Προς το περιεχόμενο

Steve Vai & Metropole Orchestra - Lotus Feet


takis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εμένα αυτό που μου αρέσει πάρα πολύ ρε παιδιά, είναι ο όγκος που δίνει η ορχήστρα, τόσο στο κομμάτι αυτό όσο και γενικότερα...Και ο Vai (παραδόξως) νομίζω σεβάστηκε το γεγονός ότι παίζει με ορχήστρα και όχι με τους κολλητούς του, και στάθηκε αξιοπρεπώς

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα αυτό που μου αρέσει πάρα πολύ ρε παιδιά' date=' είναι ο όγκος που δίνει η ορχήστρα, τόσο στο κομμάτι αυτό όσο και γενικότερα...Και ο Vai (παραδόξως) νομίζω σεβάστηκε το γεγονός ότι παίζει με ορχήστρα και όχι με τους κολλητούς του, και στάθηκε αξιοπρεπώς[/quote']

 

παραδοξως; :!:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραδόξως για τη δική μου και μόνο άποψη. Πιστεύω ότι ο Vai, για το δικό μου και μόνο γούστο, κάνει λίγο σαν...πως να το πω κομψά...λίγο εγκχμ...ξεχαρβαλωμένος τέλος πάντων στη σκηνή πάνω, σε αντίθεση με το βίντεο εδώ που στέκεται σοβαρός απέναντι στο κομμάτι του τόσο στο παίξιμο, όσο και στο στήσιμο.

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικώς μου την ψιλοδίνει ο vai αλλά εδώ σε αρκετά σημεία ήταν πολύ καλός...

 

εισαι αμαρτωλος :oops:

http://www.youtube.com/watch?v=f1VjwciFLAg

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικώς μου την ψιλοδίνει ο vai αλλά εδώ σε αρκετά σημεία ήταν πολύ καλός...

 

εισαι αμαρτωλος :oops:

http://www.youtube.com/watch?v=f1VjwciFLAg

Πάνω που πήγα να το ποστάρω με πρόλαβες! :wink:

Ασύλληπτο κομμάτι...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exarhe και γαμώ τους κιθαρίστες είναι αλλά μου τη δίνει η όλη εικόνα του όταν παίζει.....

 

είναι και ψωνάρα

 

Δηλαδή ο Malmsteen τι είναι;;;; :lol: :lol: :lol:

 

Παραδόξως για τη δική μου και μόνο άποψη. Πιστεύω ότι ο Vai' date=' για το δικό μου και μόνο γούστο, κάνει λίγο σαν...πως να το πω κομψά...λίγο εγκχμ...ξεχαρβαλωμένος τέλος πάντων στη σκηνή πάνω, σε αντίθεση με το βίντεο εδώ που στέκεται σοβαρός απέναντι στο κομμάτι του τόσο στο παίξιμο, όσο και στο στήσιμο.[/quote']

 

Αναρωτήθηκες ποτέ μήπως υπο άλλες συνθήκες δεν τον ξέραμε καν τον τύπο αν ήταν "σοβαρός";;;Αν δεν ήταν "σοβαρός" ούτε έτσι στη σκηνή θα ήταν ούτε θα έπαιζε έτσι :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου