Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση σχετικα με αναζητηση μουσικων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορει καποιος να μου πει που θα βρω ΣΟΒΑΡΟΥΣ και το τονιζω το σοβαρους μουσικόυς για μπαντα? Ψαχνω κατι γυρω στο speed/heavy/ hair rock/metal 80s και το αναλογο στυλ με οτι συνεπάγεται αυτο (εμφανηση ακουσματα κλπ). Προσπαθω εδω και ενα μηνα μεσα απο κατι ομαδες του φβ αλλα οσοι μου στελνουν θα εχουν καποιο μεγαλο θεμα (ειτε θα ειναι αναβλητικοι, ειτε δεν θα θελουν, ειτε δεν θα εχουμε παρομοιο στυλ ειτε θα ειναι αρχαριοι ειτε ολα αυτα μαζι). Και ειμαι Αθήνα, που να ημουνα και σε καμια επαρχια δηλαδη

Επεξεργασμένο από stolzer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γραψεις μια αγγελια πολυ συγκεκριμενη. Θα διδεις με το κουταλι στο στομα, στον αναγνωστη, το τι ακριβως ζητας και το τι θες να αποφυγεις, ετσι ωστε να φιλτραρεις οσο γινεται τα αποτελεσματα. Επειτα, να προωθησεις την αγγελια σε οσο περισσοτερα εξειδικευμενα καναλια μπορεις. 

 

  • Like 2

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stolzer είπε

ΣΟΒΑΡΟΥΣ ........hair rock............. (εμφανηση

έχω χρόνια να δω τέτοιο πράγμα, σαν όνειρο θυμάμαι κάτι τύπους στα mid90s... καλή επιτυχία πάντως και ανεβάστε βίντεο να σας δούμε

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, stolzer said:

Μπορει καποιος να μου πει που θα βρω ΣΟΒΑΡΟΥΣ και το τονιζω το σοβαρους μουσικόυς για μπαντα?

Το αποτέλεσμα του να προσπαθείς να φτιάξεις μπάντα απο το fb το είδες.Βγές έξω και μπερδέψου με τον κόσμο,πήγαινε σε διάφορα στέκια,βρές προσωπικότητες που ταιριάζεις.Και μέτριος να είναι ο άλλος μπορεί να βγάλετε κάτι πολύ καλό.Πιο πιθανό είναι να σου βρεί άτομα ο μπάρμαν,παρά να σου στέλνει μηνύματα ο κάθε καμένος.

 

2 hours ago, stolzer said:

speed/heavy/ hair rock/metal 80s και το αναλογο στυλ με οτι συνεπάγεται αυτο (εμφανηση ακουσματα κλπ)

Ξέρω αρκετούς που ταιριάζουν στήν περιγραφή σου,αλλά αυτοί και άν έχουν θέμα.Για να τους βρείς,θα χρειαστείς γαλότσες,αδιάβροχο,μιά λάμπα και ένα φτυάρι.

Επεξεργασμένο από MGs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, κάνε μια γύρα από τα προβάδικα και κόλλα χαρτάκια με την αγγελία σου. Οι μουσικοί ψάχνονται συνήθως αλλά αυτό δε σημαίνει και ότι όσοι ψάχνονται κάνουν και για μουσικοί. Στα στούντιο προβών έχεις περισσότερες πιθανότητες να βρεθεί κάποιος μουσικός.

Επεξεργασμένο από Tamtam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, MGs said:

Το αποτέλεσμα του να προσπαθείς να φτιάξεις μπάντα απο το fb το είδες.Βγές έξω και μπερδέψου με τον κόσμο,πήγαινε σε διάφορα στέκια,βρές προσωπικότητες που ταιριάζεις.Και μέτριος να είναι ο άλλος μπορεί να βγάλετε κάτι πολύ καλό.Πιο πιθανό είναι να σου βρεί άτομα ο μπάρμαν,παρά να σου στέλνει μηνύματα ο κάθε καμένος.

 

Ξέρω αρκετούς που ταιριάζουν στήν περιγραφή σου,αλλά αυτοί και άν έχουν θέμα.Για να τους βρείς,θα χρειαστείς γαλότσες,αδιάβροχο,μιά λάμπα και ένα φτυάρι.

 Ποια μαγαζια προτείνεις. Ειμαι νεος στην Αθήνα ουτε μηνα

Επεξεργασμένο από stolzer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου