Προς το περιεχόμενο

vola (χαζοβιολα;)


otto##

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru
3 ώρες πριν, otto## είπε

Δε σχολίασα καν την τελε χωρίς headstock. Τόνισα οτι μιλω για την πρασινη. Μαλιστα μου αρέσει η strandberg και εχει την πρωτοτυπια που ψάχνω.

 

Αpologies. Δεν το πρόσεξα. 

Για την Vola, αν σαν εταιρεία έχει τη φιλοσοφία της Carvin/Kiesel, τότε θεωρώ ΄ότι καλό είναι να υπάρχουν τέτοιες. Δηλ. να επιμένουν να έχουν παραγωγή σε χώρα που δεν συμφέρει ούτε τζάμια να καθαρίζεις, με στιβαρά specs και hardware, με εντυπωσιακές επιλογές σε χρώματα/ξύλα, με εξαιρετική φήμη ως  player's όργανο εύκολο και απροβλημάτιστο out-of-the-box και με πιο στενό target group που δεν τα αλέθει όλα. Why not? 

  • Like 1

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, sonicapg said:

 

εγω θα πω αυτό που έκανα χτες : μου ειπε ενας φίλος για ενα synth το οποιο σκέφτομαι μήπως και αγοράσω ,και εψαχνα να βρω πως κανει ορισμένα πράγματα ,κατέβασα το user manual δεν τα βρηκα ,ειδα και ενα review ,τα ίδια ....έστειλα λοιπόν ενα mail στην  εταιρεία και τους είπα τι νομίζω και ρώτησα .

 

Συγγνώμη αλλά αδυνατώ να δω τη σύνδεση. Να στείλω ένα μέιλ στη Vola και να τους ρωτήσω "Τι ακριβώς πουλάτε;" ; Για ποιο λόγο; Δεν έχω σκοπό να αγοράσω κιθάρα άμεσα και επίσης η συζήτηση ειναι θεωρητική. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου