Προς το περιεχόμενο

Οι Νικητές του Noiz Lockdown


fusiongtr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπράβο στους νικητές, τα 2 από τα 3 ήταν και από τα δικά μου αγαπημένα. Επίσης είχαμε και μερικές φορουμικές συμμετοχές που ήταν εξαιρετικές. Δεν έχω προλάβει να ακούσω όλα τα κομμάτια του διαγωνισμού αλλά θα το κάνω τις προσεχείς ημέρες.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

συγχαρητήρια σε όλους, ιδιαίτερα στους άξιους νικητές και στους κριτές που πραγματικά είχαν δύσκολη δουλειά λόγω του υψηλού επιπέδου των συμμετοχών... και του χρόνου (ή και νωρίτερα γιατί όχι... οι διαγωνισμοί αυτοί είναι πάντα εύφορες δημιουργικές προκλήσεις)...👏

  • Like 1

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που τελείωσε ο διαγωνισμός και μάθαμε τα τρία καλύτερα, μπορούμε να μάθουμε και τα τρία χειρότερα μπας και είμαστε κι εμείς μέσα? :classic_tongue:

  • Χαχα 5

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Τα 3 πρώτα πήραν τα δώρα, αν και είμαι σχεδόν σίγουρος πως οι περισσότεροι συμμετείχαν για την διαδικασία περισσότερο.

Τα καλύτερα ήταν κατα την προσωπική μου άποψη περίπου... 48 για την ακρίβεια!

 

Γι αυτό προστέθηκε η στήλη στο πλάι των συμμετοχών με τα Top Entries που έχουν κι ένα αστεράκι στην συμμετοχή ως προτεινόμενα για τον ακροατή.

 

Πραγματικά ήταν πολύ δύσκολη δουλειά για την επιτροπή, που φυσικά ο καθένας έχει τα δικά του ακούσματα αλλά έπρεπε να προτείνει μια δεκάδα και απο αυτή, να συμπίπτουν κάποια κομμάτια στις δεκάδες των άλλων. Και έτσι στο τέλος προστέθηκαν οι πόντοι όλων, που έβγαλαν αυτόματα το αποτέλεσμα στα τυφλά, με απόλυτα διαφανή τρόπο και χωρίς να γίνει καμία συζήτηση. Η επικοινωνία ήταν μόνο γραπτή.

 

H γκάμα στο ύφος των ταλέντων είναι πολύ πλατιά, με σοβαρότατη εκπροσώπηση fusion, metal, punk, hip-hop, EDM, world, classical, soundtrack και όλα με world class περγαμηνές. Σας ευχαριστώ όλους.

  • Like 4

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Τώρα που τελείωσε ο διαγωνισμός και μάθαμε τα τρία καλύτερα, μπορούμε να μάθουμε και τα τρία χειρότερα μπας και είμαστε κι εμείς μέσα? :classic_tongue:

 

 

Δεν νομιζω να υπαρχει κατι τετοιο μια και η κριση ηταν καθαρα υποκειμενικη ετσι κι αλλιως 🙂

 

Παντως προσωπικα επεσα ΕΝΤΕΛΩΣ εξω μιας και μονο το τριτο κομματι ειχα "προβλεψει" ως σιγουρακι ενω απο τα αλλα 12 που ειχα ....σταμπαρει για την πρωτια  μονο τα 4 μπηκαν στα .....48....🤣

 

Θα παω να παικΣω ΤΖΟΚΕΡ 😅

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, Superfunk said:

 

 

Παντως προσωπικα επεσα ΕΝΤΕΛΩΣ εξω

 

εγώ ας μην πω καλύτερα τι είχα προβλέψει.

όχι τζόκερ....

για γαλαξιακό τζόκερ και βάλε.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου