Προς το περιεχόμενο

Ξερει κανεις απο parental controls σε Playstation 4?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru
Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Προσπαθω να βαλω οριο στην καθημερινη χρηση playstation απο ενα παιδι, που ομως δεν χρησιμοποιει child account αλλα family guardian account? (δεν εχω ιδεα απο playstation). Αν ξερει καποιος απο playstation, γινεται να βαλεις οριο χρησης σε account που δεν ειναι child? Η αλλιως να μετατρεψεις το account σε child χωρις να χασεις την προοδο σε παιχνιδια κτλ?

 

Εχω βρει το time limit μονο σε αλλα accounts που ειναι controlled accounts στο συγκεκριμενο playstation.

Επεξεργασμένο από Alter
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 minutes ago, Alter said:

Προσπαθω να βαλω οριο

 

Μεγαααααλη κουβεντα. Πιο ευκολα μπορει να λυθει το κυπριακο, παρα να τελειωσουν οι διαπραγματευσεις και τα παζαρια με ενα παιδι.

 

Εαν δεν βγαλεις ακρη με τα accounts, δοκιμασε την κλασικη συνταγη. Παρε τα controls ή καποιο καλωδιο λειτουργιας και διδε το για συμφωνημενο διαστημα μες την ημερα. 

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Απο τη στιγμή που είναι guardian τι περιορισμούς να έχει;

Αν δεν υπάρχει επιλογή αλλαγής account μεσα στην Sony μάλλον τσάμπα το ψάχνεις.

Εγω είχα κάνει child account (στα 00'ς) στον γιό μου και δούλευαν όλα ρολόι.

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιο πλανο χρήσης του WIFI απο το AccessPoint? Λύνεις αυτό και πολλά άλλα πράγματα μαζί, και οπως και δήποτε children friendly DNS απο το AccessPoint, και καθάρισες για όλο το δίκτυο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου