Προς το περιεχόμενο

Sarah Schachner - Soundtracks


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτόν τον καιρό παίζω λίγο το καινουργιο call of duty και ιδιαίτερα το free multiplayer του το warzone και βρήκα εξαιρετικά ενδιαφέρον το soundtrack του και έψαξα να βρω ποιος το έχει γράψει.

 

 Και είπα να το παραθέσω.

 Εξαιρετική η καλλιτέχνιδα με πλούσιο έργο και βιογραφικό στη μουσική.

 Παραθέτω μερικές πληροφορίες και το soundtrack του συγκεκριμένου παιχνιδιού που βρίσκω πολύ ενδιαφέρον λόγω του στύλ που εν γένει μου αρέσει, δηλαδή μίξη συνθεσάιζερ και φυσικών οργάνων σε επικό/δράσης στιλ Κάνει εξαιρετική δουλειά και στα βιολιά μιας και είναι η ειδικότητα της. Μπράβο της.

 

 

 

Μερικές πληροφορίες για αυτή.

https://en.wikipedia.org/wiki/Sarah_Schachner

 

Από το κανάλι της

 

 Και μια βράβευσή της.

 

Μπράβο στο κορίτσι.

 

 Αντί εκεί να κάτσει σπίτι να πλύνει κανα πιάτο να ούμε.................................

 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Επεξεργασμένο από cos_dr
  • Like 3

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Σε συνέχεια του προηγούμενου παλαιότερου post μου, με λύπη μου είδα στις ΕΙΔΗΣΕΙΣ🤣 πως η καλλιτέχνιδα έφυγε από το καινούργιο modern warfare.

 

 Διαφορές με τον audio director  κλπ που μπορείτε να δείτε στον παρακάτω σύνδεσμο-πηγή

 

 https://variety.com/2022/artisans/news/composer-call-of-duty-sarah-schachner-modern-warfare-2-soundtrack-1235422473/

 

 Έχει αφαιρέσει και βίντεο από το κανάλι της.

 

 Μήπως το κορίτσι έχει ψυχολογικά? 🤣 Το πειράξανε η αλήταις?🤣

 

 Σε κάθε περίπτωση μου άρεσε η δουλειά της όπως είχα πει στο προηγούμενο modern warfare, να πω την αλήθεια δεν έχω πάρει το καινούργιο γιατί περιμένω να ρίξει τιμή γιατί ΠΕΙΝΑΜΕ🤣. Μόλις το πάρω θα ακούσω και το soundtrack του να δω τι συμβαίνει😀\

 

 Ιδιαίτερα κάποια σημεία με τα βιολιά που έβαζε σε συνδυασμό με τους cinematic ρυθμους τυπου Ηeavyocity Damage ήταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ. Όλα τα κομμάτια καλοδουλεμένα.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκουσα το πρώτο και δευτερο track απο το Modern Warfare και είναι καθηλωτικά.  Τι απίστευτους ήχους και δυναμικές έχουν; Συγκλονιστική!!!

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου