Προς το περιεχόμενο

Πόσες φορές ακούτε τα clips ?


Επανέρχεστε στα clips ή τα κομμάτια που παρουσιάζονται? Σχολιαστε την αντίδρασή σας ως ακροατές.  

12 μέλη ψήφισαν

  1. 1. πόσες φορές ακούτε ένα κομμάτι στα clips?

    • Όχι. Ακούω ένα απόσπασμα ίσα ίσα για να σχολιάσω
    • Μία φορά αρκεί για να σχολιάσω
    • Πάνω απο μία ανάλογα με τα σχόλια για να προσέξω τι σχολιάστηκε
    • Επανέρχομαι συχνά ιδίως αν είναι κομμάτια που με εντυπωσίασαν ή "παρακολουθώ" μουσικά τον ΟΡ
  2. 2. Για ποιό λόγο ακούτε ?

    • Επειδή με ενδιαφέρει
    • Για να πάρω ιδέες
      0
    • Απο περιέργεια
    • Γιατί σέβομαι τον κόπο του άλλου
    • Για να βγώ απο την "υποχρέωση"
    • Δεν ακούω. Κάνω μόνο Like αν ξέρω αυτόν που ανεβάζει
      0
    • Ακούω για να συμμετάσχω στη συζήτηση
      0
    • επειδή μου αρέσει ο ΟΡ και τον παρακολουθω γενικώς


Προτεινόμενες αναρτήσεις

πάντως πάνω στο θέμα γενικότερα, πιστεύω ότι καλό θα ήταν να μπορούσε κανείς να ακούσει πχ όλα τα κομμάτια κάποιου εδώ μέσα, εφ όσον ακούσει κάποιο που του άρεσε. Και δεν νομίζω ότι υπάρχει τέτοια δυνατότητα

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, dimsonic said:

καλό θα ήταν να μπορούσε κανείς να ακούσει πχ όλα τα κομμάτια κάποιου εδώ μέσα, εφ όσον ακούσει κάποιο που του άρεσε. Και δεν νομίζω ότι υπάρχει τέτοια δυνατότητα

 

Εγώ πάντως με τρία κλικ βρήκα όλα τα δικά σου ...

 

https://www.noiz.gr/community/profile/23756-dimsonic/content/?type=cms_records2&change_section=1

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 minutes ago, fusiongtr said:

 

Εγώ πάντως με τρία κλικ βρήκα όλα τα δικά σου ...

 

https://www.noiz.gr/community/profile/23756-dimsonic/content/?type=cms_records2&change_section=1

 

Χμμμ ετσι γινεται;

Ειναι λιγο κρυμμενο παντως

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, dimsonic said:

Χμμμ ετσι γινεται;

Ειναι λιγο κρυμμενο παντως

 

Εύκολο είναι, απλά δεν το χρησιμοποιούμε συχνά.

Το "νέο noiz" έχει πολλές δυνατότητες.

 

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις ανεβαζει καποιος κλιπ που εχει κερδισει τον σεβασμο μου ειτε για τις γνωσεις του ειτε γιατι εχουμε κανει ολα αυτα τα χρονια εδω μια πολιτισμενη κουβεντα θα μπω και θα ακουσω.Αν μου αρεσει θα ξανακουσω.Αν ξερω οτι το ειδος που ανεβαζει καποιος ομως δεν μου αρεσει δεν θα μπω να ακουσω.Αν μου κανει κλικ ο τιτλος θα ακουσω.Τωρα για ποιο λογο....για τον ιδιο λογο που ανοιγω το ραδιοφωνο...η πιανω την κιθαρα απο το ρακ εστω και για δεκα λεπτα....γιατι γουσταρω τη μουσικη οπως ολοι μας προφανως.Αν παραυτα ακουσω και κατι "καινουριο" η μαθω κατι απο τα σχολια (υπαρχουν ανθρωποι εδω μεσα με μεγαλη εμπειρια που αξιζει να φιλτραρεις και να κρατησεις καποιες απο τις γνωσεις τους) αυτο ειναι μπόνους... δεν ειναι ομως αυτοσκοπος.

  • Like 1

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Αυτά που μου αρέσουν τα ακούω ξανά και ξανά, κάποια και για πολύ καιρό μετά από την ανάρτηση τους. Αυτά για τα οποία σκοπεύω να γράψω κάποιο σχόλιο ή κριτική επίσης τα ακούω πολλές φορές, προκειμένου να βγάλω από την μέση το όλο θέμα του γούστου και να εστιάσω με μεγαλύτερη ακρίβεια-και σοβαρότητα-στα σημεία που θεωρώ πως πρέπει-εποικοδομητικά-να σχολιαστούν. Σε γενικές γραμμές, ακούω σχεδόν ό,τι θα ανέβει, έστω και ένα μέρος του, αν πρόκειται για κάτι που δεν μου αρέσει. Μερικές φορές αν έχουν υπάρξει σχόλια που περιγράφουν κάτι που δεν έχω αντιληφθεί, ακούω ξανά μήπως βρω αυτό που έχασα στο πρώτο άκουσμα. Συνήθως δεν το βρίσκω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου