Προς το περιεχόμενο

Καμπίνα


nikos0937

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτού του είδους οι τσακωμοί υπάρχουν μόνο στα ελληνικά φόρουμ. Και μετά τσακονώμαστε και βρίζουμε τα ταχυδρομεία και τους δημόσιους υπάλληλους, ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΑΣ.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 126
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αυτού του είδους οι τσακωμοί υπάρχουν μόνο στα ελληνικά φόρουμ. ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΑΣ.

 

μηπως γιατι ειμαστε ο πιο κουτοπονηρος λαος;αυτην την απαξιωση και καχυποψια με οτιδηποτε ξεπερναει τα 600€ μονο σε ελληνικα forum θα την δεις(και συμμετεχω σε πολλα ξενα)

 

kwstas79 εγραψε:

Δεν τον ξέρω τον τάκη προσωπικά' date=' μπορεί να τα 'χει, μπορεί και όχι, απλά να τα χώνει επειδή γουστάρει.

Αυτό όμως δεν μου λέει κάτι.

Προσωπικά αν βρώ κάτι που με καλύπτει και γουστάρω, θα το πάρω ανεξαρτήτως τιμής.

Αν βρω κάτι που με καλύπτει αλλά είναι πανάκριβο θα ψάξω για κάτι άλλο.

Αν βρω κάτι που είναι σκουπίδι ΔΕΝ θα το πάρω.

Αυτό με κάνει μίζερο δηλαδή;[/quote']

 

κωστα δυστυχως δεν τα εχω :P αλλα σκεφτομαι ακριβως οπως εσυ με βαση τα παραπανω που ειπες..και εννοειται οτι δεν εισαι μιζερος (με την λογικη που εννοω εγω τον gdevelek) κωστα μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

whiteNoise τι ακριβως' date=' εννοεις, με το ρημα "ταιριαζει" ? :roll:[/quote']

ταιριάζει με το επίπεδο του πάνω στο όργανο και κατά πόσο έχει βαρύτητα ο λόγος του ομιλητή.διαβάζοντας όλες τις απόψεις διαπιστώνω πως οι περισσότεροι έχετε άποψη ενώ δεν έχετε γνώση(για μένα είναι ένα απτα χειρότερα χαρακτηριστικά που μπορεί να έχει κάποιος).

επίσης έχω να προτείνω να ανεβάσει ο καθένας μας ενα clip να διαπιστώσουμε σε ποιον πραγματικά ταιριάζει μια mesa καμπίνα και σε ποιον μια harley benton.

ΥΓ: 1)αφηστε την μυγα εκει που καθεται.

 

εγω θα συμφωνησω με την αποψη του κωστα γιατι πολυ απλα εχω φαει απειρα ξενερωματα οταν ακουω σε ξενα forum αλλοι users να μου προτεινουν τι να αγορασω,να μου βγαζουν αχρηστα καποια προιοντα για τα οποια ζητουσα γνωμες και μετα να ακουω τα clips τους και ειλικρινα να παιζουν οπως ενα παιδακι που παιζει 2 μηνες κιθαρα(χωρις υπερβολη).ε πως μπορει να μετρησω σοβαρα την γνωμη του;

υ.γ.υποψιν τον εαυτο μου τον βαζω στους ΠΟΛΥ μετριους κιθαριστες και το εννοω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται πως η απαξιωση πηγαζει απο την ηλιθιοτητα και την κουτοπονηρια...

Οτι ισχυει ομως για τους "ξεκουρδιστους" προς τα "κουρδισμενα" θα επρεπε να ισχυει και για τους "κουρδισμενους" "προς τα ακουρδιστα" :wink:

 

Κωστα ποιον ειδες να τσακωνεται και το λες αυτο?

 

Οσον αναφορα την βαρυτητα γωμης που ειπε ο whitenoise, αν και δεν θα επρεπε να υφισταται, με την ξερολια που υπαρχει αναγκαστικα πρεπει να την λαμβανουμε υποψιν μας...

 

Το πιο σωστο το εγραψε ο Silot

 

Για πολλοστη φορά θα υπογραμμίσω πως δεν χρειάζεται να προβαίνουμε σε γενικεύσεις όταν δεν έχουμε απτή εμπειρία !
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως γιατι ειμαστε ο πιο κουτοπονηρος λαος;αυτην την απαξιωση και καχυποψια με οτιδηποτε ξεπερναει τα 600¤ μονο σε ελληνικα forum θα την δεις(και συμμετεχω σε πολλα ξενα)

 

Ίσως γιατί 400 χρόνια ραγιαδισμού ακόμη δεν τα ξεπετάξαμε από πάνω μας; Πάντα μας φταίνε οι άλλοι και όχι εμείς. Πάντα οι υπόλοιποι μας κλέβουν και καταστρέφουν τον κόσμο όλο, αλλά πάλι καλά που είμαστε εμείς, οι τρομεροί και φοβεροί Έλληνες που με την πονηριά μας και εξυπνάδα έχουμε ανατρέψει τα πάντα....

Τους βλάκες τους υπόλοιπους στον κόσμο.....

Και μετά αναρωτιόμαστε τι πάει στραβά στον τόπο μας και τίποτε δεν δουλεύει.... :roll:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Γέρνοντας πάλι προς την κουρδισμένη πλευρά του θέματος, θα ήθελα να επισημάνω ότι αυτή η ιστορία που ακούω συνεχώς ότι δηλαδή "δεν υπάρχει καλύτερο και χειρότερο, και πάρε ότι σε βολεύει και ότι εξυπηρετεί εσένα στον ήχο σου, και αν σου κανει μπραβο πάρτο, κλπ κλπ κλπ" δεν στέκει απόλυτα.

Ανεξάρτητα από το τι νομίζει ο καθένας προσωπικά και τι θεωρεί επαρκές, είναι δυνατόν κάποιος άλλος με μεγαλύτερη εμπειρία ή πιο "ψημένο" αυτί, πιό ταλαντούχος, ή απλά με πιό ειδική εμπειρία να κάνει κάποιες υποδείξεις που να αποβούν εποικοδομητικές.

 

Αυτό ισχύει για όλους. Όσο εμπειρία και να έχεις μπορεί να εμφανιστεί κάποιος και να σου δώσει συμβουλές. Όσο μεγαλύτερη η εμπειρία σου, τόσο λιγότερο συχνά οι συμβουλές/γνώμες που λαμβάνεις είναι πραγματικά εποικοδομητικές.

Γηράσκουμε όμως αεί διδασκόμενοι.

 

Και αν υπάρχουν αντικειμενικές κρίσεις για το τι ακούγεται καλύτερα και τι όχι, πρέπει να τις λαμβάνουμε υπόψη μας. ¶σχετα αν δεν μπορούμε να εκτιμήσουμε άμεσα τη διαφορά ή να εκμεταλλευτούμε στο έπακρο την -όποια- διαφορα. (Αυτό για το σχόλιο ότι ίσως κάποιοι να μην αξίζουν μία mesa).

 

Με άλλα λόγια, αν εγώ έχω συγγενή δυσχρωματοψία και φοράω λαδί πουκάμισο με μπορντώ σακάκι και μωβ γραβάτα, και όταν με βλέπω στον καθρέφτη μου φαίνονται όλα ΟΚ, δεν παίζει σαν δικαιολογία το ότι "εμένα με ικανοποιεί, με βολεύει, και μου φαίνεται καλό για το γούστο μου και τα μάτια μου".

Ειδικά αν κυκλοφορώ έξω από το σπίτι, θα πρέπει να πάρω και μια δεύτερη γνώμη. Βέβαια, μια γνώμη από κάποιον καλοπροαίρετο που θα μου πει μια-δυο συμβουλές και όχι από κάποιον που θα με κράξει για το γούστο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου