Προς το περιεχόμενο

GTA V δωρέαν στα Epic Game Stores


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Αν θέλει κανείς το παιχνίδι δωρεάν για τα παιδιά του ή τον εαυτό του πάει στην σελίδα https://www.epicgames.com/store/en-US/ βρίσκει το παιχνίδι και το κατεβάζει.(η προσφορά λήγει στις 21 του μήνα αν είδα καλά και το  παιχνίδι είναι 94gb,οπότε ετοιμάστε χώρο)

 

Κυρ @cos_dr μας,πιο πολύ σε εσένα αναφέρομαι 😛

 

Επεξεργασμένο από Nikos Aravanis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Nikos Aravanis είπε

Αν θέλει κανείς το παιχνίδι δωρεάν για τα παιδιά του ή τον εαυτό του πάει στην σελίδα https://www.epicgames.com/store/en-US/ βρίσκει το παιχνίδι και το κατεβάζει.(94gb,οπότε ετοιμάστε χώρο)

 

Κυρ @cos_dr μας,πιο πολύ σε εσένα αναφέρομαι 😛

 

το έχω παίξει παλιά.

 Το έχω. Το έχω κάνει πια uninstall.

 Μονο battlefield , warzone και κανα ραλάκι προλαβαίνω να παίξω και κανα fortnite με τον μικρό.

 Δεν έχω χρόνο για άλλα και ούτε αντέχω να λιώνω όπως παλιά.

 Γέρασα.

 Σε 3-4 χρόνια το βλέπω να τα παρατάω τελείως το άθλημα.

Να γλυτώσω και τις αναβαθμίσεις.

 Τους έφτιαξα προίκα τόσα χρόνια και αυτοί όλο ακριβαίνουν το hardware και τα φέρνουν έτσι στο gaming που για να ακολουθείς πρέπει καθε τρια χρόνια να τα σκάς.

 Διαμέρισμα θα είχα πάρει  και θα το νοίκιαζα Airbnb τόσα χρόνια, χώρια τα watt της ΔΕΗ.

 Καις 450 watt την ώρα για να δεις γραφικό και κίνηση της προκοπής στο PC.

 

 Θα το γυρίσω στο playstation αλλά προτιμούσα το pc. Στο ενα και το 2 είχα λιώσει, από το τρία και μετά επαιζα πιο πολύ με pc. 

 

 Και τότε έρεε και το χρήμα, δεν είχαμε φόρους  τόσους, αναδουλειές, μειώσεις, αυξήσεις, κοινωνική πίεση, πανδημίες, δεν μας έλαγαν PIGS. Άλα μας έλεγαν, πως θα συγκλίνουμε με τους ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ. Και τώρα θα φτάσουμε οι ΓΕΡΜΑΝΟΙ να συγκλίνουν με ΕΜΑΣ έτσι όπως το πάει το ΑΔΗΦΑΓΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ και η ΑΝΕΠΑΡΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗ της ΕΕ που από όνειρο μας βγήκε ΕΦΙΑΛΤΗΣ.

 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

 Για όσους δεν το έχουν παίξει και αντέχει το σύστημα ή αν το δίνουν και στην κονσόλα, που πρέπει να το δίνουν πάντως αξίζει, είναι ωραίο, πολύ ενδιαφέρον και θα βγάλετε και το άχτι σας. Καλύτερα σκοτωμοί και βία μεσα στο παιχνίδι παρά να πάρει ο συνταξιούχος, ο άνεργος, ο απολυμένος, ο κακοπληρωμένος, ο μικρομεσαίος που σταυρώνεται και πεθαίνει κάθε μέρα τα αυτόματα και τις επαναληπτικές και να βγει έξω και όποιον πάρει ο χάρος.

 

 Από την άλλη με ρέγουλα γιατί το παιχνίδι δίνει και ιδέες.

 

 Τέλος ωραίο και το soundtrack, γενικά η σειρά έχει διαμάντια μέσα που δένουν ωραία σαν μουσική με το plot.

 

Επεξεργασμένο από cos_dr
  • Like 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, cos_dr said:

το έχω παίξει παλιά.

 Το έχω. Το έχω κάνει πια uninstall.

 Μονο battlefield , warzone και κανα ραλάκι προλαβαίνω να παίξω και κανα fortnite με τον μικρό.

 Δεν έχω χρόνο για άλλα και ούτε αντέχω να λιώνω όπως παλιά.

 Γέρασα.

 Σε 3-4 χρόνια το βλέπω να τα παρατάω τελείως το άθλημα.

Να γλυτώσω και τις αναβαθμίσεις.

 Τους έφτιαξα προίκα τόσα χρόνια και αυτοί όλο ακριβαίνουν το hardware και τα φέρνουν έτσι στο gaming που για να ακολουθείς πρέπει καθε τρια χρόνια να τα σκάς.

 Διαμέρισμα θα είχα πάρει  και θα το νοίκιαζα Airbnb τόσα χρόνια, χώρια τα watt της ΔΕΗ.

 Καις 450 watt την ώρα για να δεις γραφικό και κίνηση της προκοπής στο PC.

 

 Θα το γυρίσω στο playstation αλλά προτιμούσα το pc. Στο ενα και το 2 είχα λιώσει, από το τρία και μετά επαιζα πιο πολύ με pc. 

 

 Και τότε έρεε και το χρήμα, δεν είχαμε φόρους  τόσους, αναδουλειές, μειώσεις, αυξήσεις, κοινωνική πίεση, πανδημίες, δεν μας έλαγαν PIGS. Άλα μας έλεγαν, πως θα συγκλίνουμε με τους ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ. Και τώρα θα φτάσουμε οι ΓΕΡΜΑΝΟΙ να συγκλίνουν με ΕΜΑΣ έτσι όπως το πάει το ΑΔΗΦΑΓΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ και η ΑΝΕΠΑΡΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗ της ΕΕ που από όνειρο μας βγήκε ΕΦΙΑΛΤΗΣ.

 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

 Για όσους δεν το έχουν παίξει και αντέχει το σύστημα ή αν το δίνουν και στην κονσόλα, που πρέπει να το δίνουν πάντως αξίζει, είναι ωραίο, πολύ ενδιαφέρον και θα βγάλετε και το άχτι σας. Καλύτερα σκοτωμοί και βία μεσα στο παιχνίδι παρά να πάρει ο συνταξιούχος, ο άνεργος, ο απολυμένος, ο κακοπληρωμένος, ο μικρομεσαίος που σταυρώνεται και πεθαίνει κάθε μέρα τα αυτόματα και τις επαναληπτικές και να βγει έξω και όποιον πάρει ο χάρος.

 

 Από την άλλη με ρέγουλα γιατί το παιχνίδι δίνει και ιδέες.

 

 Τέλος ωραίο και το soundtrack, γενικά η σειρά έχει διαμάντια μέσα που δένουν ωραία σαν μουσική με το plot.

 

Δεν θυμάμαι πιο έχω παίξει μικρός,αλλά μιας και με έχει πιάσει η βαρεμάρα είπα να το δοκιμάσω.

Να είσαι καλά ρε Κωστή με έκανες και χαμογέλασα πάλι 😛

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Nikos Aravanis είπε

Δεν θυμάμαι πιο έχω παίξει μικρός,αλλά μιας και με έχει πιάσει η βαρεμάρα είπα να το δοκιμάσω.

Να είσαι καλά ρε Κωστή με έκανες και χαμογέλασα πάλι 😛

 

καλά έκανες και το πρότεινες και να το παίξεις. Και το προηγούμενο ήταν καλό, το 4 από ότι θυμάμαι.

 

 Εγώ ένα περιμένω. Που άκουσα για το REMAKE του CRYSIS 1

 Ελπίζω να είναι το ίδιο ακριβώς με καλύτερα γραφικά σαν σενάριο.

 

 Είναι από τα παιχνίδια που έχω τελειώσει και το είχα ευχαριστηθεί, το ζούσα για την εποχή, επαναστατικό.

 

 Πρόσφατα το φόρτωσα πάλι στο νέο σύστημα που το τραβάει φουλ με freesync πάνω απο 100fps και είναι μαγεία εικόνας, ήχου και gameplay ακόμα και τώρα, παρόλα τα χρόνια του.

 

 Αλλά δεν έχω κουράγιο να το τελειώσω, θέλει μήνα με το ρυθμό μου σε δύσκολο mode.

 Αλλά άμα βγει το remake και είναι ίδιο όμως, μην αρχίσουν προσθήκες χαζές, θα το ξανατερματισω.

 

 Το ζω και είναι αυτά που γουστάρω, μεταξυ ταινίας PREDATOR και ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ στρατιωτικών και πολιτικών με εξωγήινους.

 

 Ποοοοοοοοοοοοοοοοοοολύ ξύλο.

 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

 

 Επίσης ωραίο soundtrack και εφφε.

@Nikos Aravanis άμα το αντέχει το σύστημά σου ή παίζεις σε κονσόλα, δοκίμασε το το warzone παντως, δωρεάν είναι.

 Είναι πολύ καλό. Χαμός γίνεται, άμα γουστάρεις FPS θα το γουστάρεις και γρήγορο online.

 Μιλάμε τα παίζεις, είσαι στην τσίτα, με τα εφφε άμα στην πέσουν ή είναι καμπερωμένοι πουθενά μιλάμε παθαίνεις καρδιακό από τα μπαμ. Τινάζομαι μιλάμε, την ακούω.

 

 Πολύ καλό.

 Όποιος θέλει να το δοκιμάσει.

 50 εκατομμύρια παίχτες έχει φτάσει και συνεχίζει.

  • Like 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 minutes ago, cos_dr said:

καλά έκανες και το πρότεινες και να το παίξεις. Και το προηγούμενο ήταν καλό, το 4 από ότι θυμάμαι.

 

 Εγώ ένα περιμένω. Που άκουσα για το REMAKE του CRYSIS 1

 Ελπίζω να είναι το ίδιο ακριβώς με καλύτερα γραφικά σαν σενάριο.

 

 Είναι από τα παιχνίδια που έχω τελειώσει και το είχα ευχαριστηθεί, το ζούσα για την εποχή, επαναστατικό.

 

 Πρόσφατα το φόρτωσα πάλι στο νέο σύστημα που το τραβάει φουλ με freesync πάνω απο 100fps και είναι μαγεία εικόνας, ήχου και gameplay ακόμα και τώρα, παρόλα τα χρόνια του.

 

 Αλλά δεν έχω κουράγιο να το τελειώσω, θέλει μήνα με το ρυθμό μου σε δύσκολο mode.

 Αλλά άμα βγει το remake και είναι ίδιο όμως, μην αρχίσουν προσθήκες χαζές, θα το ξανατερματισω.

 

 Το ζω και είναι αυτά που γουστάρω, μεταξυ ταινίας PREDATOR και ΣΥΝΩΜΟΣΙΕΣ στρατιωτικών και πολιτικών με εξωγήινους.

 

 Ποοοοοοοοοοοοοοοοοοολύ ξύλο.

 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

 

 Επίσης ωραίο soundtrack και εφφε.

@Nikos Aravanis άμα το αντέχει το σύστημά σου ή παίζεις σε κονσόλα, δοκίμασε το το warzone παντως, δωρεάν είναι.

 Είναι πολύ καλό. Χαμός γίνεται, άμα γουστάρεις FPS θα το γουστάρεις και γρήγορο online.

 Μιλάμε τα παίζεις, είσαι στην τσίτα, με τα εφφε άμα στην πέσουν ή είναι καμπερωμένοι πουθενά μιλάμε παθαίνεις καρδιακό από τα μπαμ. Τινάζομαι μιλάμε, την ακούω.

 

 Πολύ καλό.

 Όποιος θέλει να το δοκιμάσει.

 50 εκατομμύρια παίχτες έχει φτάσει και συνεχίζει.

Είμαι πιο πολύ του Strategy,μιας και αυτά έπαιζα μικρός,τα fps,θέλει να είσαι συνέχεια στην τσίτα όπως λές και μου αρέσει να είμαι πιο χαλαρός 😛

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Nikos Aravanis είπε

Είμαι πιο πολύ του Strategy,μιας και αυτά έπαιζα μικρός,τα fps,θέλει να είσαι συνέχεια στην τσίτα όπως λές και μου αρέσει να είμαι πιο χαλαρός 😛

 

το μονο strategy που μου άρεσε ηταν το GENERALS

 Δεν ασχολουμαι, ειμαι του γρήγορου αλλα στο GENERALS και το ZERO HOUR είχα λιώσει.

 Παιχνιδάρα πραγματικά.

 

  • Like 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

150 εκατομμύρια κόπιες, το δεύτερο πιο επιτυχημένο εμπορικά video game όλων των εποχών, και αποφασίσανε τώρα να το

δώκουνε τσάμπα 😛 Υπάρχει άνθρωπAς που δεν το'χει? 😛

 

(εγώ πάντως και που το'χω δεν το 'παιξα ποτέ)

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, Lord_Goumis said:

150 εκατομμύρια κόπιες, το δεύτερο πιο επιτυχημένο εμπορικά video game όλων των εποχών, και αποφασίσανε τώρα να το

δώκουνε τσάμπα 😛 Υπάρχει άνθρωπAς που δεν το'χει? 😛

 

(εγώ πάντως και που το'χω δεν το 'παιξα ποτέ)

 

 

 

Δεν το έχω και λέω να το δοκιμάσω 😛

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου