Προς το περιεχόμενο

Περι αρνητών Covid


Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 minutes ago, cigaret13 said:

Ούτε σε σκυταλοδρομίες να παίζαμε... εσύ είσαι στην ομάδα του Cos ή του διεμπλεκόμενου;

 

Είπαμε, εγώ είμαι απολιτίκ.

Πρώτα θα δω ποιος θα κερδίσει, και μετά θα σου πω.

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

«Όμως για τους νέους ανθρώπους, πέραν της γενικότερης ιδιαίτερης συνθήκης, θα έλεγα ότι είναι και μια συνθήκη στοχοποίησης, μια συνθήκη στιγματισμού. Και θα ήθελα να αναφερθώ σε αυτό, διότι πιστεύω ότι βρισκόμαστε ως κοινωνία μπροστά σε έναν συλλογικό κίνδυνο. Στον κίνδυνο μιας ανεπίστρεπτης (sic) ρήξης (sic) γενεών. Μιας υγειονομικής ρήξης γενεών (sic)».

 

Tsipras Alexios o Megaloprepis

 

😅🤣😜

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν το λέω για τον Κβαντική Διαπλοκή, αλλά παίζω τη ζωή μου γενικά κορώνα γράμματα γιατί είμαι μποξέρ 93 κιλά. Έχετε δει κάποιοι πως είμαι. Τι θα κάνει κάποιος. Θα έρθει να με δείρει? Θα παίξω μαζί του, θα τον λαχανιασω και μετά αρκεί να του δώσω ένα αριστερό uppercut σκαφτό εκει στο συκώτι και θα γονατίσει από τον πόνο. Δεν βαράω με το δεξί γιατί είναι επικίνδυνο, μπορεί να κάνω μεγάλη ζημιά. 

 Να πριν λίγο καιρό ένας εκεί με έβριζε εκεί με το αμάξι και βγήκα έξω και του λέω τι θες ρε φίλε και γούρλωσε τα μάτια και πάτησε γκάζι και έφυγε. 

 Και μην μου πείτε θα έχει όπλο μαχαίρι. Δεν με νοιάζει. Και να με σφάξει χάρη θα μου κάνει. Εχω βαρεθεί. 

 Μην έρθετε στην ομάδα μου, πηγαίνετε σε αυτόν καλύτερα, εγώ είμαι ασταθής, ανισσοροπος, κομμουνιστής, είμαι τρελός τελείως. 

 Έχω τσακωθεί με τη λογική χρόνια τώρα και αυτό περιορίζομαι, έχω αυτογνωσία. Αλλά όχι και να έρθει κάποιος να με δείρει. Θα τον δείρω εγώ. Αμέ. 

 Χαχαχαχαχαχαχαχα 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, cos_dr είπε

Εγώ δεν το λέω για τον Κβαντική Διαπλοκή, αλλά παίζω τη ζωή μου γενικά κορώνα γράμματα γιατί είμαι μποξέρ 93 κιλά. Έχετε δει κάποιοι πως είμαι. Τι θα κάνει κάποιος. Θα έρθει να με δείρει? Θα παίξω μαζί του, θα τον λαχανιασω και μετά αρκεί να του δώσω ένα αριστερό uppercut σκαφτό εκει στο συκώτι και θα γονατίσει από τον πόνο. Δεν βαράω με το δεξί γιατί είναι επικίνδυνο, μπορεί να κάνω μεγάλη ζημιά. 

 Να πριν λίγο καιρό ένας εκεί με έβριζε εκεί με το αμάξι και βγήκα έξω και του λέω τι θες ρε φίλε και γούρλωσε τα μάτια και πάτησε γκάζι και έφυγε. 

 Και μην μου πείτε θα έχει όπλο μαχαίρι. Δεν με νοιάζει. Και να με σφάξει χάρη θα μου κάνει. Εχω βαρεθεί. 

 Μην έρθετε στην ομάδα μου, πηγαίνετε σε αυτόν καλύτερα, εγώ είμαι ασταθής, ανισσοροπος, κομμουνιστής, είμαι τρελός τελείως. 

 Έχω τσακωθεί με τη λογική χρόνια τώρα και αυτό περιορίζομαι, έχω αυτογνωσία. Αλλά όχι και να έρθει κάποιος να με δείρει. Θα τον δείρω εγώ. Αμέ. 

 Χαχαχαχαχαχαχαχα 

 

Μικρέ θα έχεις φορτωματα.

118949554_114868453680697_7722292995203090452_n.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, cos_dr said:

Αλλά όχι και να έρθει κάποιος να με δείρει. Θα τον δείρω εγώ.

 

 

 

  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Μικρέ θα έχεις φορτωματα.

118949554_114868453680697_7722292995203090452_n.jpg

Εγώ φοράω μάσκα. 

 Οποίος θέλει να κάνει παρέα μαζί μου. και δεν φοβάται που είμαι στους πρόσφυγες, έχω επαφές με προσωπικό στην υγεία που είναι πρώτη γραμμή ας έρθει να το ρισκάρει άμα δεν φοβάται τον ιό. Ελάτε να σας αγκαλιάσω και να σας δώσω φιλιά στο σταμα. 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Είπαμε, εγώ είμαι απολιτίκ.

Πρώτα θα δω ποιος θα κερδίσει, και μετά θα σου πω.

Σε παρακολουθώ....

Εγώ και ο Δονάλδος Τράμβιος θα κυβερνήσουμε τον πλανήτη.

1 λεπτό πριν, cos_dr είπε

Εγώ φοράω μάσκα. 

 Οποίος θέλει να κάνει παρέα μαζί μου. και δεν φοβάται που είμαι στους πρόσφυγες, έχω επαφές με προσωπικό στην υγεία που είναι πρώτη γραμμή ας έρθει να το ρισκάρει άμα δεν φοβάται τον ιό. Ελάτε να σας αγκαλιάσω και να σας δώσω φιλιά στο σταμα. 

Άμα πληρώνεις έρχομαι διότι ο Μέγας Ηγέτης που θα έφερνε επενδύσεις αποδείχθηκε οπαδός του Στάλιν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Κβαντική Διεμπλοκή said:

 

Εγώ και ο Δονάλδος Τράμβιος θα κυβερνήσουμε τον πλανήτη.

 

Δεν πα να τον κυβερνήσετε κι εσύ κι ο άλλος, κι ο παράλλος ....

Έτσι που τον καταντήσαμε, κατεστραμμένος είναι έτσι κι αλλιώς.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Δεν πα να τον κυβερνήσετε κι εσύ κι ο άλλος, κι ο παράλλος ....

Έτσι που τον καταντήσαμε, κατεστραμμένος είναι έτσι κι αλλιώς.

Δεν έχεις άδικο

Προεκλογικά υπήρχαν άνθρωποι που πίστευαν ότι ο Κούλης είναι καλύτερος από τον Σώρρα.

Διαψεύστηκαν παταγωδώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Κβαντική Διεμπλοκή said:

ο Κούλης είναι καλύτερος από τον Σώρρα.

 

 

Δεν τους ξέρω αυτούς.

Εδώ υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που πιστεύουν ότι ο Ολιβέιρα είναι καλύτερος από τον Τσίνο ασούμε.

Και μου παίρνει ο άλλος και Ινσούα για αριστερο μπακ, πλάκα κάνουμε τώρα?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου