Προς το περιεχόμενο

Argytar Corona-bird project για τις δύσκολες ώρες...


argytar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η κιθάρα είναι εξαιρετική. Ο Αργύρης έκανε δουλειά υψηλού επιπέδου και το όργανο ακούγεται και παίζει εκπληκτικά. Χώρια που η εμφάνιση του τα σπάει.

 

Ο φίλτατος Αργύρης μου παραχώρησε την κιθάρα για μερικές μέρες και τον ευχαριστώ πολύ γι αυτό. Δεν έχω προλάβει ακόμη να την γκαζωσω καθως της πρέπει αλλά παραθέτω ένα σύντομο καθαρό βιντεάκι όπου μπορεί κανείς να πάρει μια ιδέα για τον ήχο της.

 

 

  • Like 4

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, matawan said:

Η κιθάρα είναι εξαιρετική. Ο Αργύρης έκανε δουλειά υψηλού επιπέδου και το όργανο ακούγεται και παίζει εκπληκτικά. Χώρια που η εμφάνιση του τα σπάει.

 

Ο φίλτατος Αργύρης μου παραχώρησε την κιθάρα για μερικές μέρες και τον ευχαριστώ πολύ γι αυτό. Δεν έχω προλάβει ακόμη να την γκαζωσω καθως της πρέπει αλλά παραθέτω ένα σύντομο καθαρό βιντεάκι όπου μπορεί κανείς να πάρει μια ιδέα για τον ήχο της.

 

 

Έλα ρε φίλε, έπαιζε ο Mercury και κιθάρα; 😛

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, argytar είπε


Και τι παίξιμο!!!

 

 

Τι νομιζεις....ΤΖΑΜΠΑ του τα σκαω και παιζει στους TWANG ATTACK?

 

Πενια και ΕΥΡΩ φιλωους.....πενια και ευρω ο @matawan

 

🤣 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντοτε νομότυπα με δελτίο παροχής υπηρεσιών βεβαίως. Το αφεντικό πληρώνει καλά και είναι και ανεκτικο. Αργύρης τη γκιθαρα δε στη δίνω πίσω. Ας πρόσεχες να μην την εφκιαχνες τόσο καλή. Επίσης αν κάποιος έχει πρόβλημα με τον μυστακα, βοηθάει στο sustain και καλό για μέταλ. Ευχαριστώ.

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, matawan said:

Πάντοτε νομότυπα με δελτίο παροχής υπηρεσιών βεβαίως. Το αφεντικό πληρώνει καλά και είναι και ανεκτικο. Αργύρης τη γκιθαρα δε στη δίνω πίσω. Ας πρόσεχες να μην την εφκιαχνες τόσο καλή. Επίσης αν κάποιος έχει πρόβλημα με τον μυστακα, βοηθάει στο sustain και καλό για μέταλ. Ευχαριστώ.


Ο μύστακ είναι καλός για ροκαμπίλυ αλλά δεν το ξένε!!

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου