Προς το περιεχόμενο

Fender Brent Mason Telecaster


Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 ώρες πριν, fenderiarhs είπε

κλειδια απο shred machine

 

 

δηλαδη αΦτος παιζει shred? 😅

 

Micawber: Exploring the Mysteries of Keith Richards' Iconic Telecaster

 

15 ώρες πριν, fenderiarhs είπε

Πολυ οπτικο θορυβο εχει για τελε

 

αλλες iconic tele με.... οπτικο θορυβο 

 

γενικα μιλωντας ειναι....εργαλειο η tele ...και ... ταυτοχρονα και ....lego 

οτι θες το κανεις για να καΜεις την δουλεια σου...😀 οπως την θες..η συγκεκριμενη tele παντως ΟΝΤΩΣ κανει ολα αυτα για τα οποια "σχεδιαστηκε" (3 κιθαρες σε μια δηλαδη)

 

Photo of Andy SUMMERS and POLICE : News Photo

 

3zlfkg5p153qkf53.jpg?skj2io4l

Steve Morse's Telecaster】 Fender Telecaster, Black Sabbath

 

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fenderiarhs είπε

Δεν χρειαζεται να απαντησω τιποτις. ΑΦΤΟ ΜΟΝΟ

 

 

235001121-Fender-Broadcaster-JRN-R102810-11.jpg

Ναι μωρέ καλή είναι και αυτή (αν και το ψεύτικο butterscotch δεν μου αρέσει ιδιαίτερα, προτιμώ το blonde) αλλά there are more ways to skin a cat 🙂

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Superfunk said:

 

 

δηλαδη αΦτος παιζει shred? 😅

 

Micawber: Exploring the Mysteries of Keith Richards' Iconic Telecaster

 

 

 

 

Αφτός από ότι βλέπω στην φωτό, ψάχνει να βρει από που κουρδάει η ΣΟΛ. :classic_tongue:

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Χαχα 4

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

 

Αφτός από ότι βλέπω στην φωτό, ψάχνει να βρει από που κουρδάει η ΣΟΛ. :classic_tongue:

 

Αμ ο άλλος ο παραλίας πίσω και δεξιά του την κυκλοφορία ρυθμίζει;

 

Καλά όσο για τον Κηφ εδώ δεν έχει καταλάβει ότι του λείπει η ΜΙ χορδή με την ΣΟΛ θα ασχοληθεί;

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Πολλή όμορφη κίθα. Τι κίθα. Κιθάρα.

Πάντα μου άρεζε ο συνδυασμός γκρι λαδομπογιί με κόκκινο, κρέμ, μαύρο, νίκελ, χρυσό, μπεζ. 

 

Ονειρεύομαι κι έναν κοσμο locking tuner free. 

 

(Η custom shop πάντως, παρόλο που είναι θεωρητικά ίδια, είναι πολύ πιο υποφερτή. Τώρα, όποιος θέλει τους ήχοι, πλην b/g bender, εύκολα γινεται κι αυτό, πάνω σε πολύ πιο όμορφη για τον καθενα, κιθάρα).

  • Like 1

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, Πνοή και Νύξη said:

Πολλή όμορφη κίθα. Τι κίθα. Κιθάρα.

Πάντα μου άρεζε ο συνδυασμός γκρι λαδομπογιί με κόκκινο, κρέμ, μαύρο, νίκελ, χρυσό, μπεζ. 

 

Ονειρεύομαι κι έναν κοσμο locking tuner free. 

 

(Η custom shop πάντως, παρόλο που είναι θεωρητικά ίδια, είναι πολύ πιο υποφερτή. Τώρα, όποιος θέλει τους ήχοι, πλην b/g bender, εύκολα γινεται κι αυτό, πάνω σε πολύ πιο όμορφη για τον καθενα, κιθάρα).

 

εγώ Φάνη, βλέπω ένα τίμιο πακέτο. Τώρα στο χρώμα δεν θα τα χαλάσουμε. Ρελικαρισμένη δεν θα την ήθελα με τίποτα.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
1 ώρα πριν, dimsonic είπε

εγώ Φάνη, βλέπω ένα τίμιο πακέτο

Δεν καταλαβαίνω. Είναι μια ομολογουμένως ατημέλητη κιθάρα. Η γιαγιά μου πιο μερακλήδικο σιαξιμο θα έκανε. Δεν θα έβαζε εκρού σεμέ νταντέλα πάνω από καρώ τραπεζομάντηλο.Το τίμιο δεν εχει να κάνει με ολα τα παραπάνω. Τιμιότατο. Θα πουλήσει επειδή γραφει brent mason πάνω. Και καλώς κατά τη γνώμη μου. 

 

 

 

 

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Πνοή και Νύξη said:

Δεν καταλαβαίνω. Είναι μια ομολογουμένως ατημέλητη κιθάρα. Η γιαγιά μου πιο μερακλήδικο σιαξιμο θα έκανε. Δεν θα έβαζε εκρού σεμέ νταντέλα πάνω από καρώ τραπεζομάντηλο.Το τίμιο δεν εχει να κάνει με ολα τα παραπάνω. Τιμιότατο. Θα πουλήσει επειδή γραφει brent mason πάνω. Και καλώς κατά τη γνώμη μου. 

 

 

ατημέλητη γιατι έτσι έτυχε και δεν τον ένοιαζε. Και γω να την έστηνα αλλιώς θα την έκανα. Αλλά αυτό είναι το μαρκετινγκ.

Αν θές κάτι σαν αυτό, με αυτά τα σπεκς, με το όνομα που κουβαλάει και μπορεί ενδεχομένως να είναι και επένδυση είναι μια χαρά.

Αλλιώς στήνεις μια ίδια, ξέρεις πως, αρκεί να πετύχεις και το μπέντερ και δε σε νοιάζει. Αλλά στην τελική αυτό το τίμιο που λεω είναι μόνο όσον αφορά στην τιμή.

Ειλικρινά, την σκέφτομαι, αν κάποια στιγμή ξεφορτωθώ κάποια κομμάτια, όχι επειδή είναι φτηνά, αλλά επειδή can't afford the space

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου