Προς το περιεχόμενο

Double bass drum pedal


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι σχετικά αρχαριος στα ντραμς και ψάχνω ένα διπλό πετάλι για μπότα σχετικά budget (μέχρι 130€). Υπάρχει κάτι αξιόλογο σε αυτή την κατηγορία τιμής ή δεν έχει σημασία τι θα επιλέξω για αρχή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/6/2020 στις 2:35 ΜΜ, Emzissis είπε

Είμαι σχετικά αρχαριος στα ντραμς και ψάχνω ένα διπλό πετάλι για μπότα σχετικά budget (μέχρι 130€). Υπάρχει κάτι αξιόλογο σε αυτή την κατηγορία τιμής ή δεν έχει σημασία τι θα επιλέξω για αρχή; 

Το αγαπημενο μου θεμα.Ο,τι και να διαλεξεις θα μπεις στον πειρασμο σε καποια φαση να το αναβαθμισεις.Και σιγα σιγα θα καταληξεις, οπως ολοι μας φανταζομαι,να εχεις εξοπλισμο που δεν τον χρειαζεσαι η που δεν μπορεις να τον μεταπωλησεις(για να μην πω ξεφορτωθεις).Αν ο προυπολογισμος ειναι αυστηρα αυτος κινεισαι σε κατι μετριο προς καλο σε μετ/νο παντα.Φροντισε αν γινεται να δοκιμασεις 2-3 αν γινεται και μην κολλας σε μαρκες.Στα 130 παιρνεις κατι επωνυμο μεν κατα τι ταλαιπωρημενο δε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου