Προς το περιεχόμενο

Αγορά με δόσεις


Aris Spa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Costas Siachamis είπε

..ή κάποιος που ζει στην Γερμανία, μένεις και δουλεύει εκεί. Μπορεί να σε εξυπηρετήσει. Και του πληρώνεις εσύ την δόση μετά.

Ο Θεοδόσης

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, yannisp είπε

εχω την εντυπωση πως ολοι το κανουν με πιστωτικη..αυτο που δεν γνωριζω ειναι αν μπορει να γινει με καταστημα εντος ευρωπαικης ενωσης....π.χ το andertons διαφημιζει χρηματοδοτηση ατοκα(https://help.andertons.co.uk/hc/en-gb/articles/360009368760-How-Does-Finance-Work-?_ga=2.135654966.602815522.1581419638-1085385782.1581419638) τωρα αν θα αλλαξει κατι λογω brexit..ποιος ξερει;

 

Το εβαλες το λινκ φιλε μου αλλα δεν το διάβασες:

 

Παράθεση
  • You must be a permanent resident in the UK (excluding the Channel Islands and other British territories).
  • Customers from outside the UK cannot apply for finance from Andertons Music Co.

 

Δε σε εμπιστευονται οι δικες σου τραπεζες και θα σε εμπιστευτούν οι ξένες. 😐

The astounding eyes of Rita

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, yannisp said:

εχω την εντυπωση πως ολοι το κανουν με πιστωτικη..αυτο που δεν γνωριζω ειναι αν μπορει να γινει με καταστημα εντος ευρωπαικης ενωσης....π.χ το andertons διαφημιζει χρηματοδοτηση ατοκα(https://help.andertons.co.uk/hc/en-gb/articles/360009368760-How-Does-Finance-Work-?_ga=2.135654966.602815522.1581419638-1085385782.1581419638) τωρα αν θα αλλαξει κατι λογω brexit..ποιος ξερει;

 

Ναι ισχύει ότι το Andertons το κάνει. Όταν ήμουν Αγγλία σκεφτούν αν να τσιμπήσω τίποτα αλλά δεν τελικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου