Προς το περιεχόμενο

Reviews, comments etc in Music Folder


Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα κάνω μερικές παρατηρήσεις σχετικά με την υποκατηγορία μετά από εμπειρία ήδη σχεδον 2 ετών.

1. τα reviews θα έλεγα απέτυχαν στον στόχο τους, καθώς σχεδόν κανείς δεν τα χρησιμοποιεί. Ο περισσότερος κόσμος γράφει μόνο comments και τέλος. Ό,τι έχει γραφτεί στα reviews δεν σχετίζεται στην όποια συζήτηση γίνεται στα comments και αντιστρόφως. Το αποτέλεσμα είναι πολλές φορές σχόλια ή reviews να περνάνε απαρατήρητα από πολλούς. 

2. Η πλατφόρμα δεν αντιμετωπίζει τα comments ή τα reviews όπως τα συνήθη ποστς. Δεν ξέρω αν είναι θέμα ρύθμισης, αλλά ενώ συνήθως παίρνω μηνύματα για νήματα όπου μου γίνεται quote ή απάντηση στην περίπτωση των comments δεν συμβαίνει για τα reviews δεν θυμάμαι

 

με βάση τα ανωτέρω ρωτάω, μήπως θα έπρεπε να αναθεωρηθεί η διπλή κατηγοριοποίηση "σχολίων" σε θέματα "μουσικής"?

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
  1. Συμφωνώ. Ισως αν τα Reviews ήταν η μόνη επιλογή να λειτουργούσε διαφορετικά και να μην παίρναμε όλοι την εύκολη οδό του σχολίου.
  2. Θα το βρείς στις επιλογές του προφίλ σου ως "Διαχείριση περιεχομένου που ακολουθώ".

Αν θες κάνε την ερώτηση πιο συγκεκριμένη.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, yameth said:
  1.  
  2. Θα το βρείς στις επιλογές του προφίλ σου ως "Διαχείριση περιεχομένου που ακολουθώ".

Αν θες κάνε την ερώτηση πιο συγκεκριμένη.

 

Αυτό που ξέρω είναι ότι σίγουρα αν γίνει σχόλιο σε κομμάτι μου δεν υπάρχει notification bell, αλλά υπάρχει sms 

Δεν νομίζω  ότι αυτό διαφοροποιείται από τα settings

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Κοίταξες και στο "Αλλάξτε τον τρόπο με τον οποίο στέλνονται οι ειδοποιήσεις";

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου