Προς το περιεχόμενο

Αγορά της πρώτης μου "καλής" ηλεκτρικής κιθάρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 minutes ago, Rebel_Of_South said:

 

Α γεια σου , τέτοιος είμαι κι εγώ χαχαχα 

 

 

 

Και εγω τετοιος. Δεν ειχε τη tele ετοιμοπαραδοτη στο χρωμα που την ηθελα και χτυπησα τη 245. 😄

  • Like 2

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 minutes ago, gkourmoul1 said:

 

Και εγω τετοιος. Δεν ειχε τη tele ετοιμοπαραδοτη στο χρωμα που την ηθελα και χτυπησα τη 245. 😄

 

βλέπεις πως δημιουργούνται λάθος εντυπώσεις?

όλοι τέλε θέλουν να πάρουν (δηλαδή alfa romeo και στο τέλος παίρνουν nissan)

  • Like 1
  • Χαχα 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, dimsonic said:

 

όλοι τέλε θέλουν να πάρουν (δηλαδή alfa romeo και στο τέλος παίρνουν nissan)

 

Πολυ ευστοχη παρομοιωση!! 😄

  • Like 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά επειδή θα με φάνε οι σκέψεις και η ζωή έιναι μικρή όπως προαναφέρθηκε, λέω να βάλω αγγελία την squier μου και να παραγγείλω την PRS SE Standard 22 Vintage Cherry που έχει και πτώση τιμής στο skroutz 40% ( απο 550 ευρώ στα 300)

 

Είναι πανέμορφη αν και δεν την έχει κάποιο κατάστημα στην Θεσσαλονίκη να την δώ απο κοντά αλλα όπως και να έχει νομίζω στην τιμή των 300 δεν θα με χαλάσει τίποτα! 

 

Οσο για το τρέμολο, κάθησα και σκέφτηκα οτι δεν θα μου λείψει και τόσο γιατι το χρησιμοποιώ πολύ σπάνια, οπότε... θα ζήσω και χωρίς αυτό! Η επόμενη μου κιθάρα που θα έχω ανέβει και level ως τότε ίσως να είναι με tremolo! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dj_pns είπε

Είναι πανέμορφη αν και δεν την έχει κάποιο κατάστημα στην Θεσσαλονίκη να την δώ απο κοντά αλλα όπως και να έχει νομίζω στην τιμή των 300 δεν θα με χαλάσει τίποτα! 

Από Κατερίνη είσαι μακριά?

https://www.musicland.gr/ilektrikes-kithares/prs-se-standard-22-vintage-cherry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, >PE-LD< είπε

 

Ούτε 1 ώρα δεν είναι, απο το συγικριμένο κατάστημα την έχω ήδη παραγγείλει πριν λίγη ώρα! Θα πάω απο εκεί να την πάρω για να τη δω κιολας! 🤟🤟

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, dj_pns είπε

Οσο για το τρέμολο, κάθησα και σκέφτηκα οτι δεν θα μου λείψει και τόσο γιατι το χρησιμοποιώ πολύ σπάνια, οπότε... θα ζήσω και χωρίς αυτό! Η επόμενη μου κιθάρα που θα έχω ανέβει και level ως τότε ίσως να είναι με tremolo! 

Τρέμολο να έχει. Φλόιντ να μην είναι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/7/2020 στις 4:19 ΜΜ, Rebel_Of_South είπε

Πρώτα δες ποια σου αρέσει εμφανισιακά . Εγώ ακόμα με το μάτι διαλέγω κιθάρες . Μετά δοκίμασε την και δες αν σε καλύπτει . 

 

συμφωνώ. Σκέψου ότι με αυτή την κιθάρα θα πας από το αρχάριος στο Intermediate στάδιο...

  • Like 1

I'd die without music...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά την έχω παραγγείλει ήδη και ένας απο τους λόγους είναι οτι μου άρεσε πολύ εμφανισιακα! Το χρώμα της φαίνεται απίστευτο!

 

Εντομεταξύ, την πρόλαβα και στα 304 ευρώ τελευταίο κομμάτι στο μαγαζί, τώρα είναι πάλι στα 342 ευρώ στα υπόλοιπα μαγαζία που έχει απομείνει 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου