Προς το περιεχόμενο

Νέο άλμπουμ Blue Oyster Cult: The Symbol Remains


Haris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κανόνισε εσύ superfunk να πείς τίποτα,"και με plugins το Godzilla θα είχε καλύτερο ήχο και με virtual amps θα έκανε ακόμη μαγαλύτερη επιτυχία μιάς και οι κιθάρες μου ακούγονται θαμπές,εμφάνες ενοχλητικός ο ήχος της μπομπίνας κ.α",να ξεκινήσει ένα καράβι stonerαδες απο την California και να κάνουν κατάληψη  στην ακρόπολη,σαν ένδειξη διαμαρτυρίας.

 

Μέσα είσαι Haris!Ότι γουστάρεις φίλε μου!Αλλα αυτόν τον νέο,σφηνωμένο μέσα στην κιθάρα όπως είναι,να κάνει αυτά τα περίεργα και τον μύλο απο πίσω να γυρίζει,θα τον βάλω να παίζει όταν θα ανοίγω το pc αντί το boot των Windows.Ρε μου φτιάχνει την μέρα ο άνθρωπος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MGs είπε

και με virtual amps θα έκανε ακόμη μαγαλύτερη επιτυχία

 

 

Οι virtual amps ειναι ΓΤΠ.

Αν δεν καψει καλα η ΛΑΜΠΑ χεσμες.

 

image.gif.a3db7ed70fbae65b092d00a6d7ec0cc1.gif

 

Και με Plug ins  αν εκανε και παλι την ΠΑΡΑΓΩΓΗ ο Sandy και μαμω θα ακουγονταν... σιγα μη ειχε ΤΣΙΧΛΑ στον εγκεφαλο για να τα χρησιμοποιησει σαν μερικους-μερικους 😅

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

και αυτό ωραίο είναι πάντως 

  • Like 1

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Rebel_Of_South είπε

 

Πάντως τα τελευταία χρόνια , βγαίνουν αρκετές μπάντες που είναι heavily inspired από BOC με πρώτους και καλύτερους μάλλον τους Ghost ( δεν μ' αρέσουν αλλά η επιρροή είναι παραπάνω από εμφανής )

Σωστοςςςς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw βλέπω ότι σε πολλά τραγούδια στίχους έχει γράψει ο συγγραφέας John Shirley, φίλος του Eric Bloom.

 

Επίσης είμαι ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ που είναι ακόμα εδώ μαζί μας, έστω και με έναν μέτριο/καλό δίσκο. Κάποια στιγμή θα λείψουν όλοι αυτοί οι δεινόσαυροί. Btw ο Eric Bloom είναι στο τοπ 5 των badasses ever period.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου