Προς το περιεχόμενο

Best-Selling Music Artists 1969 - 2019


TamTam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα μπορούσαμε να συζητάμε μέχρι αύριο για όσα καταγράφει αυτό το δυναμικό timeline.
Από το τι ήταν η mainstream σκηνή στα 70-80s και τι στα 90s-10s, μέχρι τα νούμερα των πωλήσεων, το πώς από το ΄90 και μετά εξαφανίστηκε η ηλεκτρική κιθάρα από τον χάρτη των επιτυχημένων εμπορικά καλλιτεχνών / συγκροτημάτων, από το πόσο διάρκεσαν στα χρόνια οι massive επιτυχίες κάθε εποχής κ.λπ. κ.λπ.
Και κάτι ακόμη: Τους Nirvana δεν είδα πουθενά! (ίσως και να κάνω λάθος βέβαια, θα το ξανακοιτάξω)
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, Tamtam said:

Τους Nirvana δεν είδα πουθενά! (ίσως και να κάνω λάθος βέβαια, θα το ξανακοιτάξω)
 

 

Οχι, τους έδειξε κάπου τους Nirvana, στην δεκαετία του 90 νομίζω.

Επίσης έδειξε πολύ λίγο τους Rolling Stones !

 

Και στο βίντεο που έβαλα εγώ, νομίζω δεν είδα πουθενά την κατηγορία BLUES..

Γιώργος - Keep Blues Alive

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ήταν αθροιστικό θα είχε κάποιο πραγματικό ενδιαφέρον

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που βρίσκω πολύ ενδιαφέρον είναι ότι μπάντες την τελευταία δεκαετία και βάλε δεν υπάρχουν σχεδόν καθόλου στα τοπ.

Η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ ευκολότερα διαχειρίσιμο να έχεις να κάνεις με έναν, παρά με μια απρόβλεπτη ομάδα και οι μπίζνες είναι μπίζνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, panorios είπε

Αυτό που βρίσκω πολύ ενδιαφέρον είναι ότι μπάντες την τελευταία δεκαετία και βάλε δεν υπάρχουν σχεδόν καθόλου στα τοπ.

Η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ ευκολότερα διαχειρίσιμο να έχεις να κάνεις με έναν, παρά με μια απρόβλεπτη ομάδα και οι μπίζνες είναι μπίζνες.


Yπάρχουν... οι Backstreet boys 🙂

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, είναι πάντα καλοδεχούμενες οι ευχές και σας ευχαριστώ, αλλά δε φτάνει που είμαι αγνωστικιστής, στην ΕΕ κανείς πλέον δε γιορτάζει name day ... 😜

Επεξεργασμένο από Tamtam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου