Προς το περιεχόμενο

Κακές παρέες στο MSN


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα Chris,

πριν από κανά 1-2 βδομάδες μου είχε συμβεί κάτι αντίστοιχο, βέβαια δεν μου έδωσε ουτε url ούτε τπτ (με το που του είπα: Do i know you m8? λάκισε). Τέτοια περιστατικά έχουν συμβεί και σε άλλους φίλους μου που ουδεμία σχέση έχουν με το noiz. Ευχαριστούμε πάντως για την ενημέρωση :)

Τσάμπα καίει η....κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εχετε σκεφτεί ότι μπορεί να είναι bots...αυτα που μιλάτε....??Και να μην φταίει το noiz αλλά απλά το ότι δώσατε το mail σας κάπου....

 

Πάντως αν όντως είναι bot πιάστου τη νκουβέντα και θα γελάσεις πολύ...Σε μια φαση θα αρχίσει να σου λέει ασυναρτησιές....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά εντάξει λίγο προσοχή δεν βλάπτει. Εδώ όλοι λένε να μην ανοίγουμε emails και άλλα από άγνωστους (και από γνωστούς ακόμα να τα διπλοελέγχουμε με antivirus) και καθόμαστε και πάμε σε λινκ που μας έστειλαν άγνωστοι μέσω msn....

Δλδ εντάξει κάτι τέτοια είναι τουλάχιστον αφελή!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτε Mac για να μην έχετε τέτοια προβλήματα...lol (χιούμορ κάνω μην μου τη πέσετε!!!)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου