Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση συστήματος αγγελιών 2020 (It's done! )

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Administrator

Είναι default κατάσταση η εμφάνιση με φθίνουσα ημ/νία στην λίστα των αγγελιών.

Το γεγονός ότι οι προβεβλημένες αγγελίες είναι πάντα πρώτες στην σειρά, μήπως σε μπερδεύει;

Αλλο που μπορώ να σκεφτώ είναι να έχεις επιλέξει άλλη σειρά εμφάνισης κάποια στιγμή στο παρελθόν και τα cookies στον browser θυμόνται αυτήν. Μπορείς να διαγράψεις τα cookies στο browsing history και να δεις μήπως αλλάξει.

Σύνδεσμος προς την ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 57
  • Πριν
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters στο θέμα

Top Posters στο θέμα

Popular Posts

Ακολουθήσαμε το feedback και κάναμε κάποιες χρήσιμες αλλαγές στην εμφάνιση της σελίδας για να γίνει πιο εύχρηστη σε όλες τις συσκευες που χρησιμοποιείτε όταν μας επισκέπτεστε. Σε εμάς αρέσει πολύ και

Ολα τα προσέχεις εσύ και δεν λες κουβέντα. Σόρι αλλά αυτό προέκυψε και δεν το πήρα χαμπάρι ή μάλλον το ξέχασα. Θα διορθωθεί οσονούπω.

Αγγελίες 2020 version 1.1 απο σήμερα. Πέρα απο πολλές μικρές λεπτομέρειες που διορθώθηκαν, ακούγοντας τα σχόλια σας έχουμε και τα εξής: Hotlist στην σελίδα της αγγελίας - ΟΚ Κατηγορί

Posted Images

Ωραια η αναβαθμιση! Μπραβο. Θελει χρονο κ μερακι. ! Ευχαριστουμε.

Μια ερωτηση εχω μονο:

Μπηκα σημερα απο το κινητο να διορθωσω 2 αγγελιες μου που ειχαν μεινει ανενεργες και δεν ειδα πουθενα το πεδιο τιμης, για να συμπληρωσω τιμη πωλησης.

Μηπως υπαρχει αλλα ο brownser του android δεν ?

Ευχαριστω, καλη συνεχεια!

• Administrator

Ευχαριστώ για τα καλά λόγια!

Σε τι κατηγορία ήταν οι αγγελίες;

Τιμή δεν υπάρχει μόνο στην κατηγορία Μουσικοί και Ηχολήπτες.

8 hours ago, yameth said:

Ευχαριστώ για τα καλά λόγια!

Σε τι κατηγορία ήταν οι αγγελίες;

Τιμή δεν υπάρχει μόνο στην κατηγορία Μουσικοί και Ηχολήπτες.

Νασαι καλα ! Α οκ οποτε δεν εχω χαζεψει εγω χαχα , απλως εχει αφαιρεθει το συγκεκριμενο πεδιο στην νεα αναβαθμιση! Ηταν στην κατηγορια Recording. Ευχαριστω για την απαντηση! Καλη συνεχεια.

• 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 1/4/2020 στις 2:55 ΜΜ, ekim είπε

Άλλαξε κάτι στο θέμα του feedback; Είχα ξαναγράψει ότι δεν μπορείς ν’ αφήσεις feedback παρά μόνο αν είναι ανοιχτή η αγγελία. Αν υπήρχε κάποιος τρόπος να διορθωθεί αυτό, θα ήταν πολύ θετικό

Στις 1/4/2020 στις 4:41 ΜΜ, yameth είπε

Εχει λυθεί και αυτό.

Πως γινεται δηλαδη;

• 6 μήνες αργότερα...

Μπράβο παιδιά, εμένα μου αρέσουν όλα, εκτός απο ένα πράγμα: Δεν υπάρχει παράμετρος "Επωλήθη". Αυτό το "Αποσύρθηκε" χωράει πολλές ερμηνείες. Δεν προτείνω να φύγει, αλλά να έχουμε και τη δυνατότητα του "Επωλήθη" ως πιό συγκεκριμένο.

• Administrator
15 ώρες πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

Μπράβο παιδιά, εμένα μου αρέσουν όλα, εκτός απο ένα πράγμα: Δεν υπάρχει παράμετρος "Επωλήθη". Αυτό το "Αποσύρθηκε" χωράει πολλές ερμηνείες. Δεν προτείνω να φύγει, αλλά να έχουμε και τη δυνατότητα του "Επωλήθη" ως πιό συγκεκριμένο.

Ετσι ήταν παλαιότερα όμως κάποιοι απέσυραν την αγγελία που δεν είχαν πουλήσει απαραίτητα και εμφανιζόταν αργότερα. Ισως για να την ξεκουράσουν.

Το Εφυγε - Πουλήθηκε είναι όντως πιο συγκεκριμένο αλλά μιας και είναι μια η επιλογή μας, το Αποσύρθηκε λέει και τα δύο ενω συνήθως σημαίνει Πουλήθηκε. Αλλά ψήνομαι να το επαναφέρω αν συμφωνείτε.

• Like 1
  • Ευχαριστώ 1

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

• Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Κανονισμοί της σελίδας.