Προς το περιεχόμενο

Περι αρνητών Covid


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ώρες ώρες απορώ για τον λόγο υπάρξης του νήματος, έστω και ως παραστρατημένο αποπαίδι.

Συνεχίστε.

Νίκο καλή δύναμη για τα περαιτέρω.

  • Ευχαριστώ 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Άγιος είπε

 

Tο Πάσχα που μας πέρασε εν μέσω καραντίνας αλλά και πριν καμιά 10 μέρες πήγα ως εργαζόμενος σε κτήμα γνωστού εφοπλιστή στην Παιανία.Προφανως οι καλεσμένοι ήταν ανάλογης οικονομικής επιφάνειας.

Φυσικά δεν υπήρχε κανένα μέτρο έγινε κανονικό γλέντι (με αρνιά το Πάσχα) και γνωστό λαϊκό τραγουδιστή για τέρψη.

Κανένας δεν φόραγε μάσκα δεν τηρούσε κάποιο μέτρο και λοιπές αηδίες.Ξερω από άλλους γνωστούς μου που εργάστηκαν σε ανάλογα πάρτυ ότι και εκεί ήταν τα ίδια.

Οπότε μην έχετε αυταπάτες ποιοι είναι οι λούμπεν ψεκασμενοι.

Όλοι οι φτωχοί που κυκλοφορούν με μάσκες στο μετρό και διάφορες υπηρεσίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, npap είπε

.. δεν λέω καλό το χιουμοράκι αλλά πλέον τα πράγματα αγριεύουν και το ψεκασμένο λούμπεν παύει να έχει την πάλαι ποτέ πλάκα

 

Δεν είναι καν χιουμορακι.

Είναι εμετική συμπεριφορά και ασέβεια σε χιλιάδες νεκρούς αλλά και σε ανθρώπους που παλεύουν με νύχια και δόντια να κρατήσουν στη ζωή άλλες τόσες χιλιάδες.

Και όλοι αυτοί οι νεκροί και άρρωστοι οφείλονται στους "ψεκασμενους" ,ΞΕΡΟΛΕΣ και ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΥΣ "χιουμορίστες"  και "σταρχιδιδες" που δεν τηρούν τα μέτρα και "ξέρουν καλύτερα".

Αρκετά με την γελοιοτητα πλέον... τηρήστε τα μέτρα και ΒΓΑΛΤΕ ΤΟΝ ΣΚΑΣΜΟ...ο κόσμος πεθαίνει ηλίθιοι.

Τα θερμά μου συλλυπητήρια για τον πατέρα σου.

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Like 2
  • Ευχαριστώ 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι αυτοί που ενδιαφέρονται μόνο για την μίζερη ζωούλα τους είναι δολοφόνοι μικρών παιδιών.

https://www.facebook.com/1490251177917121/posts/2792995477642678/

Επεξεργασμένο από Κβαντική Διεμπλοκή
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να είμαστε και στο θέμα μας..... Χθες με ενημέρωσαν από την δουλειά μου ότι μπήκα πλέον σε 14ήμερη καραντίνα...

Περαστικά μου!

 

 

Edit: Dimsonc τώρα είναι η ευκαιρία για εκείνο το ρεβανί που λέγαμε...

Επεξεργασμένο από cigaret13
  • Λυπάμαι 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ στην Ελβετία

 

Αν κάποιος ανήκει στους σκεπτικιστές ή ακόμα χειρότερα στους αρνητές του ιού να χάνει το δικαίωμα σε ένα κρεβάτι ΜΕΘ, τη στιγμή που υπάρχει τέτοια συμφόρηση.

«Όποιος παραβλέπει εσκεμμένα τους κανόνες απόστασης και υγιεινής θα πρέπει να είναι υπεύθυνος για τις ενέργειές του. Προτείνω αυτά τα άτομα να καταγράφονται, τα νοσοκομεία να γνωρίζουν τα στοιχεία τους και να μην τους παρέχεται κρεβάτι εντατικής θεραπείας».

 

https://www.e-radio.gr/post/160343/korwnoios-protasi-sok-apo-tin-elvetia?utm_source=eradio_newsfeed&utm_medium=eradio_post_samecategory&utm_campaign=eradio_ref&utm_term=13

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 minutes ago, cigaret13 said:

 

 

Edit: Dimsonc τώρα είναι η ευκαιρία για εκείνο το ρεβανί που λέγαμε...

 

λίγο δύσκολο μια κι είναι κι η σύζυγος σε καραντίνα και έχω φορτωθεί πολλά...

  • Λυπάμαι 3

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Πίκος Απίκος είπε

Εν τω μεταξύ στην Ελβετία

 

Αν κάποιος ανήκει στους σκεπτικιστές ή ακόμα χειρότερα στους αρνητές του ιού να χάνει το δικαίωμα σε ένα κρεβάτι ΜΕΘ, τη στιγμή που υπάρχει τέτοια συμφόρηση.

«Όποιος παραβλέπει εσκεμμένα τους κανόνες απόστασης και υγιεινής θα πρέπει να είναι υπεύθυνος για τις ενέργειές του. Προτείνω αυτά τα άτομα να καταγράφονται, τα νοσοκομεία να γνωρίζουν τα στοιχεία τους και να μην τους παρέχεται κρεβάτι εντατικής θεραπείας».

 

https://www.e-radio.gr/post/160343/korwnoios-protasi-sok-apo-tin-elvetia?utm_source=eradio_newsfeed&utm_medium=eradio_post_samecategory&utm_campaign=eradio_ref&utm_term=13

Αυτό θα ήταν το καλύτερο να γίνει και στην Ελλάδα.Βασικα να μας απαγορεύουν κάθε ιατρική περίθαλψη σε δημόσιο νοσοκομείο και να μας απαλλάξουν από τις εισφορές.

Επίσης να μας απαγορεύουν της πρόσβαση στην παιδεία και οποιαδήποτε άλλη κρατική δομή οπότε να μην πληρώνουμε και φόρους.

Αυτό αγαπητέ είναι το όνειρο κάθε φιλελεύθερου δημοκράτη.

Δυστυχώς έχουμε κομμουνισμό.

Επεξεργασμένο από Κβαντική Διεμπλοκή
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Πίκος Απίκος είπε

Εν τω μεταξύ στην Ελβετία

 

Αν κάποιος ανήκει στους σκεπτικιστές ή ακόμα χειρότερα στους αρνητές του ιού να χάνει το δικαίωμα σε ένα κρεβάτι ΜΕΘ, τη στιγμή που υπάρχει τέτοια συμφόρηση.

«Όποιος παραβλέπει εσκεμμένα τους κανόνες απόστασης και υγιεινής θα πρέπει να είναι υπεύθυνος για τις ενέργειές του. Προτείνω αυτά τα άτομα να καταγράφονται, τα νοσοκομεία να γνωρίζουν τα στοιχεία τους και να μην τους παρέχεται κρεβάτι εντατικής θεραπείας».

 

https://www.e-radio.gr/post/160343/korwnoios-protasi-sok-apo-tin-elvetia?utm_source=eradio_newsfeed&utm_medium=eradio_post_samecategory&utm_campaign=eradio_ref&utm_term=13

δεν γίνονται αυτά ρε συ.

 Τι λένε?

 Καλά, περαστικά.

 Ποτέ δεν θα γίνει αυτό, βαριέμαι να γράφω σε ποιες συνθήκες, ποιους νόμους και σε ποια δεοντολογία, ethics αντιτίθεται.

 

 Είπαμε εγώ δεν είμαι αρνητής, αντίθετα είμαι υποχρεωμένος να στηρίζω και να προπαγανδίζω τα μέτρα και το κάνω αλλά αυτό δεν το διαβάζω καθόλου αν λέει τέτοια.

 

 Δεν θα γίνει ποτέ κάτι τέτοιο ούτε υποχρεωτικοί εμβολιασμοί δεν θα μπορούν να επιβληθούν για τους ίδιους ανωτέρω λόγους.

 

 Κανένας πολιτικός του δυτικού κόσμου που λένε δεν θα το επιβάλλει και να το λένε.

 Δεν θα γίνει ποτέ έτσι.

 

 Ίσα ίσα ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ να γίνει ορθή ενημέρωση στους πολίτες ιδιαίτερα στην Ελλάδα που έπαιρναν κονδύλια και για να ενημερώνουν ορθά σε όλα τα επίπεδα τους πολίτες και τα έτρωγαν.

 

 Άντε τώρα μην αρχίσω🤣

  • Like 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συλλυπητήρια σε όσους έχουν χάσει ήδη τους δικούς τους από το ''κρυολόγημα'', το διαχειρίζεστε πολύ καλά, εγώ δεν ξέρω αν θα είμαι τόσο ψύχραιμος, έχω την τάση να πηγαίνω προς τα πίσω μέχρι να βρω κάποιον να κατηγορήσω για την ''κακοτυχία'', είναι αρρώστια αυτό.

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου