Προς το περιεχόμενο

Κάθε πότε πρέπει να αλλάζω τις πένες μου?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, dimsonic είπε

3 πουλακια...


Σύμφωνα με τη λογική πως "ό,τι δεν σ' αρέσει είναι επειδή δεν μπορείς να το παίξεις" (αλεπού, κρεμαστάρια και τέτχοια), θα πρέπει να ισχύει πως "σ' αρέσει μόνο αυτό που μπορείς να παίξεις", σωστά?
Είμαι ο Stevie Ray Vaughn! 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, Tamtam said:


Σύμφωνα με τη λογική πως "ό,τι δεν σ' αρέσει είναι επειδή δεν μπορείς να το παίξεις" (αλεπού, κρεμαστάρια και τέτχοια), θα πρέπει να ισχύει πως "σ' αρέσει μόνο αυτό που μπορείς να παίξεις", σωστά?
Είμαι ο Stevie Ray Vaughn! 😄

 

 

ε ναι...

όπως λέμε "έχεις ενυδρείο ?"

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πένες αλλάζω όταν παύουν να είναι πολύ μυτερές, επειδή εάν τις αφήσω να παραστρογγυλέψουν μετά δε μπορώ να παίξω με τις καινούργιες.

 

Κι εγώ δεν θεωρώ τον OP κανένα σπουδαίο μουσικό ή παίχτη. Παρόλο το εντυπωσιακό βιογραφικό και τα φανταχτερά endorsements, βλέπω έναν σχετικά καλό μέταλ κιθαρίστα και τίποτα περισσότερο, σε βαθμό που προσωπικά με κάνει να αμφιβάλλω για την ακρίβεια των περιγραφόμενων στο bio του. Από την άλλη βέβαια, ο άνθρωπος κάνει ότι μπορεί για να πουλήσει και αυτό το σέβομαι σε ένα βαθμό.

 

Θεωρώ πως στο φόρουμ υπάρχουν αρκετοί καλύτεροι και πιο ολοκληρωμένοι κιθαρίστες/μουσικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Νομίζω πως... ήρτεν η ώραν του.

Ας μην μιλάμε για κάποιον που δεν είναι παρών.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου