Προς το περιεχόμενο

Fake news - Δίκυκλο μέχρι 125 κ.εκ. με δίπλωμα αυτοκινήτου


ex-Dr. No

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα αλλάζει ναι. Ύστερα από το άρθρο-λαγό που έστειλαν στο έγκυρο ΑΠΕ και μετρώντας αντιδράσεις και πιθανόν χαμένα ψηφαλάκια το πήραν πίσω και καλά ότι δήθεν δεν καταλάβαν καλά και έγινε παρανόηση? Αχαχαχα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, Superfunk said:

CNN GREECE: «Τα αλλάζει» το υπουργείο Μεταφορών για τις άδειες οδήγησης.
https://www.cnn.gr/ellada/story/235670/ta-allazei-to-ypoyrgeio-metaforon-gia-tis-adeies-odigisis

 

Ακριβώς.

Αλλιώς ΓΙΑΤΙ να πάρει ΚάπΓιος μηχανάκι;

Για να αναπνέει τον καθαρό αΓερα της Αθήνας και να περιμένει πίσω από τα ΙΧ να αναπΣει το φανάρι;

 

 

🙂

 

 

δεν κατάλαβα ακριβώς τι αλλάζει, τι εννοούσε και τι εννοεί

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον την πατήσανε πολλά μεγάλα σάητ (κι εγώ μέσα)

https://www.ellinikahoaxes.gr/2020/09/24/ochi-katochoi-diplomatos-v-den-boroun-na-odigoun-motosikleta-125-k-e-k-choris-diploma-i-exetaseis/

 

Ας διαγραφεί το θέμα 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, dimsonic είπε

 

 

δεν κατάλαβα ακριβώς τι αλλάζει, τι εννοούσε και τι εννοεί

 

Κάτσε.... εγκύκλιος που έχει γράψε Έλληνας δημόσιος υπάλληλος είναι.

Θέλεις και να την καταλάβεις;

Κάτσε να βγει η ... ερμηνευτική και μετά η ερμηνευτική της ερμηνευτικής...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να ήταν πάντως άρθρο για σφυγμομέτρηση δεν το αποκλείω .

 

Σε όλα όσα έγραψε ο superfunk συμφωνώ μέχρι και στα σημεία στίξης . Είναι τόσο αδιανόητη η κατάσταση με τους οδηγούς μηχανών που ειλικρινά αν δε δω κάποιο σκηνικό με τα μάτια μου δεν θα δώσω ΠΟΤΈ δίκιο στον αναβάτη

 

Σε μια απλή ευθεία στην οδό Δεκελείας πχ , όλα τα μηχανάκια οδηγούν στη λωρίδα - ρεύμα μου . Δυστυχώς για αυτούς όμως εγώ δεν κάνω άκρη, δεν θα αλλάξω την πορεία μου για παραβάτες

 

Το αστείο είναι ότι έχει μπει τόσο βαθειά στο πετσί τους αυτή η οδική συμπεριφορά που κάνουν αισχη και σε αγριοκοιταζουν ή σε βρίζουν άσχημα 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Yannis Methenitis changed the title to Fake news - Δίκυκλο μέχρι 125 κ.εκ. με δίπλωμα αυτοκινήτου
20 minutes ago, Rebel_Of_South said:

Το να ήταν πάντως άρθρο για σφυγμομέτρηση δεν το αποκλείω .

 

Σε όλα όσα έγραψε ο superfunk συμφωνώ μέχρι και στα σημεία στίξης . Είναι τόσο αδιανόητη η κατάσταση με τους οδηγούς μηχανών που ειλικρινά αν δε δω κάποιο σκηνικό με τα μάτια μου δεν θα δώσω ΠΟΤΈ δίκιο στον αναβάτη

 

Σε μια απλή ευθεία στην οδό Δεκελείας πχ , όλα τα μηχανάκια οδηγούν στη λωρίδα - ρεύμα μου . Δυστυχώς για αυτούς όμως εγώ δεν κάνω άκρη, δεν θα αλλάξω την πορεία μου για παραβάτες

 

Το αστείο είναι ότι έχει μπει τόσο βαθειά στο πετσί τους αυτή η οδική συμπεριφορά που κάνουν αισχη και σε αγριοκοιταζουν ή σε βρίζουν άσχημα 

 

μεσογείων, δεξιά λωρίδα, βγαζω φλασ για να μπω δεξια στον παράδρομο, αφηνιασμένος (τους αποκαλώ και Αθηνιασμένους) μηχανόβιος, πάει να περάσει ... απο δεξιά... λολ ενω δεν υπάρχει χώρος... οπότε κρατάω ευθεία για να περάσει το γίδι απο δεξιά, τελικά και αφου τον βλεπω απο το καθρεπτάκι να κάνει διάφορα ζιγκ ζαγκ αναποφάσιστα, τελικά προσπερνάει απο αριστερά .... αγριοκοιτάζοντας....

ποιός ξέρει ίσως να έφαγαν ξύλο μικροί? κάποια άλλη τραυματική εμπειρία? πάντως σαν θέαμα ειναι αηδιαστικό και γελοίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Superfunk said:

Αλλιώς ΓΙΑΤΙ να πάρει ΚάπΓιος μηχανάκι;

Γιατί με μηχανάκι, βγάζεις περισσότερες γκόμενες και από τους κιθαρίστες....καλά για drummers δεν αναφέρω!!!!!! Κατάλαβες φίλος???

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
11 λεπτά πριν, marathon είπε

Γιατί με μηχανάκι, βγάζεις περισσότερες γκόμενες και από τους κιθαρίστες....καλά για drummers δεν αναφέρω!!!!!! Κατάλαβες φίλος???

Εγω δεν έβγαλα ποτέ με μηχανή.

Στα 80'ς που δάνεισα μια φορά το Suzuki Katana 1100 σε φίλο για να πάει Αθήνα απο Ν. Σμύρνη, έβγαλε μια που παραλίγο να παντρευτεί κιόλας.

Εγω μάλλον πέρναγα γρήγορα.

Αλλά για καμάκι Harley χρειάζεσαι. Κάνει θόρυβο και πάει αργά.

 Όχι Benton... Davidson καλύτερα.

  • Χαχα 1

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, rgxinap said:

μια ζωη ίσχυε αυτο

 

Δεν ισχυε ποτε αυτο για τα 125 κυβικα. 

Ισχυε για τα 50cc, με εξετασεις οδηγησης απο τροχαια.

 

Για 125 κυβικα επρεπε να δωσεις εξετασεις σε θεωρητικα και πρακτικα, μεσω ΚΕΘΕΥΟ.

Οποιος εχει διπλωμα για 125, σε 2 ετη μπορει να το αλλαξει και να το κανει απεριοριστων κυβικων.

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου