Προς το περιεχόμενο

Επισκεψιμότητα YouTube και Views


Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 minutes ago, dimsonic said:

βασικά δώσε μας και ένα λίνκ, να ρίξουμε μια ματιά. Θα έχεις και μερικά inside views!

 

δεν πρόσεξα την υπογραφή..

 

Για θέμα ελληνικού ενδιαφέροντος μια χαρά μου φαίνονται τα views πάντως.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, LK είπε

Τι περιμένεις να έχεις και τι έχεις.; Δωσε μια ταξη μεγεθους να καταλαβουμε.

Κατα τα λοπιά και ό,τι λενε οι παραπάνω.

 

πχ έχω ένα βίντεο rotting christ από rockwave του 17 stage camera το οποίο είναι στα 890κατι views. θα περίμενα τουλάχιστον τα δίπλα για μια μπάντα σαν τους RC όταν υπάρχουν αντίστοιχα βίντεο με χάλια ήχο με 2000 Views 

3 ώρες πριν, Jazzjoker είπε

Το πρώτο βήμα προς τη δημοφιλία είναι η τραγική συνειδητοποίηση ότι δεν είμαστε τόσο δημοφιλείς όσο θα έπρεπε.

 

απλά μου κάνει εντυπώση το γεγονός ότι ενω ο ήχος είναι καλός αλλα βιντεο αντιστοιχα με κακο ηχο εχουν πολλα views. 

 

δεν ειναι θεμα τουτεστην "θελω να γινει διάσημο το κανάλι μου" (όχι ότι θα ήταν κακό) Ούτε θέμα ματαιοδοξίας. 

 

Προσπαθώ να καταλάβω πως λειτουργεί αυτό το σύστημα πλην των πληρωμένων 

 

1 ώρα πριν, dimsonic είπε

βασικά δώσε μας και ένα λίνκ, να ρίξουμε μια ματιά. Θα έχεις και μερικά inside views!

Αυτό είναι το playlist με ότι έχω κανει

2 ώρες πριν, dimsonic είπε

ή ότι ο κόσμος δεν γυρίζει γύρω μας....

παραδόξως

οχι παιδια αυτα που λετε δεν χαρακτηριζουν τον σκοπο μου ή εμενα. δεν θρεφω αυταπατες

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βίντεο (εικόνα) τραβάει τις θεάσεις.

ο ήχος έρχεται μετά.

και φυσικό πρώτο το θέμα του βίντεο.

Δυστυχώς αυτό που παίρνεις είναι το κοινό που μπορείς να πάρεις. Υπό κανονικές συνθήκες.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
4 minutes ago, Spiros Poullos said:

 

πχ έχω ένα βίντεο rotting christ από rockwave του 17 stage camera το οποίο είναι στα 890κατι views. θα περίμενα τουλάχιστον τα δίπλα για μια μπάντα σαν τους RC όταν υπάρχουν αντίστοιχα βίντεο με χάλια ήχο με 2000 Views 

Τσεκαρε τα keywords, το title (κυρίως αυτό) και το description. (έτσι θα πίασεις τη μηχανη αναζήτησης YouTube και google)  .

Αυτά χωρις να κανεις εσυ τίποτα , απλά σκέψου πως αναζητα κατι ο μέσος χρήστης.

Αν θες να κάνεις...προσπάθησε να αυξήσεις τους subscribes σου και σπρωξτο και εσυ όσο μπορείς π.χ. εδώ , στο fb κ.λ.π.

Είχα κάνει καάποτε ένα  video του casio rapman rap 1 (ένα toy αρμόνιο).

Δεν το μοιραστηκα πουθενά, για την ακριβεια δεν το ανεβασα καν  στο κανονικο κανάλι μου, αλλα σε ενα αλλο που εχω και δεν εχω καν subscribers. Πήρα 5.800 views για πλάλα. Αποδείχθηκε ότι έφαχναν πολλοι .....για το casio rapman...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 minutes ago, Spiros Poullos said:

απλά μου κάνει εντυπώση το γεγονός ότι ενω ο ήχος είναι καλός αλλα βιντεο αντιστοιχα με κακο ηχο εχουν πολλα views.

Προφανώς και σε καταλαβαίνω. Όπως κι εσύ αντιλαμβάνεσαι φαντάζομαι, η ουσία (στην προκειμένη ο ήχος), παίζει πολύ μικρότερο ρόλο από το "περιτύλιγμα" στον κόσμο των social media. 

 

Το παράδοξο (και ενδιαφέρον) είναι ότι το ίδιο ακριβώς ισχύει και για κανάλια που πραγματεύονται το ίδιο το περιτύλιγμα.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, LK said:

Τσεκαρε τα keywords, το title (κυρίως αυτό) και το description. (έτσι θα πίασεις τη μηχανη αναζήτησης YouTube και google)  .

Αυτά χωρις να κανεις εσυ τίποτα , απλά σκέψου πως αναζητα κατι ο μέσος χρήστης.

Αν θες να κάνεις...προσπάθησε να αυξήσεις τους subscribes σου και σπρωξτο και εσυ όσο μπορείς π.χ. εδώ , στο fb κ.λ.π.

Είχα κάνει καάποτε ένα  video του casio rapman rap 1 (ένα toy αρμόνιο).

Δεν το μοιραστηκα πουθενά, για την ακριβεια δεν το ανεβασα καν  στο κανονικο κανάλι μου, αλλα σε ενα αλλο που εχω και δεν εχω καν subscribers. Πήρα 5.800 views για πλάλα. Αποδείχθηκε ότι έφαχναν πολλοι .....για το casio rapman...

 

Ολο το ζουμι ειναι αυτο. Και με χαλια ηχο, θα εχεις views.

  • Like 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 minute ago, gkourmoul1 said:

 

Ολο το ζουμι ειναι αυτο. Και με χαλια ηχο, θα εχεις views.

...στο casio rapman ειχα καλο ήχο 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Social media,σωστά tags/keywords/τίτλους στα βίντεο σου και λίγη προσευχή και με τον καιρό και σιγούλια σιγούλια χτίζεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 1/16/2020 at 10:58 AM, Spiros Poullos said:

...Παρότι λοιπον ο ήχος είναι εξαιρετικός σε σχεση με το κινητο πάντα, δεν έχω την επισκεψημότητα και τα views που θα περίμενα να έχουν τα βίντεο...

 

Κάνε ένα πείραμα...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου