Προς το περιεχόμενο

Τι ορίζει πια την ιδιοκτησία στα πνευματικά δικαιώματα;


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω πατήσει και ευχαριστώ στο σχόλιο παραπάνω κυρίως για τα ερωτήματα που θέτει στο τέλος, το σχόλιο μου δεν είναι καν αστείο, το έγραψα σε περίπτωση που δεν απαντηθεί από κάποιον άλλο, να μην ξεχάσει να απαντήσει στα ερωτήματα που θέτει ο ίδιος σε περίπτωση που βρει άκρη..............................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 minute ago, blue monk said:

Εχω πατήσει και ευχαριστώ στο σχόλιο παραπάνω κυρίως για τα ερωτήματα που θέτει στο τέλος, το σχόλιο μου δεν είναι καν αστείο, το έγραψα σε περίπτωση που δεν απαντηθεί από κάποιον άλλο, να μην ξεχάσει να απαντήσει στα ερωτήματα που θέτει ο ίδιος σε περίπτωση που βρει άκρη..............................

Δεκτόν.Νομίζω οτι και ο kill bill μετά απο όλες τις εξηγήσεις θα συμφωνήσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να προχωρήσουμε το θέμα μας, γιατί πάμε να βγάλουμε άκρη...?

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, dimsonic είπε

να προχωρήσουμε το θέμα μας, γιατί πάμε να βγάλουμε άκρη...?

Γιατί υπάρχουν κάποιου είδους Licence (ότι σημαίνει ο όρος αυτός) στα οποία ο απλός χρήστης δεν έχει πρόσβαση, και υπαινίσσονται καποια επισημότητα... καλό είναι να γνωρίζουμε γιατί, καθώς και τι σημαίνει το κάθε ένα. Για τα Creative Commons γνωρίζω κάποια πράγματα από ανακοινώσεις της βικιπαίδειας η οποία μάχεται για αυτά... για να μην τα πολυλεω δεν τα χρησιμοποιείς αυτα σε πνευματικές ιδιοκτησίες

Επεξεργασμένο από blue monk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 minutes ago, blue monk said:

 Για τα Creative Commons γνωρίζω κάποια πράγματα από ανακοινώσεις της βικιπαίδειας η οποία μάχεται για αυτά... για να μην τα πολυλεω δεν τα χρησιμοποιείς αυτα σε πνευματικές ιδιοκτησίες

??

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, dimsonic είπε

??

Αν αποκρυπτογραφώ σωστά τα ερωτηματικά... όταν χρησιμοποιείς υλικό που είναι χαρακτηρισμένο ως creative commons δεν είσαι υποχρεωμένος ούτε καν να αναφέρεις ότι δεν είναι δικο σου, ούτε λόγος για αυτόν που το έφτιαξε, ωστόσο δεν θέλω να υπαινιχθείς ξανά ότι τα σχόλια μου δεν είναι σαφή https://www.noiz.gr/community/forums/topic/59033-ακουστική-κιθάρα-με-εφέ/?tab=comments#comment-905987

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, blue monk said:

Αν αποκρυπτογραφώ σωστά τα ερωτηματικά... όταν χρησιμοποιείς υλικό που είναι χαρακτηρισμένο ως creative commons δεν είσαι υποχρεωμένος ούτε καν να αναφέρεις ότι δεν είναι δικο σου, ούτε λόγος για αυτόν που το έφτιαξε, ωστόσο δεν θέλω να υπαινιχθείς ξανά ότι τα σχόλια μου δεν είναι σαφή https://www.noiz.gr/community/forums/topic/59033-ακουστική-κιθάρα-με-εφέ/?tab=comments#comment-905987

 

ναι αλλά μιλάμε για χρηση άλλου υλικού ή για κατοχύρωση δικαιωμάτων?

διότι έτερον εκάτερον

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, blue monk said:

δεν θέλω να υπαινιχθείς ξανά ότι τα σχόλια μου δεν είναι σαφή

 

Πειραγμα mode on

 

Πραγματικα, δεν το εχεις στον γραπτο λογο! 😁

 

Πειραγμα mode off

  • Like 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, gkourmoul1 said:

 

Πειραγμα mode on

 

Πραγματικα, δεν το εχεις στον γραπτο λογο! 😁

 

Πειραγμα mode off

κάνε μετάφραση τώρα, όπως την άλλη φορά γιατί πάλι δεν τα έπιασα

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου