Προς το περιεχόμενο

"Square Hammer" - Ghost (cover by Before Sunday & Friends)


FenderStrat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Hello everyone!

 

Εν μεσω καραντίνας, είπαμε να μαζευτούμε μερικοί φίλοι - γνωστοί και να διασκευάσουμε το Square Hammer των Ghost!

Ρίξτε μια 'αυτιά' αν θέλετε! Cheers!

 

 

 

Επεξεργασμένο από FenderStrat
Link
  • Like 2

Superstarz band!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα fair enough @Nestoras ! Μπορείς να ακούσεις τα original κομμάτια μας στο Youtube ή ολόκληρο το album μας εδώ:

 

https://open.spotify.com/album/5X6icJxqlZhwvOtz8FTrvx?si=qrdrT-hsSj6vF1DSQH-LVA

 

Ευχαριστούμε για το σχόλιο!

Superstarz band!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ωραια δουλεια κανετε παιδια ακρως επαγγελματικη μπραβο.Εχω ενα θεμα ομως και ακουσα ολο τον δισκο στο spotify  σαν κατι να μου λειπει δεν μπoρω να το περιγραψω με ακριβεια.Νομιζω ηθελα λιγο πιο aggressive τις ενορχηστρωσεις και λιγο περισσοτερη υποστηριξη στο φοβερα φωνητικα της κοπελλας σε σημεια κλειδια του καθε τραγουδιου.Δηλαδη λιγο reverb και κανα delay η απλα ενα pad απο πισω να γεμιζει.Απο την αλλη μπορει να φταιει οτι ειμαι και γω λιγο παραξενος και να ζηταω πολλα🙃.Οπως και να  εχει ειμαι  σιγουρος οτι εχετε μελλον σαν μπαντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Έχω κολλήσει τελευταία με το συγκεκριμένο κομμάτι. Είμαι άσχετος από μουσική για να κρίνω σε βάθος, αλλά ως ακροατής είναι ένα από τα καλύτερα covers που έχω ακούσει και το βιντεάκι τα σπάει!

(και τώρα είδα την ημερομηνία. Πάλι νεκρανάσταση τόπικ έκανα!)

Επεξεργασμένο από Phoenix2022
προσθήκη
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου