Προς το περιεχόμενο

Μεταφορά χρημάτων απο paypal σε προπληρωμένη κάρτα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω συνδέσει στο λογαριασμό μου στο paypal μια προπληρωμένη κάρτα της εθνικής, όταν προσπαθώ να την φορτώσω από το paypal η κάρτα δεν εμφανίζεται σαν επιλογή, αλλά είναι στη λίστα με τις κάρτες στις οποίες δεν μπορούν να μεταφερθούν χρήματα, το αναφέρω πληροφοριακά, οι προπληρωμένες κάρτες της εθνικής είναι παντελώς άχριστες, και ότι χρήματα απομείνουν μετά από τις χρεώσεις για τις ΄΄υπηρεσίες΄΄ δεν μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις, δεν την θέλει κανείς, το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να μεταφέρεις το υπόλοιπο τις σε κάποιον λογαριασμό με περαιτέρω χρεώσεις για ''υπηρεσίες''

 

Mετά το rant να κάνω και την ερώτηση, ποια είναι η προπληρωμένη κάρτα που αναζητώ? που φορτώνεται απο το paypal και είναι δεκτή από τις επιχειρήσεις παγκοσμίως?

 

Eπίσης το paypal εκδίδει δικια του κάρτα η οποία υποθέτω ότι κάνει τα πάντα, αλλά όταν αιτήθηκα να μου δώσουν και εμένα η απάντηση ήταν ''δεν γίνεται είσαι από Ελλάδα''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου