Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση συστήματος αγγελιών 2020 (It's done! )


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν ανοίξω να διαβάσω την αγγελία, όμως, πώς θα ξέρω ότι με ενδιαφέρει να την σώσω?
Και αν την ανοίξω σε new tab, δεν έχω μετά πλήκτρο back για να γυρίσω στη λίστα των αγγελιών και να τη μαρκάρω με αστεράκι...

Άβολο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
49 λεπτά πριν, Tamtam είπε

Αν δεν ανοίξω να διαβάσω την αγγελία, όμως, πώς θα ξέρω ότι με ενδιαφέρει να την σώσω?
Και αν την ανοίξω σε new tab, δεν έχω μετά πλήκτρο back για να γυρίσω στη λίστα των αγγελιών και να τη μαρκάρω με αστεράκι...

Άβολο...

Όντως, άβολο. Θα πρέπει να γίνει η σχετική διόρθωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
1 ώρα πριν, Μανώλης Χναράκης είπε

Σε αγγελία μόνη της, εξαφανίστηκε. Υπάρχει μόνο σε λίστα αγγελιών.

Ολα τα προσέχεις εσύ και δεν λες κουβέντα.

Σόρι αλλά αυτό προέκυψε και δεν το πήρα χαμπάρι ή μάλλον το ξέχασα.

Θα διορθωθεί οσονούπω.

  • Like 1
  • Χαχα 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Και κάτι ακόμα, κάποιες επιλογές στο κείμενο όπως γιά παράδειγμα, Text Color & Background Color & Rule & Add Link, δεν εμφανίζονται μετά την αποθήκευση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Αυτό Μανώλη δεν είναι θεμιτό γιατί η σελίδα δεν μπορεί να αλλάζει εμφάνιση ανάλογα με εικαστικές επιλογές κατα περίπτωση.

Σκοπός είναι να είναι ευανάγνωστα τα κείμενα (black on white). Προσφέρονται μόνο μερικές επιλογές έξτρα καθως τα απαραίτητα έχουν ήδη ρυθμιστεί.

  • Ευχαριστώ 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμφανισιακά είναι μια χαρά η σελίδα. Μάλιστα ενώ πριν από iOS δεν μπορούσες να προβάλεις τις φωτογραφίες, τώρα μπορείς να τις βλέπεις κανονικά και να κάνεις μεγέθυνση.

Άλλαξε κάτι στο θέμα του feedback; Είχα ξαναγράψει ότι δεν μπορείς ν’ αφήσεις feedback παρά μόνο αν είναι ανοιχτή η αγγελία. Αν υπήρχε κάποιος τρόπος να διορθωθεί αυτό, θα ήταν πολύ θετικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
1 ώρα πριν, ekim είπε

Άλλαξε κάτι στο θέμα του feedback; Είχα ξαναγράψει ότι δεν μπορείς ν’ αφήσεις feedback παρά μόνο αν είναι ανοιχτή η αγγελία. Αν υπήρχε κάποιος τρόπος να διορθωθεί αυτό, θα ήταν πολύ θετικό

Εχει λυθεί και αυτό.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου