Προς το περιεχόμενο

Τέλος το πορνό στο διαδίκτυο! Τα προσωπικά δεδομένα όμως;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

47 minutes ago, LK said:

Δεν θα ξεμείνεις ποτε.

 

Και η πλάκα είναι ότι .... δεν βλέπω τσόντες.

Ξέρω, με δουλεύετε τώρα, αλλά είναι αλήθεια.

Ποτέ δεν μου άρεσαν.

Τις παλιές ελληνικές (Γκουσγκούνης, Τέλης Σταλόνε, κλπ)  δεν τις θεωρώ τσόντες.

 

EDIT: Λέτε αύριο στο Τότεναμ - Ολυμπιακός να χρειαστεί να αποδείξω ότι είμαι πάνω από 18 χρονών? 😛

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, dimsonic είπε

τελη κυκλοφορίας πως θα πληρώνεις?

 

Θα βαζει τους ΝΙΟΥΣ (εκ του "νέος") του χωριού να του τα πληρώνουν και θα τους κερναει ΜΠΥΡΑΛ ή ΓΚΑΖΟΖΑ

 

:classic_biggrin: 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, LK είπε

 ή ότι θα το κρατησω εγω ως συνταξιούχος;

Το δευτερο ξεχνα το. Για το πρώτο μπορεί.

 

 

Το internet θα το ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ για ΠΑΝΤΑ

 

ΠΩΣ ρε ανθρωπΑ θα ενημερωνεσαι για τα μουσικα ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ που βγαινουν?

 

Να για παραδειγμα αν δεν ειχες ιντερνετ ΠΩΣ θα ζουσες χωρις αΦτο το ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ?  (100% επηρεΑΖμενο απο Django & Christian :classic_biggrin: )

 

 

 

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Χαχα 3

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά τις χρωματιστές χάντρες, έρχεται η συγκομιδή.

Επι της ουσίας, προφανώς και το πορνό και ιδίως το εύκολα και απεριόριστα προσβάσιμο πορνό είναι απο τα πιο ύπουλα είδη ναρκωτικού, το οποίο δρά μεσω ενός κύκλου-βρογχου ανάδρασης χρησιμοποιώντας τεχνικές συμπεριφορικής "εκπαίδευσης" στο σημείο να μπορεί ακόμα και να κατευθύνει συμπεριφορές. Το παράξενο είναι το γιατί μας πήρε 30 χρόνια (ναι παρακολουθώ το νετ απο την εποχή των network news alt. εποχης 80ς), για να το συνειδητοποιήσουμε αφενός, και αφετέρου, γιατί πάντα η "θεραπεία" θα πρέπει να προέρχεται απο την "πηγή", δεν βρέθηκε κάποιος άλλος να τολμήσει ρε αδερφέ??? 30 τιμημένα χρόνια? Επρεπε να μας το πει η Αγγλία??? Μα τόσο άτολμα λαχανικά είμαστε επι τέλους?

Σχετικά με τις θεωριές σχετικά με συνομωσιολογίες , θα τις αποκαλούσα συνομωσιολογολογία, δηλ τον κλάδο (χμμ τεχνική) που ασχολείται με/αντιμετωπίζει/ (εχμμ πυροβολεί δηλαδή) την συνομωσιολογία (εχχμμ δηλ οτιδήποτε το μη συμβατικό - "μοντέρνο") ,οκ, μεσα σε 30 χρόνια (χμμ στα ίδια 30 χρόνια με αυτα που αναφέρομαι παραπάνω) έχουν έρθει τα πάνω κάτω, οι κάτοικοι του χωριού μου μετακόμισαν Αθηνα, μετανάστες μετανάστευσαν στο χωριό μου, στις πλατείες της πόλης μου φεμινίστριες "Μυγάδες" βριζουν τα υποτιθέμενα λευκά χριστιανικά αρσενικά (αν είναι δυνατόν εμείς οι κατακαημένοι μπουρτζόβλαχοι που μεχρι το 1930 στο long island μας έλεγχαν στα δόντια λες και είμαστε άλογα, και μας έβαζαν με τους μη καυκάσιους, μετράμε για λευκοί supremacists).... αλλά τι λεω.... τι βλακείες θεωρίες συνομωσίας είναι αυτες!!

LMAO

Επεξεργασμένο από rgxinap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου