fusiongtr είπε

Επιτέλους!

Οι πρώτες fender που μου κάνουν κλικ ever!

 

Είναι σχεδόν ίδιες με τις American deluxe που προϋπήρχαν των Elite οι οποίες καταργήθηκαν 🙂

 

Μόνο η JM είναι πραγματικά καινούργιο μοντέλο,οι strat + Tele κυκλοφορούν με αύτα τα features εδώ και τουλάχιστον δέκα χρόνια.

 

 

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Like 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη η παγκόσμια καινοτομία με το heel access με έχει ξεσηκώσει μιλάμε!! που είναι το buy button να πάρω τώρα μια!

ρε πάνε καλά???? θα βγάλουν κανα σχέδιο καινούργιο? ή θα βλέπουν την strandberg και την kiesel με τα κυάλια?

Επεξεργασμένο από rgxinap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, rgxinap είπε

ρε πάνε καλά???? θα βγάλουν κανα σχέδιο καινούργιο? ή θα βλέπουν την strandberg και την kiesel με τα κυάλια?


Εγώ πάλι θα διαφωνήσω. Αν θελήσω να πάρω π.χ. Tele, την θέλω όσο πιο vintage oriented γίνεται, χωρίς belly cut, heel access κ.λπ., και φυσικά να γράφει fender.

Αν θέλω κάτι ποιο μοντέρνο θα κοιτάξω σε άλλη εταιρία.

Κατά την γνώμη μου, καλό είναι η κάθε εταιρία να έχει το κοινό της

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, rgxinap είπε

ρε πάνε καλά???? θα βγάλουν κανα σχέδιο καινούργιο? ή θα βλέπουν την strandberg και την kiesel με τα κυάλια?

 

Μα ακριβώς γιατί πάνε καλά δεν βγάζουν νέο.... σχέδιο...

 

Άλλωστε οπότε έχουν τολμήσει να βγάλουν νέο σχέδιο έχει πάει,όπως και της Gibson,απατο....

 

Αυτά τα Kiesel και τα Steandberg τι είναι; Ψυγειοκαταψυκτες;

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Like 2
  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, Superfunk said:

 

Είναι σχεδόν ίδιες με τις American deluxe που προϋπήρχαν των Elite οι οποίες καταργήθηκαν 🙂

 

Μόνο η JM είναι πραγματικά καινούργιο μοντέλο,οι strat + Tele κυκλοφορούν με αύτα τα features εδώ και τουλάχιστον δέκα χρόνια.

 

Εγώ πάντως (που δεν είμαι και πολύ φίλος, και σίγουρα δεν τις ψάχνω ιδιαίτερα) δεν έχω δει fender strat με tapered neck heel, 22 τάστα, 10” με 14” compound radius, D shaped μπράτσο, και (αν δεν κάνω λάθος λίγο πιο φαρδιά ταστιέρα.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου