Προς το περιεχόμενο

Jack White’s Three-Wheel-Motion Low Rider Telecaster


Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, Spyros Delta said:

Οχι. Μπορει το θεμα να εχει να κανει με μια τελε και τον τζακ γουαιτ, αλλα θα μπορουσατε να μαλωσετε καλλιστα για το αν ο commodore 64 ηταν καλυτερος απο τον zx spectrum.

 

 

Είναι ο Λάκης εδώ?

  • Χαχα 2

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα δεν είναι ο αγαπημένος μου αλλά μου αρέσει που συνέχεια ψάχνει πράγματα και είναι δραστήριος, αυτό που οι σταρ αράζουν στον ήχο και το στυλ που τους έφτιαξε και δεν το κουνάνε, το καταλαβαίνω, αλλά εκτιμώ το ζουζούνισμα.

Η κιθάρα έχει πολύ πλάκα, θα ήθελα μια, για όποιον δεν ξέρει τι να μου πάρει τα Χριστούγεννα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, panorios said:

Κι εμένα δεν είναι ο αγαπημένος μου αλλά μου αρέσει που συνέχεια ψάχνει πράγματα και είναι δραστήριος, αυτό που οι σταρ αράζουν στον ήχο και το στυλ που τους έφτιαξε και δεν το κουνάνε, το καταλαβαίνω, αλλά εκτιμώ το ζουζούνισμα.

Η κιθάρα έχει πολύ πλάκα, θα ήθελα μια, για όποιον δεν ξέρει τι να μου πάρει τα Χριστούγεννα. 

 

ωραίο και το hip shot, αλλά του Mason είναι πιό ελκυστική, και μάλλον επειδή κι ο ίδιος ξέρει να παίζει

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου