Προς το περιεχόμενο

Argytar Corona-bird project για τις δύσκολες ώρες...


argytar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Πνοή και Νύξη είπε

Βοηθάει αυτό για να μην εμφανιστεί φλεβίτιδα απ' την ορθοστασία. (σε εμένα δυστυχώς άρχισαν να εμφανίζονται τα σημάδια φθοράς από την εργασία. Φλεβίτιδα-πρεσβυωπία-αυχενικό-πονοκέφαλοι-εμβοή-άσθμα-ρινίτιδα-tennis elbow τα εμφανή...) 

Εχεις δίκιο, τελευταία που κάθε απόγευμα κάτι σκαλίζω ο αυχένας  ταλαιπωρείται άσε που όταν έκανα το radius στόν έβενο αναγκάστηκα και φόρεσα μάσκα σάν κι αυτή που βάζω όταν βάφω

Γεράματα

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, nasokosm said:

Εχεις δίκιο, τελευταία που κάθε απόγευμα κάτι σκαλίζω ο αυχένας  ταλαιπωρείται άσε που όταν έκανα το radius στόν έβενο αναγκάστηκα και φόρεσα μάσκα σάν κι αυτή που βάζω όταν βάφω

Γεράματα


Μάσκα ΠΑΝΤΑ στο εργαστήρι ό,τι και να σκαλίζουμε!

Εδώ και δέκα χρόνια την έχω καθιερώσει αλλά είμαστε και μεις οικογενειακώς ντεμί με το κατώτερο αναπνευστικό.

 

Όσο για τον αυχένα, πιστεύω με δυο -τρεις φορές άσκηση τη βδομάδα να φύγουν όλα...

 

Από την άλλη, άλλο να είσαι 22 και να σκαλίζεις και άλλο 42... λέω τώρα γω. Μετά τα δεύτερα -άντα οι  μυοσκελετικές ενοχλήσεις μάλλον προστίθενται παρά  ...  φεύγουν και έρχονται...

 

καλό Πάσχα με αισιοδοξία!

 

🤣

 

ξέρουμε πολύ καλά ότι όσο και να μας ενοχλεί δε βλέπω να το αφήνουμε το...σπορ!

Επεξεργασμένο από argytar
  • Like 1

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 minutes ago, HellFire said:

Διάβασα τα τελευταία posts και έπαθα κατάθλιψη, μετα σου λεει οι DIYers ειναι χαρούμενοι άνθρωποι!!!🤣


Μα το DIY είναι ένα από τα πράγματα που μας ισορροπούν!

 

Την ώρα που σκαλίζεις αδειάζεις από άγχος. Το ότι στο τέλος έχεις και ένα κιθαρόνι να γρατσουνάς δεν είναι επίσης κακό!

😆

Επεξεργασμένο από argytar
  • Like 2

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, johnps said:

μολις βρηκα αυτο....

 

Ξέρω άσε από χτες αυτόν και τον Kauer βλέπω στο ινσταγκράμμυ! 
 

Νομίζω ότι οι χιπστερο όφφσετς είναι τση μοδός πλέον! Δεν το λες κακό. Εμένα πάντως φαίνεται να μου ζυγιάζει καλά μ άρεσε πολύ. Αν το αποτέλεσμα είναι αυτό που θέλω μπορεί να ακολουθήσει κάποιο υβρίδιο!

  • Like 2

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Και όσο περιμένω να κάτσουν οι γρατσουνιές ας ρίξω και μια σκούπα στο εργαστήρι μιας και ο Νάσος πολύ σωστά παρατήρησε ότι κόντευε τριάντα πόντους το ροκανίδι.

 


EBF1BE52-BDE0-42A4-A60B-DDDEE8EF3B6F.thumb.jpeg.03d4a0368f0e69d32612e68e2271cabf.jpeg

 

Όταν μπαίνει λίγη τάξη στα κσύλα ανοίγει η όρεξη για περισσότερες... περιπέτειες..

 

 

7E834DC6-236D-40C5-AEA8-3A6E0F3CC61D.jpeg
 

Κορίνολίμπες σφένδαμος (maple), καρυδιά , δεσποτάκι (ash), δρυς ,πεύκο έλατο, flamed poplar και φλαμούρι (basswood).

 

Αν και νωρίς μπορώ να δώσω ένα sneak peak για παρακάτω...

 

 

DB509E6F-8C18-44D6-B146-38B328B17F37.jpeg

A421C686-821A-48E9-A7FB-65BB80740060.jpeg

20CB8257-FA1B-4612-868D-37D75ED23F86.jpeg

E3AB3D60-E9C7-4E3A-B4BF-434AD5B294DC.jpeg

2188FDB8-9F7E-45F3-AF11-9E8608B150EB.jpeg

24EC0531-461A-412B-92FB-A145121D0D0E.jpeg

5F9DDB1F-7A0C-4A31-B6F7-85A71418F35C.jpeg

Επεξεργασμένο από argytar
  • Like 2

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου