Προς το περιεχόμενο

Λιγο απ ολα


chug_faster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πραγματι η σωστη η νταρκιλα κυριαρχει στο mellow σημειο. Σηκωνει κι αλλη δουλεια και με χαρα θα το ακούγαμε και ολοκληρωμένο

  • Like 1

The astounding eyes of Rita

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιότατο!
Δε ξέρω αν είναι σκόπιμο ή πηγαίο αλλά μου βγάζει στυλ απο τους Death (προς τιμήν σου φυσικά).

Αν δεν έχεις στόχο ή σκοπό να δημιουργήσεις έναν γιατί έχει πολλές προοπτικές το κομμάτι (στα αυτιά μου πάντα).

  • Like 1

"Και μες την τέχνη πάλι, ξεκουράζομαι απο τη δούλεψή της" Κ.Κ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, gmoukou είπε

Ωραιότατο!
Δε ξέρω αν είναι σκόπιμο ή πηγαίο αλλά μου βγάζει στυλ απο τους Death (προς τιμήν σου φυσικά).

Αν δεν έχεις στόχο ή σκοπό να δημιουργήσεις έναν γιατί έχει πολλές προοπτικές το κομμάτι (στα αυτιά μου πάντα).

 

Δεν ειχα στο νου μου κατι συγκεκριμενο αλλα υποθετω πως η death-ιλα βγαινει φυσικα τοσες φορες που εχω ακουσει το human... Αυτο ειναι το πρωτο μερος του κομματιου, και μαλιστα χωρις μπασο (επειδη δεν εχω στο σπιτι, lol).

 

Πλακα πλακα αν εχει κανεις ορεξη να ηχογραφησει το μπασο για το κομματακι και να μου το στειλει να το κοτσαρω θα γουσταρα πολυ. Δεν εχω καποια ιδιαιτερη απαιτηση, τα root notes φτανουν. Ειναι σε D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου