Προς το περιεχόμενο

Black Friday 2020


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Φανταστικό το Echo Boy. Αν δεν είχα τα 2 επίσης φοβερά delays της Valhalla DSP θα το χτυπούσα. 

 

Η φετινή Black Friday έχει μόνο μία αγορά.

 

 

O Nolly είναι ο αγαπημένος μου producer/sound guy στη σημερινή metal σκηνή. Το plugin το άκουσα από κοντά στα μαθήματα που κάνω και τρελάθηκα. Ανώτερο από οτιδήποτε digital έχω παίξει. 

 

ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΤΣΙΜΠΗΣΑ! -50%. Αντίο ύπνος.

Επεξεργασμένο από BillTrantos
  • Like 5

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, BillTrantos said:

Φανταστικό το Echo Boy. Αν δεν είχα τα 2 επίσης φοβερά delays της Valhalla DSP θα το χτυπούσα.

 

Valhala = reverbs για μένα

Τα delays από Soundtoys.

  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
2 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Valhala = reverbs για μένα

Τα delays από Soundtoys.

 

Συμφωνώ! Δοκίμασε και τo free Supermassive delay της Valhalla, πάρα πολύ decent. Βασικά για free είναι καταπληκτικό.

 

Κατεβαίνει το Nolly suite της Neural τώρα. Δεσμεύομαι για demo. 

Επεξεργασμένο από BillTrantos
  • Like 1

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το Archetype Nolly και το έχω λατρέψει. Χρησιμοποιώ μόνο αυτό. Μπορεί βέβαια σε κάποιους να αρέσει το Abasi ή το Plini περισσότερο, έχουν διαφορετικό σχεδιασμό από πίσω.

 

Επίσης, όταν τουλάχιστον εγώ αγόρασα το Nolly το καλοκαίρι, παρότι είχα 40% έκτπωση, σου βάζει έξτρα φόρο από πάνω, οπότε η τιμή θα είναι πιο πάνω απ'ότι φαίνεται.

Επεξεργασμένο από Alex Raptakis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
2 ώρες πριν, Alex Raptakis είπε

Έχω το Archetype Nolly και το έχω λατρέψει. Χρησιμοποιώ μόνο αυτό. Μπορεί βέβαια σε κάποιους να αρέσει το Abasi ή το Plini περισσότερο, έχουν διαφορετικό σχεδιασμό από πίσω.

 

Επίσης, όταν τουλάχιστον εγώ αγόρασα το Nolly το καλοκαίρι, παρότι είχα 40% έκτπωση, σου βάζει έξτρα φόρο από πάνω, οπότε η τιμή θα είναι πιο πάνω απ'ότι φαίνεται.

 

Ναι, ναι είχε και 13ε φόρο, μικρό το κακό. Κοιμήθηκα στις 4 το πρωί για να το δοκιμάσω. Φοβερό, προσφέρει ακριβώς αυτά που χρειάζομαι για τη μουσική που παίζω. Αρχίζουν και τελειώνουν οι δικαιολογίες που δε γράφω κάτι δικό μου. 😂

  • Like 1

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, BillTrantos είπε

Ναι, ναι είχε και 13ε φόρο, μικρό το κακό. Κοιμήθηκα στις 4 το πρωί για να το δοκιμάσω. Φοβερό, προσφέρει ακριβώς αυτά που χρειάζομαι για τη μουσική που παίζω. Αρχίζουν και τελειώνουν οι δικαιολογίες που δε γράφω κάτι δικό μου. 😂


Και γω το πήρα γιατί ο Nolly είναι από τα μεγαλύτερα μυαλά και μου ταιριάζει πολύ στη μουσική και στο στυλ του.
Επίσης, αν μπεις στη σελίδα θα βρεις και πάρα πολλά user presets, τα οποία είναι αρκετά καλά.

 

edit: Μάλλον το ξέρεις, αλλά έχει και φανταστικά Drum Libraries, GetGood Drums. Έχει και κάποιες προσφορές τώρα. Εγώ χρησιμοποιώ Invasion και P IV.

Επεξεργασμένο από Alex Raptakis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
13 λεπτά πριν, Alex Raptakis είπε


Και γω το πήρα γιατί ο Nolly είναι από τα μεγαλύτερα μυαλά και μου ταιριάζει πολύ στη μουσική και στο στυλ του.
Επίσης, αν μπεις στη σελίδα θα βρεις και πάρα πολλά user presets, τα οποία είναι αρκετά καλά.

 

edit: Μάλλον το ξέρεις, αλλά έχει και φανταστικά Drum Libraries, GetGood Drums. Έχει και κάποιες προσφορές τώρα. Εγώ χρησιμοποιώ Invasion και P IV.

 

Έχω τσεκάρει την GGD, αλλά δεν ξέρω να γράφω τύμπανα, οπότε το θεωρώ λίγο overkill προς το παρόν. Έχω από παλιά κάποιες βιβλιοθήκες του EzDrummer 2 και κάπως την παλεύω. 

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον δεν το έχει πάρει χαμπάρι εδώ βρίσκουμε όλες τις προσφορές (audio) και ανανεώνονται σε πραγματικό χρόνο, μαύρες και άσπρες Παρασκευές και όλες τις μέρες του χρόνου.

 

https://www.reddit.com/r/AudioProductionDeals/

 

 

  • Like 3
  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι στιγμής μεγάλη μιζέρια και ματζιριά.

Οι τιμές είναι λίγο πιό πάνω από άλλες χαμηλές τιμές που έρχονται και φεύγουν μέσα στη χρονιά χωρίς λόγο.

Π¨χ είδα σε βίντεο παρουσίασης γνωστού πακέτου που από δεν ξέρω πόσο τώρα το δίνουν 69, ενώ στο βίντεο φαίνεται ότι ο παρουσιαστής το πήρε 49.

Επίσης μου ήρθε σε mail προσφορά από το public το κινητό που πήρα στη γυναίκα μου πιρν 3 μήνες στα 229 χωρίς να είναι καμμία ημέρα προσφορών, σήμερα στα 229 από ένα γελοία υψηλό ποσό.

 

  • Like 3

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 minutes ago, dimsonic said:

Επίσης μου ήρθε σε mail προσφορά από το public το κινητό που πήρα στη γυναίκα μου πιρν 3 μήνες στα 229 χωρίς να είναι καμμία ημέρα προσφορών, σήμερα στα 229 από ένα γελοία υψηλό ποσό.

 

 

Λοιπόν dim, άκου τι έπαθα χθες.

Μπήκα στο σκρούτζ, να δω τιμές προσφορών μπλακ φράιντευ.

Βλέπω ένα κινητό λοιπόν στα 155 από 235 ευρώ, και μπαίνω να διαβάσω τα ρεβιούς.

Λέει ο ένας, "για 143 ευρώ που το πήρα είναι μια χαρά" λέει ο άλλος "το καλύτερο τηλέφωνο κάτω από τα 150 ευρώ" και μένω κόκκαλο.

  • Like 2

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου