Προς το περιεχόμενο

Black Friday 2020


Προτεινόμενες αναρτήσεις

48 minutes ago, Άγιος said:

Υπάρχει ένα κανάλι στο youtube  >για ηλίθιους< το οποίο έχει θέσει σκρουτζ κλπ ως σημείο αναφοράς, 

 

αν δεν κάνω λάθος είναι το bestprice και πρέπει να είναι σπόνσοράς τους

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσαμπαντάν.

Δεν ξέρω τι κάνει, θα δω άλλη ώρα

 

https://www.waves.com/lpn/black-friday-2020/free-plugin

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 minutes ago, dimsonic said:

τσαμπαντάν.

Δεν ξέρω τι κάνει, θα δω άλλη ώρα

 

 

 

ενδιαφέρων συνδυασμός delay/verb είναι. Εντυπωσιακά presets. Τουλάχιστον. Σπεύσατε

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κιθάρες Vintage αποτελούν ιδανική λύση για όποιον θέλει να αγοράσει Strat/Tele/Les Paul/SG κλπ. και δεν θέλει να δώσει μια περιουσία. Νομίζω πως όποιος είχε την εμπειρία να παίξει με κάποιο τέτοιο όργανο, καταλαβαίνει σε τι αναφέρομαι... η κατασκευή με βάση τα παραδοσιακά specs και τα Wilkinson parts έχουν σαν αποτέλεσμα ο ήχος και το όλο feel να είναι ακριβώς αυτό που ονειρεύεσαι, κι εγώ προσωπικά είμαι ευτυχισμένος κάτοχος δύο τέτοιων κιθαρών (πρόσφατα ανάρτησα και σχετική φωτο στο "Gear List"), οι οποίες με ικανοποιούν περισσότερο από Fender, Epiphone και Gibson που έχει τύχει να δοκιμάσω στο παρελθόν.

 

Η εταιρεία πορεύεται έχοντας το value for money σαν βασική αρχή της (πρακτικά δίνεις 400 ευρώ για να πάρεις ένα όργανο που δίνει ανάλογη παικτική-ηχητική ευχαρίστηση με αντίστοιχα αξίας 1500-3000) και στην Ελλάδα την αντιπροσωπεύει ο Καραπάνος στην Κατερίνη. Αυτές τις μέρες δε (μέχρι Κυριακή συγκεκριμένα), το value γίνεται for even less money, όπως φαίνεται εδώ: MusicPower - Vintage Guitars

 

Επομένως αν είστε στη γύρα για αγορά κάποιου διαχρονικού σχεδίου κιθάρας, τίμιας και μουράτης, νομίζω πως πρόκειται για ευνοϊκή συγκυρία.

Επεξεργασμένο από fusionakis
  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 ώρα πριν, dimsonic είπε

 

ενδιαφέρων συνδυασμός delay/verb είναι. Εντυπωσιακά presets. Τουλάχιστον. Σπεύσατε

 

Μόλις το τσίμπησα, ευχαριστώ! 

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
2 ώρες πριν, dimsonic είπε

 

ενδιαφέρων συνδυασμός delay/verb είναι. Εντυπωσιακά presets. Τουλάχιστον. Σπεύσατε

 

Φανταστικά presets! Δεν έχω πάρει κανένα άλλο plugin της Waves, τι ποιότητα είναι αυτή;! 

Επεξεργασμένο από BillTrantos

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, BillTrantos said:

 

Φανταστικά presets! Δεν έχω πάρει κανένα άλλο plugin της Waves, τι ποιότητα είναι αυτή;! 

 

Εχω πάρα πολλά. Σε γενικές γραμμές είναι καλά.

Αυτό πάντως δεν το περίμενα για τοσο καλό.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

δεν είναι black friday αλλά καλό είναι να ενημερώνουμε για τυχόν deals for steal

 

https://www.musicpower.gr/el/proionta/ekthesiaka/b-stock/kithares/vintage-v6lb-sonic-blue-ilektriki-kithara001837.html

 

αν δεν κάνω λάθος είναι αυτή η κιθάρα: https://www.jhs.co.uk/products/vintage-v6-reissued-electric-guitar-laguna-blue

σε τιμή χώμα.

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου