Προς το περιεχόμενο

Your tab just crashed!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Jazzjoker είπε

Δε χρειάζεται να κάνεις τίποτα manually. Όλες οι σουίτες πλέον τα ρυθμίζουν αυτόματα.

Εγώ αριστερές αποψης για σουίτες που κάνουν take over η parallel work των πληρεστάτων λειτουργιών των εξαιρετικών Windows 10 σε συνεργασία με το σωστό hardware που το εκμεταλλευονται πληρέστατο και σε θεματα ασφαλείας. 

 

 Προσωπικά τις έχω γραμμένες. 

 Ασε, θα τσακωθούμε Χαχαχαχαχα 

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Jazzjoker είπε

Περί antivirus, ο παρακάτω τύπος τα λέει πολύ εμπεριστατωμένα και με χιούμορ:

 

 

Αυτός μου τη σπάει αρκετές φορές παρόλο που τον παρακολουθώ, είμαι πολύ καλύτερος από αυτόν. Όταν ασχολούμουν εγώ με υπολογιστές και δίκτυα και software και hardware, αυτός έπαιζε με χρωματιστές μπάλες  στο πάρκο και η μαμά ετοίμαζε το nulac να του το δώσει με μπιμπερό. Να ξέρεις οι ψαγμένοι δεν τον έχουμε σε υπόληψη σε άλλες διαδικτυακές γιάφκες που είμαι, είναι παρωχημένος και αναφέρεται σε consumers. 

 Δεν κάνει για εμάς. 

 Για έναν που για το επίπεδο μου δεν ξέρει τι του γίνεται είναι καλός και μπράβο σε αυτό που κάνει. 

 Δεν είμαι ψώνιο. 

 Έχω αυτογνωσία απλά 

 Χαχαχαχαχαχα 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, cos_dr said:

Να ξέρεις οι ψαγμένοι δεν τον έχουμε σε υπόληψη σε άλλες διαδικτυακές γιάφκες που είμαι, είναι παρωχημένος και αναφέρεται σε consumers.

Ρε συ cos, τι θα πει οι ψαγμένοι και τι θα πει αναφέρεται σε consumers; Εδώ οι σοβαροί software developers/programmers/analysts και δεν τολμούν να πατήσουν το power on σε σύστημα που δεν έχει extra security ενώ τρέχει windows.

 

Τεσπά, επιλογή σου όπως είπες. Σεβαστό.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Κι εγω εκ μπύρας προτιμώ το Defender. Χρόνια τώρα. Προσωπική εκτίμηση.

Ο υπολογιστής είναι νέος όπως είπα, με λίγα βασικά και κυρίως νόμιμα προγράμματα.

Εχω την εντύπωση πως αυτο που λέει ο Κώστας μπορεί να είναι γιατί μου είχε κάνει και κάποια θέματα με το wireless ποντίκι και χρειάστηκε να αλλάξω θύρα. Θα κοιτάξω να ξανα "ρίξω"😄 το τελευταίο chipset της μητρικής αρχικά.

 

Υ.Γ.  26 λεπτά βίντεο. Τι λες τώρα! Τα σημαντικότερα πράγματα λέγονται σε max 20 λεπτά.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, yameth said:

 

Υ.Γ.  26 λεπτά βίντεο. Τι λες τώρα! Τα σημαντικότερα πράγματα λέγονται σε max 20 λεπτά.

 

έχω κάνει και μεγαλύτερο!

Δεν συγκρινόμαστε.

 

Πέραν της πλάκας ο cos μπορεί να έχει δίκιο, όπως πολλοί μάστορες που το θεωρούν χαζομάρα να πάνε το αμάξι τους στο σέρβις όταν μπορούν να το κάνουν μόνοι τους. Αλλά γενικώς δεν ισχύει αυτό για όλους.

Δεν μπορεί να ισχύσει.

Ενα καλό AV όχι τύπου avira, avast είναι σωτήριο

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Jazzjoker είπε

Ρε συ cos, τι θα πει οι ψαγμένοι και τι θα πει αναφέρεται σε consumers; Εδώ οι σοβαροί software developers/programmers/analysts και δεν τολμούν να πατήσουν το power on σε σύστημα που δεν έχει extra security ενώ τρέχει windows.

 

Τεσπά, επιλογή σου όπως είπες. Σεβαστό.

Και γι αυτό έχω να πω πράγματα και για το παιχνίδι. Αλλά άσε. 

 Σεβαστά και τα δικά σου. 

25 λεπτά πριν, dimsonic είπε

 

έχω κάνει και μεγαλύτερο!

Δεν συγκρινόμαστε.

 

Πέραν της πλάκας ο cos μπορεί να έχει δίκιο, όπως πολλοί μάστορες που το θεωρούν χαζομάρα να πάνε το αμάξι τους στο σέρβις όταν μπορούν να το κάνουν μόνοι τους.

Όχι, ούτε αυτό είναι. 

 Αλλα ας το. Θα κάνουμε live debate στην τρίτη καραντίνα και θα καλέσω και τον κυριτση. 

Χαχαχαχα 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Έριξα τους νέους chipset και graphic drivers της μητρικής για Win10 2004 update και περιμένω.

Εντός της ημέρας θα ξέρουμε.

Δεν έχω καμμια ένδειξη για exploitation πάντως.

Επίσης εμπιστεύομαι τον Windows Defender σε συνδυασμό με συνετό surfing αντι κάποιου 3rd party.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ σωστά τα είπε ο cos_dr, τους drivers από τον κατασκευαστή, οπωσδήποτε turn off hardware acceleration και για σιγουριά κάνε update την java.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, panorios είπε

Πολύ σωστά τα είπε ο cos_dr, τους drivers από τον κατασκευαστή, οπωσδήποτε turn off hardware acceleration και για σιγουριά κάνε update την java.

 

 

 

Μr loverman, Java 

Θα κανουμε μετά και ένα dxdiag lol

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου