Προς το περιεχόμενο

Μετατροπή Youtube video σε mp3


killbill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator
10 ώρες πριν, killbill είπε

Ευχαριστώ για τις παραπομπές. Τις έχω υπόψη μου όλες. Απλά τόνισα ότι είναι ύποπτες, φαινεται εξάλλου και από τη διεύθυνση (.cc). Σε αυτές τις διευθύνσεις, και 10άδες άλλες, πετάγονται μηνύματα, παράθυρα, tabs, ύποπτης προέλευσης, ο υπολογιστής σου το πιο πιθανό να εκτίθεται σε επικίνδυνες περιοχές και να κολλήσεις ιούς.

Αυτό που θέλεις είναι παράνομο όπως ήδη είπες.

Το να ζητάς να μην είναι ύποπτοι, λαμόγια και παράνομοι αυτοί που σου το προσφέρουν, δεν είναι πολύ αφελές; 

 

Με το κόστος 2 φρεντοτσίνο τον μήνα, έχεις όλη τη δισκογραφία του κόσμου στο Pc, στο κινητό και στο media player.

Είναι κρίμα μιας και είσαι μουσικός να μην προσφέρεις αυτό το μικρό αντίτιμο στους συναδέλφους σου για την δουλειά που θέλεις να απολαμβάνεις.

 

Υ.Γ. Λάθος μου. Το Spotify είναι δωρεάν! Συνδρομή πληρώνεις αν δεν θες να ακους διαφημίσεις.

  • Like 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, yameth είπε

Αυτό που θέλεις είναι παράνομο όπως ήδη είπες.

Το να ζητάς να μην είναι ύποπτοι, λαμόγια και παράνομοι αυτοί που σου το προσφέρουν, δεν είναι πολύ αφελές; 

 

Με το κόστος 2 φρεντοτσίνο τον μήνα, έχεις όλη τη δισκογραφία του κόσμου στο Pc, στο κινητό και στο media player.

Είναι κρίμα μιας και είσαι μουσικός να μην προσφέρεις αυτό το μικρό αντίτιμο στους συναδέλφους σου για την δουλειά που θέλεις να απολαμβάνεις.

 

Υ.Γ. Λάθος μου. Το Spotify είναι δωρεάν! Συνδρομή πληρώνεις αν δεν θες να ακους διαφημίσεις.

Κοίτα έχω αρκετά χρόνια να κατεβάσω Mp3 από youtube. Πριν χρόνια ήταν νόμιμα θεωρώ, αφού το έκανες μέσα από νόμιμες εφαρμογές (vlc, real player, dvdvideosoft Κλπ). 

Ρώτησα απλά πως έχει η κατάσταση σήμερα για να ενημερωθώ. Θα το ψάξω το Spotify ευχαριστώ για τη συμβουλή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, yameth είπε

Είναι κρίμα μιας και είσαι μουσικός να μην προσφέρεις αυτό το μικρό αντίτιμο στους συναδέλφους σου για την δουλειά που θέλεις να απολαμβάνεις.

Σόρρυ αλλά γέλασα λίγο. Το Spotify δίνει 0,0001 cent ή κάτι τέτοιο στους συναδέλφους. Πιο πολλά θα πάρει ο συνάδελφος αν μπεις στο youtube και αφού κατεβάσεις το κομμάτι που θέλεις πατήσεις πάνω σε μια διαφήμιση αν επιθυμείς να τον βοηθήσεις οικονομικά. Ήρεμα μιλάω και αν κάνω κάποιο λάθος (σχετικά με τις εξευτελιστικές αμοιβές του spotify) συγνώμη εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
19 λεπτά πριν, >PE-LD< είπε

Σόρρυ αλλά γέλασα λίγο. Το Spotify δίνει 0,0001 cent ή κάτι τέτοιο στους συναδέλφους. Πιο πολλά θα πάρει ο συνάδελφος αν μπεις στο youtube και αφού κατεβάσεις το κομμάτι που θέλεις πατήσεις πάνω σε μια διαφήμιση αν επιθυμείς να τον βοηθήσεις οικονομικά. Ήρεμα μιλάω και αν κάνω κάποιο λάθος (σχετικά με τις εξευτελιστικές αμοιβές του spotify) συγνώμη εκ των προτέρων

 

Κι εγω γέλασα μιας και το περίμενα. Γι αυτό δεν ανέβασες τα κομμάτια σου εκεί ακόμα;

Προφανώς κοροϊδεύουν με ψίχουλα τους Pink Floyd, Rolling Stones, Rihana, Clapton, Kanye West και όλους αυτούς που πληρώνουν απο μια ορδή συμβούλους και μάνατζερς ο καθένας. Χρειάζεται να γράψω κάτι περισσότερο;

Το Spotify και Apple Music είναι τα μεγαλύτερα outlets μουσικής. Εκει κανουν τα release τους όλες οι δισκογραφικές πλέον. Δεν υπάρχουν δισκάδικα.

 

9 λεπτά πριν, killbill είπε

Στο Spotify μόνο ακούς? ή μπορείς και να κατεβάσεις? 

Κανε τον κοπο να ψάξεις λίγο, υπάρχει μεγάλο σχετικό θέμα.

  • Like 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο spotify μονο ακούς. Μπορείς να κατεβάσεις στο premium μόνο για ακρόαση off line που θα μείνουν ενεργά για ένα διάστημα μέχρι να ξανακάνεις login.

Δεν μπορείς να κατεβάσεις στις γνωστές μορφές mp3 κλπ.

 

 

οι beatles και όλοι οι σύγχρονοί τους έπαιρναν μια πέννα σε πώληση κάθε δίσκου 45 στροφών.

Και αυτό συνεχίστηκε για παρα πολλά χρόνια.

Μετα τις πρώτες επιτυχίες ο George Martin ζήτησε να παίρνουν 2 πέννες και αυτό θεωρήθηκε....προδοσία από την ΕΜΙ.

 

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάντως πριν λίγο κατέβασα  από το πρώτο converter που έβγαλε το google και μάλλον λόγω adblock δεν μου πετάει τίποτα. Καθαρά και άμεσα. 

 Και αν είναι παράνομο εγω δεν εχω προβλημα. 

 Είμαι ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΉΣ και στον χώρο μας θεωρείται όχι κλοπή. Απαλλοτρίωση το λεμε. 

 Χαχαχαχαχαχα. 

Επεξεργασμένο από cos_dr

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ποιος ο λόγος να κατεβάζεις κακοσυμπιεσμένα του κερατά mp3, απο βίντεο, που έχουν μετατραπεί με διαφορετικούς αλγόριθμους τουλάχιστον 3 φορές. Λυπήσου τα αυτάκια σου.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, yameth είπε

Ποιος ο λόγος να κατεβάζεις κακοσυμπιεσμένα του κερατά mp3, απο βίντεο, που έχουν μετατραπεί με διαφορετικούς αλγόριθμους τουλάχιστον 3 φορές. Λυπήσου τα αυτάκια σου.

Θα λυπηθω τα αυτιά μου την μέρα που θα με λυπηθεί η εφορία και οι τράπεζες. Χαχαχαχαχα 

 Αλλα εμάς τους κακομοιρηδες δεν μας λυπούνται. Λοιπουνται τους μεγαλοοφειλετες υπερεργολαβους και τους διαγραφούν τα χρέη. 

 Εμάς μας ρημαξαν. Και πνιγούμε τον καημό μας στα χιλιοσυμπιεσμενα mp3. 

 Οπως ξεγελαμε την πεινα μας με τα φτηνά πολυχρωμα μακαρόνια και κάτι πετιμεζια παγωτά του lidl. 

 Η γαλοπούλα νικάς πήγε 2.65 οι δέκα φέτες. 

 Την τρώμε στις γιορτές για σολωμο. Χαχαχαχαχα 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου