Προς το περιεχόμενο

Πως επηρέασε την μουσική δραστηριότητα σας το "Μένουμε σπίτι";


Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 minutes ago, dimsonic said:

 

από υγρασίες και κατσαρίδες πως πάει?

 

Δεν εχει υγρασια η περιοχη εκει. Κατσαριδες φουλ...

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Παντως αν σε πίασει το λοκ νταουν, όσο μικροτερο μερος , τοσο καλλιτερο.

Εμένα το Ε1 γραφει Θεσσαλονίκη, και είμαι δυο μηνες Κοζάνη, και ουτε σκεφτομαι να φυγω.

Σε μικρη πολή, την παλευεις πιο ευκολα, από ολα τα επιπεδα.

 

Αθηνα, ουτε να το σκεφτομαι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, gkourmoul1 said:

 

Κατσαριδες φουλ...

 

ΑΦΤΟ ΗΝΕ ΘΑΝΑΤΟΣ

 

 

2 minutes ago, LK said:

Παντως αν σε πίασει το λοκ νταουν, όσο μικροτερο μερος , τοσο καλλιτερο.

 

 

Έτσι είναι.

Κι έφυγα ο μ@λ@κ@ς από το τσιπουράδικο .....

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Χαχα 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LK είπε

Παντως αν σε πίασει το λοκ νταουν, όσο μικροτερο μερος , τοσο καλλιτερο.

Εμένα το Ε1 γραφει Θεσσαλονίκη, και είμαι δυο μηνες Κοζάνη, και ουτε σκεφτομαι να φυγω.

Σε μικρη πολή, την παλευεις πιο ευκολα, από ολα τα επιπεδα.

 

Αθηνα, ουτε να το σκεφτομαι.


Ισχύει. Κι εγώ αύτό λέω. Κι αυτό μου λένε άλλοι επίσης.

image.png.ff9718b3cd45b7450872e78850e5635a.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όσο δουλεύουν οι servers της Εlectronic Arts και των λοιπών games δεν έχω πρόβλημα.

 Είχα βαρεθεί τα εγκόσμια.

 Η αλήθεια βρίσκεται στο gaming.

 Μακάρι να με πληρώναν κιολας να κάθομαι και θα έμενα για πάντα έτσι μέχρι να ανοίξω από κάτω χαχαχαχαχαχχααχχαχαχαχα

 

 Αλλά δεν γίνεται, πρέπει να δουλεύω ρε γαμώτο.

 Και είπαμε.

 όσο σκέφτομαι πως άνθρωποι, εταιρείες κλπ τρώνε μεγάλο οικονομικό λούκι και δεν έχουν ούτε για σουπερμάρκετ και τρέχουν οι λογαριασμοί και τα δάνεια  και τα νοικια.

 

 Παίρνω κουράγιο και λέω ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ

 ΔΟΞΩ ΤΩ ΘΕΩ.

 

 Και σκέφτομαι και όσους νοσουν τώρα αρκετά σοβαρά ή πολύ σοβαρά είτε μέσα στο σπιτι, είτε στην εντατική (καλα αυτοί ειναι σε καταστολή οι περισσότεροι, δεν τους νοιάζει και πολυ) ..............................................

 

 Τι λες τώρα.

 Ρε τι πάθαμε.

 Πάλι καλά να λέμε.

 Ρε να ζήσω ρε να μην πάθω κατι γιατί πολλές φορές το παίζω μάγκας δυνατός και είμαι, αλλά ΝΑ μου παει μην την πατήσω.

 

 Γιατί έχουν δει πολλά εμένα τα μάτια μου και ξέρω............................................

 

 Να ζήσω και ας τρώω μόνο ψωμί και να πινω μόνο νερό και σε καμιά υπόγα. 

 

 Ή να νοσήσω και να μου αφήσει κανα κουσούρι και να έχω ανεπάρκεια στα μισά μου ζωτικά όργανα και μετά πως θα δουλέψω?

 Κανείς δεν θα με θέλει 45 χρονών αρρωστιάρη  σε μια εποχή που βιάστηκαν κιόλας  τα εργασιακά και συνταξιακά δικαιώματα για να ξαναβγούμε στις αγορές γιατί τα τρώγαμε μαζί λένε και έπρεπε να μπουν μνημόνια γιατί αλλιώς δεν θα μας ξαναδανείζανε οι εταίροι.

 

 Τι να κάνουμε, υπομονή και είναι μια καλή περίπτωση να σκέφτεσαι τα χειρότερα για να παίρνεις κουράγιο μέχρι να βρεθεί μια λύση σύντομα, αν ευνοήσει και η τύχη, από τους επιστήμονες, τα κράτη και τις πολυεθνικές. Αυτοί θα την βρουν την άκρη. Δεν ανησυχώ.

 Απλά να τα κάμουν γρήγορα όσο γίνεται.

 Για να κάνουμε πάσχα του χρόνου στο χωριό χωρίς κουσούρια. χαχαχαχχαχααχαχαχαχα

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 minutes ago, cos_dr said:

θα έμενα για πάντα έτσι μέχρι να ανοίξω από κάτω 

 

 Ρε να ζήσω ρε να μην πάθω κατι γιατί πολλές φορές το παίζω μάγκας δυνατός και είμαι, αλλά ΝΑ μου παει μην την πατήσω.

 

 

 

Με πέθανες, χαχαχαχαχα

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα χθες μια μηχανή κουρέματος που είχα παραγγείλει από τον Κωτσόβολο. Mosser Li+ Pro. 

Έκανε 20 μέρες να έρθει. Σήμερα το πρωί κούρεψα τη γυναίκα μου και αυτή κούρεψε εμένα. 

 

Όταν το μεσημέρι ξύπνησε ο γυιος μας του πρότεινα να τον κουρέψω και αυτόν. Μας κοίταξε για λίγο και είπε: «άσε, λέω να τα αφήσω να μακρύνουν ΠΟΛΥ αυτήν τη φορά» 

  • Like 1
  • Χαχα 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update ...

 

Λοιπόν από ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ τροφή πάμε μια χαρά.

 

Ξαναδιαβάζω μετά από τριάντα χρόνια τα άπαντα του Edgar Allan Poe που είχε αγοράσει ο παππούς μου το 1938.

 

Μιλάμε για deep dive στην απίστευτη ομορφιά και πλούτο της αγγλικής γλώσσας και φυσικά για απίστευτο συγγραφέα.

20200412_132437.jpg

Update 2:

 

Από ξύρισμα μια χαρά..έχω περίπου 1000 λεπίδες Shark που υπολογίζω ,με καθημερινό κΣυρισμα που έτσι κι αλλιώς κάνω,να μου κρατήσουν για 1000.... ακόμα ΕΒΔΟΜΆΔΕΣ 🙂

 

Το πιστό μου MERKUR 34C μερικές φορές σκαντζαρεται από το Fatip Picollo για να δείξω αλληλεγγύη στους δοκιμαζομενους Ιταλούς , επειδή είναι Open Comb είναι ταμάμ για ΑΞΟΥΡΙΣΤΟΥΣ πολλών ημερών...εξαφανίζει για πλάκα σε ένα λεπτό γενια μέχρι και μήνα.

 

Στα πλαίσια της ιταλοαλληλεγγυης Proraso φυσικά

 

 

20200412_132510.jpg

Από τΖιμπραγκαλα για παραγωγή και εκτέλεση μουσικής να φάνε και οι κότες...

20200412_132553.jpg

20200412_132633.jpg

Από... υψηλή ζωγραφική και τέχνη είμαι κομπλέ..

20200412_132742.jpg

Τέλος το σημαντικότερο... από ΠΑΡΕΑ έχω απλά την ΚΑΛΥΤΕΡΗ (και την πλέον ΑΚΟΥΡΕΥΤΗ) ever..

20200412_132657.jpg

A από θέα και κούρεμα μια χαρά είμαι επίσης...η ΠΑΓΚΡΑΤΑΡΑ είναι μαμω για μοναχικές βόλτες και πΣωνια για μασες , πρέπει να έχουμε τα καλύτερα μπακάλικα, ψαράδικα , ζαχαροπλαστεία, αρτοποιεία και χασάπικα του πλανήτη 🙂

20200405_124542.jpg

15866892136417663157864764823344.jpg

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Like 8

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι η απομόνωση προς το παρόν.... έτσι κι αλλιώς του σπιτιού είμαι εδώ και χρόνια....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου